Page 1 of 2
Heroes
Posted: Wed Nov 18, 2009 12:45 pm
by Бобсън
Ами след като далеч по-калпави сериалчета си имат теми що да няма за героите?
Аз от развитието на новия сезон дотук съм доволен...
Re: Heroes - Темата...
Posted: Wed Nov 18, 2009 6:38 pm
by Roland
Бобсън wrote:Ами след като далеч по-калпави сериалчета си имат теми що да няма за героите?
Аз от развитието на новия сезон дотук съм доволен...
Кои са тия по-скапани сериалчета? Щото това почти няма конкуренция за Пълното Дъно...
Posted: Wed Nov 18, 2009 7:20 pm
by tigermaster
А, и аз това щях да питам.
Може би има предвид онова по Гудкайнд и турските сапунки. И "Забранена любов"...
Re: Heroes - Темата...
Posted: Wed Nov 18, 2009 8:54 pm
by passer-by
Roland wrote:Бобсън wrote:Ами след като далеч по-калпави сериалчета си имат теми що да няма за героите?
Аз от развитието на новия сезон дотук съм доволен...
Кои са тия по-скапани сериалчета? Щото това почти няма конкуренция за Пълното Дъно...
И на мен ми е любопитно кои от сериалите, които си имат специални теми тук са "далеч по-калпави" от Героите, но пък вкусове всякакви...
Иначе сериалът започна силно с първия сезон, но нататък вече изгубих интерес и около трети го зарязах. Май гледах и началото на четвърти, но при всяко положение не го следя вече.
Posted: Thu Nov 19, 2009 3:15 am
by Amikae
Страшно силен първи сезон и до някъде от втори. От там нататък превключиха на идиотска вълна. Баси толкова много грешки в един сериал не съм виждал. Сякаш нарочно искаха и успяха да ме накарат да ми е скучен и да не го гледам.

Posted: Thu Nov 19, 2009 4:19 am
by passer-by
Бобсъне, изтрих ти поста погрешка, помислих, че си объркал темата.
Напиши си пак мнението за В, дори със същата формулировка, ако много държиш.
Макар че да сравняваш сериал, от който към днешна дата са излезли само три епизода с такъв, от който има вече три сезона и половина, не е особено смислено според мен.
Други примери за сериали, които имат тук собствени теми и според теб са "далеч по-калпави" от Герои? Или само трите епизода на В са ти проблемът?
Posted: Thu Nov 19, 2009 10:58 am
by Бобсън
Зададохте ми въпрос.
Дадох ви отговор...
Цензурът го затри... пишете ме репресиран
Ако някой се чуди, кои са тез тв неща дет' смятам за по-малко най от Героите да пита на лс...
Posted: Thu Nov 19, 2009 11:46 am
by Dr. Horrible
Айде, признавам си - на мен ми харесва как се развиват нещата в четвърти сезон за момента
Колкото до предишните сезони:
Сезон 1 беше абсолютно съвършен. Аз го започнах когато бяха излезли само две серии, така че може да се каже, че съм бил фен от самото начало. Най-любимият ми първи сезон на всички сериали и един от най-любимите ми сезони въобще. За жалост тази гениалност повече не се повтори.
Сезон 2 уби магията… Не че не става за гледане, просто не може да се сравнява по никакъв начин с предхождащия го.
Първата половина на сезон 3 имаше едно почти прилично ниво. Историите имаха потенциал, но се развиваха прекалено бързо и просто стана лудница. Бяха допуснати някои сериозни грешки относно хронологията. Доста от епизодите бяха или страхотни или отвратителни.
Втората половина на сезон 3 беше хубава. Сюжетът отново започна да придобива емоционалност, развиваше се плавно и въобще нещата станаха по-добре. Само финалът ме разочарова малко. Серията беше хубава като за обикновен епизод, но очаквах повече като за финал.
И четвърти сезон за момента върви както втората половина на трети. Като го завършат ще изкажа по-цялостно мнение.
Но определено се радвам, че има тема, където да се обсъждат епизодите седмица по седмица.

Posted: Thu Nov 19, 2009 5:02 pm
by Roland
Не знам как точно можеш да определиш тоя МОГЪЩ антиклимактизъм за "съвършен"...
Posted: Thu Nov 19, 2009 10:49 pm
by passer-by
Бобсън wrote:Зададохте ми въпрос.
Дадох ви отговор...
Цензурът го затри... пишете ме репресиран
Ако някой се чуди, кои са тез тв неща дет' смятам за по-малко най от Героите да пита на лс...
[quote=""ЦензУрът" точно преди горния пост на "репресирания""]Бобсъне, изтрих ти поста погрешка, помислих, че си объркал темата.
Напиши си пак мнението за В, дори със същата формулировка, ако много държиш. [/quote]
Posted: Fri Nov 20, 2009 1:21 am
by Muad_Dib
Аз съм горе-долу на същата позиция като повечето хора по-горе: много силен първи сезон (в никакъв случай не е съвършен обаче, краят наистина силно си понасмукваше), сравнително приличен втори и....след втори епизод на трети сезон сценарните малоумия ми дойдоха определено в повече и го зарязах на средата на серията, май беше, когато някой се оказа брат или роднина на някой друг път за ен-ти път....Смисъл аре няма нужда, не си губя времето със сапунки.
Posted: Fri Nov 20, 2009 10:46 am
by Goshko
Четвърти сезон дотук е доста добър. И аз почти се бях отказал след втори и трети сезон, но не съжалявам че започнах да го гледам пак.
Posted: Fri Nov 20, 2009 10:24 pm
by Drigan
Честно казано, бях голям фен по времето на първия сезон, ама нататъка само Сайлър спасяваше положението. Поредният много обещаващ и много провален сериал. Все още има надежда да се посъживи като Lost примерно, а и е приятно когато някой актьор от друг сериал се присъедини. Започваш да се чувстваш част от големото семейство на АХК (Алчни Холивудски Копилета)

.
Posted: Thu Dec 03, 2009 7:05 pm
by Dr. Horrible
Епизодът тази седмица беше страхотен, наистина ми хареса много.
Но по всичко изглежда, че този сезон ще бъде последен. И тъй като ще е само 18 серии, значи остават всичко на всичко шест епизода до края. Наистина се надявам да са добри.

Posted: Fri Dec 04, 2009 2:12 pm
by Muad_Dib
Ако е последен има някакъв минимален шанс да изгледам трети и 4ти сезон.