Heroes

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Heroes

Post by Бобсън » Wed Nov 18, 2009 12:45 pm

Ами след като далеч по-калпави сериалчета си имат теми що да няма за героите?
Аз от развитието на новия сезон дотук съм доволен...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Heroes - Темата...

Post by Roland » Wed Nov 18, 2009 6:38 pm

Бобсън wrote:Ами след като далеч по-калпави сериалчета си имат теми що да няма за героите?
Аз от развитието на новия сезон дотук съм доволен...
Кои са тия по-скапани сериалчета? Щото това почти няма конкуренция за Пълното Дъно...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Wed Nov 18, 2009 7:20 pm

А, и аз това щях да питам.
Може би има предвид онова по Гудкайнд и турските сапунки. И "Забранена любов"...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Re: Heroes - Темата...

Post by passer-by » Wed Nov 18, 2009 8:54 pm

Roland wrote:
Бобсън wrote:Ами след като далеч по-калпави сериалчета си имат теми що да няма за героите?
Аз от развитието на новия сезон дотук съм доволен...
Кои са тия по-скапани сериалчета? Щото това почти няма конкуренция за Пълното Дъно...
И на мен ми е любопитно кои от сериалите, които си имат специални теми тук са "далеч по-калпави" от Героите, но пък вкусове всякакви...

Иначе сериалът започна силно с първия сезон, но нататък вече изгубих интерес и около трети го зарязах. Май гледах и началото на четвърти, но при всяко положение не го следя вече.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Nov 19, 2009 3:15 am

Страшно силен първи сезон и до някъде от втори. От там нататък превключиха на идиотска вълна. Баси толкова много грешки в един сериал не съм виждал. Сякаш нарочно искаха и успяха да ме накарат да ми е скучен и да не го гледам. :?

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Nov 19, 2009 4:19 am

Бобсъне, изтрих ти поста погрешка, помислих, че си объркал темата.

Напиши си пак мнението за В, дори със същата формулировка, ако много държиш.

Макар че да сравняваш сериал, от който към днешна дата са излезли само три епизода с такъв, от който има вече три сезона и половина, не е особено смислено според мен.


Други примери за сериали, които имат тук собствени теми и според теб са "далеч по-калпави" от Герои? Или само трите епизода на В са ти проблемът?
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Thu Nov 19, 2009 10:58 am

Зададохте ми въпрос.
Дадох ви отговор...
Цензурът го затри... пишете ме репресиран

Ако някой се чуди, кои са тез тв неща дет' смятам за по-малко най от Героите да пита на лс...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Thu Nov 19, 2009 11:46 am

Айде, признавам си - на мен ми харесва как се развиват нещата в четвърти сезон за момента :P

Колкото до предишните сезони:
Сезон 1 беше абсолютно съвършен. Аз го започнах когато бяха излезли само две серии, така че може да се каже, че съм бил фен от самото начало. Най-любимият ми първи сезон на всички сериали и един от най-любимите ми сезони въобще. За жалост тази гениалност повече не се повтори.
Сезон 2 уби магията… Не че не става за гледане, просто не може да се сравнява по никакъв начин с предхождащия го.
Първата половина на сезон 3 имаше едно почти прилично ниво. Историите имаха потенциал, но се развиваха прекалено бързо и просто стана лудница. Бяха допуснати някои сериозни грешки относно хронологията. Доста от епизодите бяха или страхотни или отвратителни.
Втората половина на сезон 3 беше хубава. Сюжетът отново започна да придобива емоционалност, развиваше се плавно и въобще нещата станаха по-добре. Само финалът ме разочарова малко. Серията беше хубава като за обикновен епизод, но очаквах повече като за финал.
И четвърти сезон за момента върви както втората половина на трети. Като го завършат ще изкажа по-цялостно мнение.

Но определено се радвам, че има тема, където да се обсъждат епизодите седмица по седмица. :)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Nov 19, 2009 5:02 pm

Не знам как точно можеш да определиш тоя МОГЪЩ антиклимактизъм за "съвършен"...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Nov 19, 2009 10:49 pm

Бобсън wrote:Зададохте ми въпрос.
Дадох ви отговор...
Цензурът го затри... пишете ме репресиран

Ако някой се чуди, кои са тез тв неща дет' смятам за по-малко най от Героите да пита на лс...
Image

[quote=""ЦензУрът" точно преди горния пост на "репресирания""]Бобсъне, изтрих ти поста погрешка, помислих, че си объркал темата.

Напиши си пак мнението за В, дори със същата формулировка, ако много държиш. [/quote]
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Nov 20, 2009 1:21 am

Аз съм горе-долу на същата позиция като повечето хора по-горе: много силен първи сезон (в никакъв случай не е съвършен обаче, краят наистина силно си понасмукваше), сравнително приличен втори и....след втори епизод на трети сезон сценарните малоумия ми дойдоха определено в повече и го зарязах на средата на серията, май беше, когато някой се оказа брат или роднина на някой друг път за ен-ти път....Смисъл аре няма нужда, не си губя времето със сапунки.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Fri Nov 20, 2009 10:46 am

Четвърти сезон дотук е доста добър. И аз почти се бях отказал след втори и трети сезон, но не съжалявам че започнах да го гледам пак.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Drigan
Sorcerer
Posts: 456
Joined: Thu Oct 06, 2005 10:51 pm
Location: Neverwhere

Post by Drigan » Fri Nov 20, 2009 10:24 pm

Честно казано, бях голям фен по времето на първия сезон, ама нататъка само Сайлър спасяваше положението. Поредният много обещаващ и много провален сериал. Все още има надежда да се посъживи като Lost примерно, а и е приятно когато някой актьор от друг сериал се присъедини. Започваш да се чувстваш част от големото семейство на АХК (Алчни Холивудски Копилета) :D .
"Ние сме просто хора и боговете са ни създали за обич. Това е голямото ни величие, това е славата ни и най-голямата ни трагедия."
Емон Таргариен

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Thu Dec 03, 2009 7:05 pm

Епизодът тази седмица беше страхотен, наистина ми хареса много.

Но по всичко изглежда, че този сезон ще бъде последен. И тъй като ще е само 18 серии, значи остават всичко на всичко шест епизода до края. Наистина се надявам да са добри. :)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Dec 04, 2009 2:12 pm

Ако е последен има някакъв минимален шанс да изгледам трети и 4ти сезон.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 12 guests