Heroes

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Sat Dec 05, 2009 12:48 am

Ами отдавна е обявено, че ще е само 18 епизода, а има разни слухове, че актьорите вече си търсят работа по други сериали. И някой от продуцентите, ако не се лъжа, беше казал, че работят така, сякаш им е последна година. Разбира се това не е официално заявено от телевизията, но аз съм почти на 100% убеден, че това е финалният сезон.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue Jan 19, 2010 8:51 pm

Епизодите от тази и миналата седмица ги изгледах заедно днес и в интерес на истината ми харесаха.
Хубав е този сезон. Не е хубав заради нещата, заради които беше хубав първи, но си има свои положителни неща. Наистина е по-бавен, но не го намирам за лошо нещо. Историите са добри, опитват се да погледнат персонажите от нови ъгли, въобще приятно е.

Впрочем ще има 19, а не 18 епизода. И вече са завършени всички снимки и май съвсем скоро ще видим финала. Същевременно Тим Кринг в момента води преговори с NBC и се опитва да продаде идеите си за пети сезон, но според мен е малко вероятно да успее.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue Feb 09, 2010 9:19 am

Май останах единственият, който пише в темата. :D

Та финалът определено ми хареса и то много. Този път се бяха постарали и наистина се получи добре. Някак ми върна чувството от първи сезон и същевременно даде страхотен завършек.
Не е ясно дали ще правят следващ сезон, NBC още не са преценили. Преди няколко месеца аз се молех това да е последния, но сега съм на друго мнение. Финалът наистина беше силен и представянето на евентуалния нов сезон най-после предложи реално развитие в историята, което бих се радвал да видя. И същевременно епизодът сам по себе си беше достатъчно силен и за финал на сериала. По-отворен и разчупен финал, но все пак добър финал, обединяващ историите до момента.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Tue Feb 09, 2010 1:51 pm

So Sylar сега е изцяло добър и не се опитва да е добър докато му се иска да скалпира хората.А тъкмо си мислех, че не може да го прецакат повече.Много мех като цяло, но поне използваха силата на другия японец, което не се е случвало сигурно откакто я е получил.Grunberg каза, че щяло да има нов сезон и даже щяли да стигнат до 100тен епизод, което много ме съмнява.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Wed Feb 10, 2010 10:49 am

Определено тоя сериал ме разочарова много с третия си и особено с четвъртия си сезон. Атмосферата от първия я няма никаква, героите се извратиха до безобразие, само Бенет още кърти мифки :)))
И да направят пети сезон просто няма да го гледам.
Изключително слаб финал дори и за слабия сезон.
Питър е дебил, Сайлър е дебил. Самуел няма да го коментирам въобще..... Мат Паркмън и той се държи като кретен.. Единствено Ноа Бенет и г-жа Петрели си останах интересни образи за мене.
Опорочен като "Бягство от Затвора" и този сериал ме губи като зрител и фен.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat May 15, 2010 1:57 am

Ae гг.На печелившите честито.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest