Glee

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Thu Nov 26, 2009 8:20 pm

На мен от днешния епизод най-много ми хареса Imagine :)
Наистина беше много добре представена.

Както се разбира и аз изгледах всички излезли серии до този момент. Наистина нивото се вдигна, вече не ми се струва чак така сладникаво, както в началото. Не знам дали реално е така, или просто вече съм свикнал. Иначе Тери е кралица, дори когато я има за пет минути :D Нейната история продължава да ме вълнува най-много и наистина нямам идея какво ще стане по-нататък.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Nov 26, 2009 9:03 pm

Мен точно Imagine пък като че ли ме израдва най-малко (особено първата половина), а и като цяло епизодът ми беше по-скоро so-so. Но Papa Don`t Preach ми хареса ужасно много, както очаквах, а виждам и че iTunes веднага са качили песента. :D
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Nov 26, 2009 10:24 pm

Добре, докога ще продължават само мъжете да са искрени в тоя сериал? Включително Пък, при все, че се държа като селяндур.

Песните не бяха нищо особено обаче.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Dec 03, 2009 12:26 pm

Новият епизод беше разкошен. :shock:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Thu Dec 03, 2009 10:00 pm

На мен новият епизод щеше да ми хареса доста повече, ако нямаше две доста дразнещи неща.
Spoiler: show
Историята с бебето беше разкрита много набързо и дори глупаво, а това ми беше любимата сюжетна линия. Толкова много серии я градиха и накрая Уил разбра всичко за три минути, защото просто отвори чекмеджето на Тери. А самата Тери уж се стараеше да изпипа всеки детайл, просто е нереалистично да държи изкуствените кореми на толкова достъпно място. Някак си историята беше все едно насила добавена там, защото предишните епизоди, поне според мен, не предполагаха толкова бързо разкриване на истината.

И второто нещо беше изгонването на Уил от клуба. Толкова ли не можаха да съберат пари и да платят този един единствен използван дюшек. В предишните епизоди продаваха кексчета и т.н., някак беше странно да останат без Уил заради нещо толкова обикновено.
Иначе имаше няколко доста свежи момента, но просто горепосочените неща ми развалиха впечатлението от целия епизод.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Dec 04, 2009 9:24 am

Силно не си прав за първото.
Spoiler: show
Тери е в постоянна паника от епизод 1 и през повечето време изобщо не знае какво прави. Досега й се разминаваше само защото Уил не смееше да й каже копче и й играеше по свирката.

За мен всъщност предните епизоди не бяха някаква особена градация, а излишно протакане. И точно по тоя начин трябваше да стане работата - с глупава грешка. Мисля, че сцената беше супер и се казаха правилните неща. Вкл. Тери не стоя просто зяпнала, което ми хареса.
За второто си абс прав. И мен ми беше убер нелепо.

Обаче епизодът е разкошен въпреки това :) Супер много се изкефих. Малко бледнее откъм песни, но трите, дето ги имаше, си бяха супер.


КУИН Е БОГИНЯ, ИСКАМ Я!!!!!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Dec 04, 2009 5:48 pm

Много хубав епизод, наистина. Песните този път въобще не ми се сториха фокус (не задължително нещо лошо), макар тая с матраците да беше доста добре направена. Съгласен съм с Роланд за първата от забележките, колкото до втората
Spoiler: show
It would be safe to assume, че Сю ги е изкрънкала вече, така че и да бяха върнали парите от матрака, все тая.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Dec 04, 2009 9:23 pm

Spoiler: show
Категорично и на мен вече беше взела да ми дотяга сюжетната линия с бебето, та се радвам, че най-накрая отпадна. Просто беше се завлачила и трябваше нанякъде да избие.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Sat Dec 05, 2009 12:44 am

Ами да, ако сюжетната линия с бебето се погледне цялостно с финала си, то тя си изглежда точно като излишно разтегната.
Аз затова очаквах някакъв друг, по-голям и по-изненадващ завършек, който някак да обуслови присъствието на този сюжет в толкова много епизоди, но за жалост нямаше такова нещо.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Dec 08, 2009 10:29 pm

Да видим какви ще ги свършат в новия епизод с Dreamgirls песничката...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Dec 10, 2009 9:27 pm

Епизодът беше отвъд задоволителен, направо нацелиха съвършен баланс между сюжет и песни за полу-финала. И бтв,
Spoiler: show
само аз ли се изкефих ужасно, че Фин не прости на Пък?
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Dec 11, 2009 9:37 am

РАЗКОШЕН епизод! Толкова много яки събития, толкова много яки песни, а на финала с My Life Would Suck Without You щях да се разрева от радост буквално! Баси, велико беше!

Spoiler: show
Добре, негресата е ТОЛКОВА отвратителна. Тва е най-явното позьорско негърско блеене, което може да съществува, ебаси. Супер ужасно зле е и я мразя!



Тоя сериал ми става все по-любим, нямам търпение да мине паузата и да почнат новите епизоди!



Едит: не, не само ти. При все захарта, наивитета и нереализма, тия ситуации точно винаги са ужасно истински.

А пичът, който играе Уил, е разкошен. Сцената с телефона и финалът бяха толкова трогателни...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Dec 11, 2009 9:56 am

Направих фейсбук теста кой герой от сериала съм... и излязох... Рейчъл...
Your great style is matched only by talent. You're a fame seeker and a complete diva. You keep your talent alive and running and won't put it aside for a moment!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Fri Dec 11, 2009 1:20 pm

И на мен ми хареса зимният финал. :)
Не чак толкова, колкото някои от другите епизоди, но все пак беше доста хубав.
И да, на мен също ми хареса това с Фин и Пък.

А от теста ми се падна Ема. :P
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Dec 11, 2009 6:54 pm

Аз съм Куин... :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests