Glee

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Nov 03, 2011 7:34 am

Мда, котката Lord Tubbington определено почва да става най-интересния персонаж в епизодите, но подозирам че ще намерят начин да и напишат реплики или ще и дадат да развали някоя иначе нелоша песен ... (имах идея да хейтя какъв пълен боклук е последния епизод, колко зле продължава да е подборката на песньовките и колко ненужно е да бъдат вкарвани нови и нови безмислени герои при условие че старите за нищо не стават, но вече даже не си струва да се хабя)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Nov 03, 2011 10:55 pm

Добре бе, Блейн докога ще пее Кейти Пери?

От линията на Куин ми се повръща истерично, от поредните глупости на Сю да не говорим...

Епизодът обаче не беше толкова лош, ако се изключи фактът, че само песента на трите курви беше яка. Ирландчето пее добре, ама песните му бяха блех.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Tue Nov 08, 2011 8:56 pm

Мен предния епизод не ме издразни, но не ми и хареса. Рейчъл я е хванала липсата..
А ирландчето е яко.. Обаче принципно всички момичета са луди по всякакви щури акценти и смятам, че никой нямаше да го тормози, а напротив, щеше да е пълни с побъркани тийн момиченца край него.

А тези са като хлебарките, поне този път пеят мъжка песен ^^

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Nov 08, 2011 9:11 pm

Е, какво, клипчето е яко:)
На мен ми харесаха и ирландеца, и песните му. Но наистина линията на Куин вече ми идва в повече с тази драма с бебето и с изстраданото майчинство. Вече започва да няма нищо общо с персонажа, който беше в началото...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Nov 10, 2011 9:20 am

WSS епизодът беше океен. Макар че това бяха двете най-вирджинални сцени на загуба на девственост, които някога съм виждал. Не знам каква псевдоромантика се опитваха да докарат, обаче ако хормонално-изтрещелите тийнове правеха секс по тоя наичн, човечеството да е отмряло като вид отдавна.

Междувременно, Сантана отвя всичко с пеенето си...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Nov 10, 2011 10:13 am

Първо го прочетох като "беше океан" и отделих известно време на размисъл за дълбоката метафора :lol: Ми и на мен ми се видя добър, песента за живеенето в Америка рутеше, а колкото и да бяха нефелни секссцените, житейската мъдрост, дето пробутват покрай тях всъщност беше добре пробутана.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Nov 10, 2011 6:03 pm

На фона на предните ли, незнам, но си биваше епизода. А и песните добре се бяха напаснати около сюжета за разнообразие, не бяха просто там както обикновено. (Сантана колко ми харесва как пее го разправям аз от кога го разправям ...) Впрочем колкото и да харесвам Джейн Линч по принцип, ме израдва липсата на Сю в него и колкото по малко се мярка жената занапред, толкова по добре ще бъде.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Thu Nov 10, 2011 6:20 pm

На мен пък новият епизод ми се стори малко такъв никакъв… И този преди него също. Не че са зле, ама не са и особено добре, съвсем посредствени. И има някакви сцени, които по идея май трябва да са супер специални, значими и трогващи, а на мен ми се струват обикновени.
Иначе песничките са хубави, като се изключи в миналата серия първото соло на оня зеления.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Nov 18, 2011 9:58 am

На мен много ми харесаха песните в новия епизод, иначе като история ми беше доста никакъв...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Wed Nov 30, 2011 11:51 pm

Новият епизод е монументално тъп. Толкова нелепости за 40 минути си е направо постижение...
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Thu Dec 01, 2011 9:18 pm

Аз това със Сантана не мога да го приема... Никога... Ужасен арк ми е...
Дразни ме това, че каквото и да кажеш на хомосексуален е грешно, но ако хомосексуален тормози хетеро, той просто е наранен и неразбран.. В предния епизод си бях абсолютно зад Фин, защото Сантана си го просеше. Когато тормозят Рейчъл или който и да е хетеро персонаж, това е окей, даже е забавно.

Единственото хубаво нещо в последния епизод беше сцената между Пък и Куин в нейната стая.. Някой осъзна, че тя има проблем.

И хайде някой да даде на Блейн чорапи, че е гадно, а да и някакво развитие, а не само песни...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Dec 01, 2011 10:06 pm

На мен не ми е чак толкова ужасен, но е повтарящ се. Иначе - палци горе за сцената с Куин наистина. Допускам обаче, че в следващия епизод пак ще я превърнат в откачена гаднярка, та...
Бтв, Куин, Сантана и Брит не напуснаха ли заеднон мажоретките в миналия сезон?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Dec 07, 2011 5:46 pm

Малко пооправиха образа на Куин, ако и без съществена причина за промяната. Но то нямаше съществена причина да е такава пръзгя ениуей, така че аз съм доволен. Фин ми е вече прекалено зрял и дразнещ, а песните тоя епизод бяха субдънни...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Dec 07, 2011 5:47 pm

ПРЪЗГЯ! Пост на годината, само заради тая дума!!!

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Wed Dec 07, 2011 8:27 pm

Значи миналата година Блейн обясняваше на Кърт как трябва да е секси, за да спечелят регионалното. Тази година той не искал да се продава.. Никак не е лицемерен, ама никак. А сцената, с Фин пред боксовата круша беше трагична.. Той изглеждаше още по-нисък..

А момичешката група само на мен ли ми изглеждаше супер нечистоплътна със супер кофти хореография? Бяха гадни. И точно тази песен ли?

А дано вече след този епизод по членовете на групата никой да не мята палки... Аз не знам барабанистът как се чувства всеки път, в който Фин окупира барабаните му..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests