Лайнолом #1

Мръсните страсти – на сапун
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Oct 31, 2009 12:18 am

Moridin,

Това, което на теб (а предполагам и на Roland) се струва вонене на тона ми, всъщност е единствено учудване, че това сигурно е единственият форум по света, където не е обелена и дума за този трейлър, при все че от 24 часа вече има HD копие. Очевидно няма начин, по който да ви убедя в това. Не ми е ясно защо трябва тук да търсите под вола теле и да ми индуцирате вина, да ми размахвате пръсти, да ми раздавате пистолети (иронията е, че вие се държите като задници, защото сте си втълпили, че аз имам фикс-идея да се държа като задник), вместо да се спрете на най-очевидното и елементарно обяснение - че наистина ми е интересно какво имат да кажат по тази темата хората тук. Повтарям - ако се разровите из последните ми постове, всичко в тях е по същество мнение за филми и сериали и никога не съм си позволявал да предлагам на някого да мине на лечение - нещо, което модератор ми каза да направя; нито съм предлагал на някого да умре - нещо, което администратор ми каза да направя.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Oct 31, 2009 12:20 am

добре, хубаво, няма значка, сега пиши в темата за аватара и я зарежи тая, нашите искрени извинения за нарушеното спокойствие и уотнот
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Oct 31, 2009 12:21 am

О, аз напълно ти вярвам на намеренията. В момента си говорим за тона ти. Който вони. Кво си имал предвид ми е се тая, важното е как си го казал. Опция две. Което значи, че щом не го правиш умишлено и дори не го забелязваш, едва ли можеш и да го промениш и просто не си за тук. Съгласен?
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Oct 31, 2009 12:23 am

Темата за Аватара, която стои празна, всъщност показва, че може би наистина търся дискусия на погрешно място, където хората се надпреварват да постват след мен, само когато се разрешават глупави лични конфликти, но не и когато съм пуснал интересна тема за актуално заглавие, по което може да се говори с дни и седмици.

Жалко.

Roland, форумното общуване е специфично нещо, и това го знаеш много добре, защото ти самият си почитател на вонящия тон (употреби го активно в началото на този топик - мисля, че тва не подлежи на съмнение). Ако то (форумното общуване) се лиши от иронията и сарказма, ще стане прекалено сухо и скучно - това е единствената причина да си ги позволявам и в 99% случаите, в които не съм предизвикан, са насочена ИЗЦЯЛО към някакво произведение на изкуството. Когато кажа, че Hairspray е гейски и просто ми се драйфа от тая шарения, не виждам защо ти трябва да ми казваш че тона ми вони - аз говоря за филма, а не за това дали хората, които го харесват са гейове или не. Погледни разумно на нещата - да се засягаш от тона ми, когато не засягам лично теб, а говоря за неща, които на практика нямат никво отношение към теб, означава да си мислиш, че аз изпитвам някви чувства към хората, с които говоря - в случая към теб. Ами не. Единственото, което изпитвам е интерес към мнението на определени хора за определени неща, без значение как е казано, дали в него има закачка и пр. (още по-добре ако има, защото ако всеки пост е като тези на passer-by наистина ще умра). И НЕ изпитвам интерес към диагнозите, които ми се поставят тук от разни индивиди, които от вчера са модератори и вече размахват его - в смисъл, whatever, не ми дреме да го правят, но защо се хабят, защо занимават хората с мен...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests