Лайнолом #1

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Oct 30, 2009 6:12 pm

първо, не съм аз сплитнал темата, не се изказвай неподготвен
второ, постът ти не нарушава нищо, но прехождащото го и последващото ти го поведение смуче и ако не престанеш да се правиш на ударен просто ще гризнеш големия, досадно е

ще отбележа, че аз съм от малкото ти защитници в тоя форум за благото на демокрацията и Че Гевара :mrgreen: научи се да млъкваш когато трябва, иначе няма да прокопсаш никак дълго.

тейкс а лот да стигне човек до мои постове на такава тематика :idea:
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 30, 2009 6:13 pm

Просиш си го с постоянното си поведение. Вариантите са два:

1. Наясно си точно какво правиш, но не ти пука и ти е забавно.

2. Не си наясно точно какво правиш, в който случай вероятно си умствено изостанал.

И двата варианта си просят бана :)
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Oct 30, 2009 6:23 pm

Не ме интересува кой е сплитнал темата, попитах този, който каза
Еми той моят пост си беше заплашване с бан
След като постът ми не нарушава нищо, защо предизвиква въпросната реакция у Ролик?

Не ти ли се струва, че последвалата ми реакция е реакция на тази реакция?

Ся, съвсем не мога да се сетя какво в моите последни постове (от предния месец, че и преди дори) е насочено към каквото и да е качество на някого тук. Тва естествено не пречи след почти всеки мой пост да ми се изсипват тайгър и пассера с комботата си, все едно мнението им ме вълнува.

Айде малко да сме конкретни, а? Да не си губим взаимно времето?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 30, 2009 6:29 pm

Тонът ти вони. Как точно да ти дам конкретен пример за това, че тонът ти вони? Достатъчно си умен, за да го усетиш и сам ениуей. Почти всеки твой коментар има за цел да издразни някого, от всеки пост лъха подигравка.

Веднага мога да ти цитирам поне три правила, по които спокойно можем да те баннем, ако си го поставим за цел.

А ако не искаш да си губим взаимно времето, можеш винаги просто да спреш да постваш :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Oct 30, 2009 6:29 pm

Имаш късмет, че не си пробвал да сипеш тези си разсъждения в Сериалите, само това ще ти кажа.

Роланд ти обясни положението тук доволно ясно. Моридин също. Или се съобразяваш с това, което ти казват ДВАМА админи, или ще се чудиш откъде ти е дошло в следващия момент.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Oct 30, 2009 6:43 pm

Ролик, виж ся. Спокойно мога да спра да поствам, ако целта на постването ми е да се занимавам с тва, че шмайгър ми тъпее по принцип или че пасъра ми хлапее и е на всяко гърне хлупка, независимо че няма кво да каже по темата (вж. и предсказуемото му последно включване). Ама това не съм го казвал досега, нали, нито съм им казвал да се гръмнат и умрат, независимо от техните непрестанни опити да го предизвикат. Тук говоря за филми, не за юзъри. С мен непрекъснато се говори не за филми, а за... омг... за "тона ми". :lol: Как вонял... С тва оправдание можеш да ми излезнеш срещу всяко мнение, независимо кво казвам. Всичко което си написал лъха на типична детска мнителност, която обаче не е подходяща за хора на твоята възраст. Ок, разбирам как можеш да се подхлъзнеш и предвид историята ни да приемаш всяка моя дума за лична атака срещу персоната ти, ама айде малко по-сериозно - наистина не сме деца, наистина не съм тука да дразня когото и да било, а да си казвам мнението за някви маловажни неща като филми и сериали. Отвори ми коментарите и ми кажи кого с какво имат за цел да издразнят.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Oct 30, 2009 7:08 pm

Я да видим... Очевидното, де...
viewtopic.php?t=4152
viewtopic.php?t=4188 - добре де, тук вината е повече на Амелия, май, ама все пак...
viewtopic.php?t=4181 - това кърти, бтв.
viewtopic.php?t=4292
И това сега.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 30, 2009 7:35 pm

Silver wrote:С тва оправдание можеш да ми излезнеш срещу всяко мнение, независимо кво казвам.
Факт е, че мога. Факт е и че го правя само с теб. Факт е и че го правят още 100 човека, дето нямат "история" с теб.
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Oct 30, 2009 7:55 pm

Roland wrote:
Silver wrote:С тва оправдание можеш да ми излезнеш срещу всяко мнение, независимо кво казвам.
Факт е, че мога. Факт е и че го правя само с теб. Факт е и че го правят още 100 човека, дето нямат "история" с теб.
Факт е, че и аз мога да правя разни неща само с теб, ако си го поставя за цел, но не е факт това за стоте човека. Става дума за няколко смехурковци, които не могат да различат критика по нещо дето им е на сърцето от лична нападка срещу собствената им същност и почват да ми се правят на ощипани, все едно свършил светът като съм казал, че Бъфи е за бунището и все едно те са чисти пред съвестта си в тва отношение.

Пасер-шмасер - не се излагай. Особено па с тва за Специален доклад дето е в челото на класацията на топ малоумно модериране на века. Аре ти точно не ми се меси по-добре, с тебе никога не съм имал желание да комуникирам, стига си ме обикалял. Принципно не ти чета постовете, освен ако са някви гнусни и натрапчиви като тия тука, не ми чети и ти моите и всичко ще е много чудесно.

Ролик, все пак ми кажи защо конкретно трябва да се застрелям + умра.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Oct 30, 2009 7:55 pm

Silver wrote: наистина не съм тука да дразня когото и да било, а да си казвам мнението за някви маловажни неща като филми и сериали.
Уффф...
Верваш ли си?
Едит:
Само да споделя, че подигравателното преиначаване на името, с което знаеш човека, е грозно и обидно и при положение, че го правиш системно, след като няколко човека вече ти казахме, че, хм, е грозно и обидно, показва каквото показва. Ако не си малоумен, и сам ще го видиш.
Бтв, ВСИЧКИ "смехурковци" са тук от доста преди теб. Ако не ти харесват, не се бутай между тях, а? Има още куп други форуми, където да обсъждаш филми и сериали.
Last edited by tigermaster on Fri Oct 30, 2009 8:04 pm, edited 1 time in total.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 30, 2009 8:00 pm

Silver wrote:
Roland wrote:
Silver wrote:С тва оправдание можеш да ми излезнеш срещу всяко мнение, независимо кво казвам.
Факт е, че мога. Факт е и че го правя само с теб. Факт е и че го правят още 100 човека, дето нямат "история" с теб.
Факт е, че и аз мога да правя разни неща само с теб, ако си го поставя за цел, но не е факт това за стоте човека. Става дума за няколко смехурковци, които не могат да различат критика по нещо дето им е на сърцето от лична нападка срещу собствената им същност и почват да ми се правят на ощипани, все едно свършил светът като съм казал, че Бъфи е за бунището и все едно те са чисти пред съвестта си в тва отношение.

Пасер-шмасер - не се излагай. Особено па с тва за Специален доклад дето е в челото на класацията на топ малоумно модериране на века. Аре ти точно не ми се меси по-добре, с тебе никога не съм имал желание да комуникирам, стига си ме обикалял. Принципно не ти чета постовете, освен ако са някви гнусни и натрапчиви като тия тука, не ми чети и ти моите и всичко ще е много чудесно.

Ролик, все пак ми кажи защо конкретно трябва да се застрелям + умра.
За всеобщо съжаление тези "смехурковци" не създават проблемите, които създаваш ти. Ерго...

Уви, твърде интензивно почна да клониш към опция две. КОНКРЕТНО трябва да се застреляш + умреш, защото не умееш да комуникираш онлайн. Дали умишлено, или неумишлено, вече ми е все тая. Писна ми от тоя разговор. Тоя форум не е GW форума. It's our way or the highway here, така че или се съобразявай, или се махай, или не се съобразявай и ще бъдеш махнат. Наистина е ТОЛКОВА просто.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Oct 30, 2009 8:00 pm

Silver wrote: Става дума за няколко смехурковци, които не могат да различат критика по нещо дето им е на сърцето от лична нападка срещу собствената им същност и почват да ми се правят на ощипани, все едно свършил светът като съм казал, че Бъфи е за бунището и все едно те са чисти пред съвестта си в тва отношение.

Пасер-шмасер - не се излагай. Особено па с тва за Специален доклад дето е в челото на класацията на топ малоумно модериране на века. Аре ти точно не ми се меси по-добре, с тебе никога не съм имал желание да комуникирам, стига си ме обикалял. Принципно не ти чета постовете, освен ако са някви гнусни и натрапчиви като тия тука, не ми чети и ти моите и всичко ще е много чудесно.
За Специален доклад не знам защо ме намесваш, там бях редови участник като теб.

За сериалите ти казах съвсем културно преди няколко дни, че няма проблем да пишеш каквото и както искаш за тях. Както правим и всички други.

Продължаваш да се правиш на улав при все опитите на няколко души да водят смислен разговор с теб. Това обаче няма да е вечно.

В Сериалите вече знаеш какво поведение очаквам от теб.


Дали имаш или не желание да комуникираш с мен не ме интересува. Като пишеш в тези форуми, общуваш с всички. А твоите постове специално в Сериали съм длъжен да ги чета. Ако пробваш тоя тон и там обаче, няма да е за дълго.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Oct 30, 2009 10:03 pm

Смирено моля за извинение за всички тревоги, които съм ви причинил. Обещавам повече да не правя така, да общувам нормално, културно, да не наричам Вивиан - Виви, Роланд - Ролик, Тайгър - Шмайгър и Пассер - Уатева.

Приемате ли извинението ми за бедите, които съм причинил? Ще намерите ли сили в себе си да ми простите и да погледнете на мен с нови, може би по-добри очи. Явно въпреки старанието ми да комуникирам съвсем нормално в последно време (като изключим препирнята тук, която не аз предизвиках) явно нещо не ми достига, така че бъдете хора и опитайте да направите компромис - и аз съм човек, и аз понякога греша (не харесвам Долхаус след един гледан епизод, или виждам проблеми в шедьоври като Kings...). Не, не искам да клоня към опция две. За бога...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Oct 30, 2009 10:08 pm

За сериалите ти потретвам - проблемът не е в коментарите ти за тях и си го знаеш.

А за компромиси от всички към теб забрави. Ти ще правиш компромиси към другите. Ти ще се адаптираш към правилата на общуване тук. Ти си гост и ти ще се съобразяваш с компанията, която заварваш тук.

Не обратното.

Ако искаш.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Oct 30, 2009 10:39 pm

Скъпи passer-by,

Надявам се, че разбираш че след стъпката, която направих в предходния си пост, а именно учтива молба за прошка, ми остава като опция единствено да направя жертвоприношение в името на това да не бъда гледан подозрително и с лошо око когато трябва и когато не трябва, а постовете ми да не се изследват под микроскоп за подозрителен подигравателен подтекст.

Наясно съм, че проблемът ми на твоя територия е в това, че съм нарекъл 2 пъти Тайгър - Шмайгър, което ти си третирал със син цвят. Признавам, че е било признак на слабост от моя страна, за което дълбоко се извинявам. За вбъдеще няма да се поддавам на импулса да отговарям на въпросния юзър, най-малкото защото това би ме качило на неговото ниво (нещо, което аз не заслужавам и не мога да се кича с подобни претенции).

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests