Torchlight

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Torchlight

Post by The Dragon » Wed Oct 28, 2009 2:31 am

Най общо казано.

НЕ Я ПУСКАЙТЕ. СЕРИОЗНО!

ако все пак я пуснете - погрижете се да имате отпуска, гаджето да е на село и да имате няколко кофи ред бул наблизо. Толкова е пристрастяваща. По-подробна рецензия - в близките дни.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Wed Oct 28, 2009 5:57 am

Поръзцъках я вчера малко.
Нищо по различно от Fate да речем, но много, много по зарибяваща. Аз направо започвам да си и викам малкото Диабло.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Oct 28, 2009 10:10 am

Играта е голяма зарибявка, снощи едвам се откъснах за да поцъкам Borderlands. Наистина ми се ще да можех да взема отпуска :lol:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Oct 30, 2009 11:14 am

Дам, игрица от типа ---- "още 5 мин." и така до среднощ.

Иначе доста бъгове има, поне според форумите (да чукам на дърво засега не съм имал проблеми аз), но хорицата работят ударно по първия пач, който ще оправи повечето по-сериозни проблеми.

Визията кефи, има доста забавно чувство за хумор и някои изродски предмети. Музиката си е 1:1 с Диабло и Диабло 2, което предвид композитора не е изненада.

Като минус трябва да посоча, че всички версии, вкл. продаваната от самите Runic са с DRM. Тяхното е онлайн активация, като самата игра е с 10 лиценза, но при все тва дразни.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Oct 30, 2009 10:29 pm

Игричката е доволно приятна, поразцъках я за около час и малко. Кефи ме много, но трудно ще ме задържи адски много пред екрана, с подобни игри съм си загубил младостта почти и си чакам само Диаблото чинно. Графиката и целият стил са доста симпатични, класовете са доволно различни и кефят.

Липсата на ретрейн на талантите ме вкара в пълен ступо, гледам хората са отреагирали своевременно:
http://www.torchlightinsider.com/forum ... .php?t=270

дърпате това и можете да слагате точките наново.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Fri Oct 30, 2009 11:39 pm

Разписвам се за зарибяваща.... Както от два месеца не бях сядал да играя каквото и да е я пуснах уж само за проба, че ми я похвали един от аверите и то...... в нея вечер ни пиано пипнах, ни вечеря....

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Oct 31, 2009 12:38 am

Бива я, определено, единствено нещо май доста лоудва м/у нивата ми се струва, но може и да е от моя телевизор.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Oct 31, 2009 1:24 am

Не е. Оказа се, че е бъг, който се появява на рандъм принцип. Ще има фикс в патча дето го гласят за следващата седмица. Въобще интересни бъгове наизлязоха.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Oct 31, 2009 2:05 am

Ризън ми лоудва 20 пъти по-бързо от Торчлайт....

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Oct 31, 2009 2:07 am

Май не си играл NWN2, спечелил личния ми приз за най-трагичен лоудинг :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Oct 31, 2009 2:12 am

Ами не му отделих достатъчно време, но съм играл Уичър преди първия пач, който за мен си остава личен рекордьор в дисциплината....3 минути лоуд за стая метър на два, бийт дет....


Споделете с какво играете и ако някой има сайт за билдове няма да е зле. Аз си направих един алхимик, ама нещо хич не съм доволен, хем като офензив кастър трябва да играе, хем третото дърво така е напълно в джаза с тия меле скилове....големчето кефи, ама никъв дмг не прави....Естествено паднаха ми дотук 3 униката за 11 нива - всичките са за Хънтърката....

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Nov 06, 2009 7:15 pm

Туй чудо долу-горе на нивото на Titan Quest и BG: Dark Alliance ли е? И само на мен ли ми се струва, че е одрало кожицата на WoW?

Иначе за зареждането - The Witcher и пост-пачтум зарежда двеста години.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Nov 06, 2009 7:40 pm

Одрал е кожата на Fate и Mythic, ако си ги играл. Буквално е едно към едно с тях, май и същите пичове са го правили. Класически хак енд слаш, ама е ужасно еднообразен и писва, нищо, че е зарибявка в началото.

Въобще не е така за Уичър след пача, аз съм с Енхансд версията и ми зарежда максиум 5-6 секунди.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Nov 06, 2009 8:56 pm

Големите зони зареждат до минута понякога. Това на 2GB RAM, което е колкото препоръчителните изисквания.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Nov 06, 2009 9:08 pm

Аз говоря за впечатлението си когато бях с един гигабайт, така че май проблемът е в тво телевизор ;)

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests