Carnivale

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Member
Commoner
Posts: 32
Joined: Sun Jul 18, 2010 9:51 pm

Post by Member » Fri Jul 29, 2011 7:48 pm

coldie wrote:Дали го има в някой бг тракер? (понеже от аз в тия които ползвам, го няма). А пък бг субс има по нашите сайтове. Щом Ник Щал играе, трябва да е приличен.
Има го в Замунда.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Jul 29, 2011 8:17 pm

Точно от Замунда по-добре да не го тегли, понеже качеството на релийза там е такава отврат, че причинява физическа болка. В арената го има, обаче, и релийзът там е приличен.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 30, 2011 2:56 am

Silver wrote:Е няма пълно щастие - не може и Супернатурал и Карнавал. :)
Това изречение показва по няколко различни начина всичко, което не ти е наред ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Jul 30, 2011 4:03 am

Абе, нали се бяхме разбрали Силвето да си вземе ако пак почне с досадните си ехидни вметчици във форума?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jul 30, 2011 4:12 am

Аз съм остро за да си вземе!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jul 30, 2011 8:18 am

Ще почакате, админа е на принципа "Не мога да правя такива неща" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 30, 2011 8:48 am

Jeez, you bitches are all so needy :p

Иначе с прискърбие трябва да отбележа, че изобщо не съм изненадан, че са го спрели. Тоя сериал е на 98% атмосфера. Сюжетът на целия първи сезон е като за два епизода сумарно :(
And you can't dance with a devil on your back...

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Sat Jul 30, 2011 11:27 am

Roland wrote:Jeez, you bitches are all so needy :p

Иначе с прискърбие трябва да отбележа, че изобщо не съм изненадан, че са го спрели. Тоя сериал е на 98% атмосфера. Сюжетът на целия първи сезон е като за два епизода сумарно :(
Ъъъм... Колко епизода изгледа? Атмосферата е страхотна наистина, но хич не е само това. И искрено се радвам, че и те не мислеха по този начин - да го направят в два епизода сюжетът :)

Всъщност са го спрели, защото 90 % от американците не могат да ce облизват :P :P :P и да търпят character development на Иисуса. Брадър Джъстин ги плаши :(

И това не е, за да се заяждам. Доказано е, че заради ТОЧНО това е спрян сериала :) Похабил си се с прискърбието.

PS: Да, това трябва да се гледа HD. Аз бях почнал първия сезон преди година и половина от Zamunda и след 5-6 епизода реших, че ще го диря по тракерите. Cега не мога да го намеря. Имам и 2та сезона на 720p HD (вторият и 5.1), ако на някого му се занимава (и cе окаже, че имаме бърза връзка) мога да му ги пратя по skype. :)

Ох, Iris... Липсваш ми.

Knauff е за бичуване; можел е да направи 3ти сезон с МАЛКО по-нисък бюджет, но отказал... А HBO никога няма да продадат правата.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Jul 30, 2011 11:43 am

Roland, и при все това, няма нито един излишен момент. Никога не е градена митология в такива пропорции на ТВ екран. Троновете примерно можеха много да спечелят от вкарване на тоя подход от време на време.

Някак не е учтиво да ми казваш, че не съм у ред и веднага след това в прав текст да демонстрираш, че всъщност съм бил прав. Хинт: онова отгоре НЕ значеше "Супернатурал е за тъпи парчета, Карнавал е за умни", а беше във връзка точно с последното, ако го казваш като някакъв негатив за сериала.

Дежурното мнително кудкудякане на Амелито и този тип след нея беше забавно де. Guys, let's be friends. :)

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Sat Jul 30, 2011 11:52 am

Да, между другото, и аз не мога да си представя някой, който харесва Supernatural да хареса Carnivale (сигурен съм, че ви има, ама сте малко). Наистина, какво все се нахвърляте на Силвъра.

И Амелия, обещала си ми да гледаш сериала. :wink: Първо го гледай, после да видим дали няма и ти така да нападаш хората, които го плюят.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Jul 30, 2011 12:21 pm

kalendarut_ska4a wrote:Да, между другото, и аз не мога да си представя някой, който харесва Supernatural да хареса Carnivale (сигурен съм, че ви има, ама сте малко).
Има ни... И не сме малко, всъщност. Поне всички, за които знам, че са гледали и двата сериала, ги харесват много.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Sat Jul 30, 2011 12:23 pm

Trip wrote:Една вметка - ЗАЩО Кланси Браун е на близо 60, а не на 30? Толкова епик е бил като по-млад (още е, ама...)
Umm.... Iris е за пуцане, с цялото ми уважение към Брадър Джъстин. Имало е случаи, в които ми е идвало да я разкъсам на екрана. Просто погледът й.... това, че постоянно си противоречи ОХ ОХ ОХХХХХХХХХХХХХХХХ

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jul 30, 2011 3:41 pm

kalendarut_ska4a wrote:Да, между другото, и аз не мога да си представя някой, който харесва Supernatural да хареса Carnivale (сигурен съм, че ви има, ама сте малко). Наистина, какво все се нахвърляте на Силвъра.

И Амелия, обещала си ми да гледаш сериала. :wink: Първо го гледай, после да видим дали няма и ти така да нападаш хората, които го плюят.
Глупости пълни. Аз самият и наистина много мои познати харесваме много и двата сериала, въпреки че предлагат коренно различен тип забавление.

Иначе за Сливката - според мен забележката му беше абсолютно ехидна и злонамерена, предлагам да пуснем една анкетка в другия подфорум дали да си вземе.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Jul 30, 2011 6:48 pm

Silver wrote:Guys, let's be friends. :)
То от теб зависи.

календаре, сега гледам едно аниме. След него, ако се сетя ще изгледам Карнивалето. Залежава ни тука на ДВДта и все не стигаме до него.
Иначе няма да почна да обиждам хората, които плюят по тоя сериал, ако той вземе, че ми хареса, споко.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 30, 2011 7:21 pm

Нещо не се разбираме. Аз съм съгласен, че няма излишен момент в сериала, че има страхотно изграждане на атмосфера и че митологията, доколкото й виждам зачатъците в началото на втори сезон, е много детайлно мислена.

Проблемът ми е, че ВСИЧКО - от основния сюжет, през личните взаимоотношения, та до драмите на второстепенните герои - се влачи толкова бавно, че за един сезон време развитието беше почти нулево.

Сериалът е хубав и до два дена ще съм го приключил. Просто очаквах... то не е и повече даже, по-скоро И още нещо от него.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests