Brutal Legend

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Oct 29, 2009 10:03 am

Woooooooooahhhh! Awesome!

А имаш ли представа какво точно в свирила Christine в момента, когато колата им е излизала на състезанието - така де, в момента, когато колата е излитала през колоната? Щото откак видях първата снимка на това, в главата ми звучи "Blow Your Speakers!"
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Thu Oct 29, 2009 11:19 am

"Motorhead's Ace of Spades starts blaring, the drums are kicking in, the speaker feedback builds"

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Oct 29, 2009 12:56 pm

Ммммда, вярно :) Това го бях прочел, но, н'нам защо, бях решил, че тя е *започнала* с The Ace of Spades, ама после може и да е минала на нещо друго. Мрррси :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Oct 29, 2009 3:17 pm

The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Apr 13, 2010 2:46 pm

Имам един въпрос - намерих едни статуи омотани с вериги , като се приближа и Еди казва че нещо искало да се освободи. Да обаче не мога да разбера как - блъсках с брадвата, пробвах с китарата, със солото за реликви и нищо. Дали това не са някакви екстри които се отварят след превъртането или аз нещо не правя както трябва?
Иначе реликвите ги вдигам със солото за реликви, а драконите с китарата ги разбивам.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Apr 13, 2010 3:02 pm

Това са частите от легендата за света, освобождаваха се ит е по някакъв начин, ама не помня точно какъ, но знам, че пак беше нещо елементарно, за което и аз не се бях сетил веднага:)))

Те са само 10 май.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Apr 13, 2010 4:46 pm

Даже разбрах как се освобождават легендите като вече бях подминал 3 от 13:). Има си снежна зона, джунгла и блато след началната зона на хълмчета и равнини.
Абе да не е с earthshaker ? Току що ми хрумна че не съм го пробвал това движение.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Apr 13, 2010 5:02 pm

Омг шибни един сърч в Гугъл или най-добре в Ютюб и това е. Казвам ти, че беше супер елементарно, просто не се сещам сега.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Apr 13, 2010 5:11 pm

Ако знаех как се водят тия статуи в играта щях да съм ги намерил , сега като каза че това са легендите - потърсих и току що намерих- наистина е earthshaker.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Apr 13, 2010 6:40 pm

Легендите са тхе бест!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Apr 15, 2010 1:28 am

Наотворих половината легенди и наистина са ценна екстра за историята и сетинга. Иначе вече съм навъртял доста часове и мисля че ми остава още доста - изобщо не е кратка играта. Може би съм си удължил времето с обикаляне из света и минаване на мисийки но на мен лично не са ми скучни страничните мисии - има доста голяма разнообразие от неща за правене , кратички са и дават точки които като максималист инвестирам в ъпгрейди преди да пристъпя към всяка следваща кампанийна мисия.
Прочее не са чак толкова RTS мисиите, за сметка на това са екстремно малоумни и скучни. Малки карти, тъпо AI, липса на кадърен интерфейс за управление , липса на всякаква информация за собствените ми единици - това са нещата които характеризират RTS частта. Ако някой му удобно и интересно да хвърчи като малоумен напред назад (щот няма селект по отряди и трябва ръчно да даваш заповеди- както беше в Уоркрафт 1 ) - да му е честито, но на мене не ми е и единственото ми забавно нещо в тези мисии е да влизам в боя със солата за масово поразяване и другите ми средства за близък бой като , следя постоянно да цъкам армия (на случаен принцип защото никъде не се вижда от какво колко имаш) която армия да напира безспирно към следващата точка на противника.
(Ако някой се чуди къде съм - тъкмо минах реката на черните сълзи).

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Apr 18, 2010 4:13 pm

Минах я (тоест спрях да играя - иначе кампанията я минах преди няколко дена). Ако трябва да се вярва на часовника на играта -десетина часа. Мога да си удължа времето до 12 -13 но честно казано нямам никакъв стимул да намирам 50-тината драконови статуи които ми остават и 3-4 песни за отключване. Всичко останало съм го отворил - легенди, сола, всички странични мисии са минати и неща за гледане.
Чудя се дали на поцъкам скирмиш срещу AI но нещо нямам желание - спънатия интерфейс и малките карти убиват всякаква стратегическа идея макар че единиците ми харесват и самия бой е забавен - идеята е да не обикаляш много-много с крилата а да си в боя комбинирайки се със единиците си (комбо атаките къртят).
Кофти беше че нямах никаква битка срещу демоните - явно са ръшнали края.
Като стана дума за страгия - стратегическите мисии далеч не бяха толкова колкото си мислех като ви четях. Доволно се разнообразяваха със ескорти поне.
За щастие играта предлага доста начини да се забавляваш дори да не изпълняваш кампания или мисии. Дори само да обикалям безцелно гледайки теренаи да слушам музика ме радва, а експлорването е бонусче към това (б.т.в. Който не е яздил моторния глиган не знае какво е изпуснал - дори има ачийвмънт да докараш глигана до морето на сълзите и да оцелееш да разкажеш). Другото култово беше прилепчето хаха.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Apr 19, 2010 10:35 am

Ха, почти ме нави да си я пусна пак. Като имам време може да си я изцъкам в детайли на плейстейшъна.

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 17 guests