Анимания - брой 5

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sat Oct 24, 2009 1:35 pm

Aбе спокойно. Голяма работа станало. Мен ме вълнува повече качеството на списание, картите са просто приятно бонусче, но брата е голямо лапе и "реве" за глупости. Даже мисля, че ви спамва доста мощно в другия форум. :lol:

Така и така съм почнал, нека да кажа мнението си (не че някой го интересува, но понеже нямам какво да правя..) за новия брой - според мен най-добрия за сега.
Подред, че ми е по-лесно.
Рубликата писма и съседната страничка - ужасно грозно офромление. Писмата са само две и то изключително глупави (разбрахте ли сега, защо прекъснаха толкоз aтипатичния сериал Firefly, a, A?) и неграмотно написани ( горкото момиче как може в списака ви да има таквиз стари парцаливи анимета като Cowboy, Bebop и да ни занимавате с глупости вместо със смислени анимета като shurgo chara и междо другото съм влюбен във вас). Според мен най-слабата рублика за момента.
Новините - полезно и кратко.
Какво гледа Япония - въпреки че не гледам случайни анимета, а само най-известните и интересни (за мен), рубликата е доста интересна. Хареса ми статията на Drown. И аз не съм фен на FMA, но мисля да дам шанс на новия сезон, когато излезе целият.
Оne Pice - както винаги на ниво и с интересна информация в каренцата. Друго не мога да кажа, защото не съм гледал анимето, а и не мисля да го започвам (430 епизода, мамка му...). Направи ми впечатление офромлението. Изключително красив и стилен арт с приятен бекграунд.
Vampire Knight - това го пропускам, защото съм гледал анимето и прескочих страницата. По-късно ще я прочета.
Покемон - без коментар. Още си спомням дните, когато блъскахме тазове и нареждахме огромни колони от кръгчета, а после се събирахме у някой, за да гледаме новия епизод по телевизията... Бая носталгична статия. И все пак, Drown, няма да седна да гледам отново точно това аниме. Бтв, Пикачу ми лази яко по нервичките. От трети клас искам да го заблъскам някъде.
Ponyo - не съм я прочел.
Maнга Ревю - не чета манга, тъйче ще взема да спестя мнението си.
Профил - сбита и полезна информация за студията, които правят така обичаните от нас анимета. Харесва ми начина по който представяте "биографичните" данни. Карето с всички правени анимета на даденато студио е интересно.
Welcom to Japan и аниме магазинчетата - любимата ми рублика (!!!) Винаги ми е било интересно каква всъщност е Япония в действителност. Сега научвам. Написано по много жив и 'истински' начин. Доста готина е и статията за аниме магзините, макарче е дразнещо как тук си нямаме нищо подобно (да бе, щото щях да пазарувам нещо от там, просто поредното доказателство колко сме смотани). Освен това Моридин е сладур. :D
Drazen - не знам кой е този човек и интервюто ме отегчи след третия въпрос.
Симфония на човешката природа - Японски и Китайски игрални филми не мога да гледам. Всъщност всичко що иде от Азия от тази индустрия не мога да гледам. При все това чета ревютата с интерес.
Игрите ги прескачам, защото точно този жанр грам не ме интересува.
Versus отново не ме впечатли, макар "защитата" на Amelia ми харесаха. За мен все още фаворит си остава vesus-a Лего vs Пластелин. Това ме уби. Много нестандартно и интересно се получи.
Crossover - Поздравление на Трип. Хубава статия, макар точно този тип фентъзи отдавна да съм го оставил. За напред да гледаме статии за по-сериозни (но не чак толкова известни) представители от жанра и такива за златните фантастики.
Doctor Who - другата ми любима статия в броя. От много време ми се гледаше някакъв сериал, но не можех да измисля кой. В момента тегля първи сезон на Докторът.
Това общо взето е, не чак толкова, компетентното ми мнение. Никак не сте перфектни, но ми е приятно да ви чета и вървите смело нагоре. За сметка на това сте новото ми кенефно четиво. И повярвайте ми, това ниакак не е обида.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Oct 24, 2009 7:35 pm

Не знам защо реши, че мнението ти не ни е важно. Важно ни е. Много. Непрекъснато ревем за feedback, даже сме пуснали разни теми във форума на Артлайн за целта.

Благодаря! :)

Кой е брат ти?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sat Oct 24, 2009 7:47 pm

Не знам какъв е никът му, но е фен на списанието, малък е, до сега не е влизал във форум и предполагам, че яко спамва.

п.п

Картата се намери под леглото му. :lol: Проблемът не е във вас.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Oct 24, 2009 8:54 pm

Сериозно, такива отзиви са супер важни и мен зверски ме радват :) Мерси много.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests