Въпрос към играещите World of Warcraft

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 25, 2009 5:58 pm

But it. Isn't. Real. :shock: :shock: :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Fri Sep 25, 2009 6:06 pm

Roland wrote:But it. Isn't. Real. :shock: :shock: :shock:

е тва не е аргумент.
то и киното, и книгите, и т.н. не са риъл.

експлорването е един от малкото редийминг фийчъри на ММО-тата.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Sep 25, 2009 6:12 pm

Roland wrote:But it. Isn't. Real. :shock: :shock: :shock:
имаше една прекрасна песен с нещо много вярно в текста й... :)

Nothing is real but the way that I feel...

... но това - отнесено към света...

а иначе зад онези картинки и избрани имена стоят реални хора, Роланд... някои от тях - моите реални приятели, други - моите ин-гейм приятели, трети - абсолютно непознати...
Last edited by Tais on Fri Sep 25, 2009 6:16 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Sep 25, 2009 6:15 pm

Дискусията мене лично взе да ми омръзва. Сега какво излезе? Всички играещи са сериозни хора на години, със сериозни професии и стабилен личен живот. Никой не ходи да рови по казаните или да проси по улицата за да си купи месечната доза ВоВ. Трагедия. Какво очаквахте - сбирка на (полу)анонимни вовохолици, в която всеки става и казва "Аз съсипах живота си, щото играх ВоВ"? :lol:

Явно сте сбъркали хората.

И между другото аз не понасям футбол и се дразня на разговори за футбол, но това не ми пречи все пак да се срещам с хора, които 5 часа обсъждат поредния трансфер на футболисти, които дори не съм чувал.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Sep 25, 2009 6:19 pm

Не виждам как е излязло че играещите са със сериозни професии при положение че само едни човек каза с какво се занимава.

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Sep 25, 2009 6:25 pm

RRSunknown wrote:Не виждам как е излязло че играещите са със сериозни професии при положение че само едни човек каза с какво се занимава.
Ох, втф :lol:

Хайде хинт - миналата есен качих Килиманджаро (върхът всъщност се казва Ухуру :wink: ), вярвам знаеш къде е :lol: Ако те вълнува, можеш да провериш и колко струва подобно удоволствие.

С това доказвам две неща - добре платен съм и съм физически по-здрав от половината дискутиращи в тази тема. :lol: :lol: :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Sep 25, 2009 6:26 pm

Логически нищо не ми доказва. Може да си спечелил от тотото или да харчиш наследени пари.
Честно казано учудвам че толкова крият с какво се занимават, сякаш това е тайна от която зависи живота им и ще се използва против тях.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Post by Onslaught » Fri Sep 25, 2009 6:31 pm

Добре де щом си играла играта толкова много време вече не си ли се гмуркала в много други плажове, почивала на стотици други полянки ...
Кое носи разнообразието в играта?
Кой е най-интересния(любимия ви) аспект на играта?
Каква е целта(какво се стремиш да постигнеш) в играта?
Какви умения се изискват за да си добър играч?

Никой в нищо не обвинявам, просто се опитвам да разбера какво изпускам докато играя съвсем друг тип игри.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Sep 25, 2009 6:32 pm

Защо трябва да си добър играч ?

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Sep 25, 2009 6:45 pm

Поредната провокативна тема... на тема "WoW".

Какъв е смисълът да я пускате, не разбрах? Нито ще убедите играещите, че играта проваля живота им, ако те не смятат така, нито те ще могат да ви обяснят защо играта им харесва. Просто откриваме поредното поле, на което да организираме още един вербален въргал, за да разтоварим напрежение.

Е, и то е форма на игра заедно, нали? Стига всички да сме добронамерени, иначе вече не е само игра, или поне не толкова безобидна :) (тук някой може да цитира котарака Леополд)

:P
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Sep 25, 2009 6:55 pm

Пак чисто логически - само един човек е пуснал темата.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 25, 2009 6:58 pm

Izvinqvam se za latinicata.


Smisylyt, Lani, e cha AZ lichno zaradi tazi igra gubq priqteli. I ne samo az. As simple as that. A kogato edno neshto vodi do razriv v otnosheniqta mejdu horata, to az go schitam za nezdravo.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Sep 25, 2009 7:00 pm

Tais wrote: прекарвам времето си в гейма с почти едни и същи хора - обичаме се, караме се, биеме се, но те са ми по-близки отколкото много "само реални" приятели, дори заради това, че не ме натоварват с дилеми "аз или играта" или въпроси "как може да си прахосваш живота в една игра"... изкарваме си времето, забавлявайки се, без да е нужно да провеждаме едни и същи разговори, докато си пием кафето или бирата (а и пак можем да си пием, докато играем)... в същото време сме разположение и на семейството си...
Ахам. Ясно.
Съжалявам, че ние, простосмъртните, сме ви толкова времеемки, нервоемки и скучни начи. :roll:
Хубаво е човек да знае, защо разни хора пропускат празниците му.

Тук далеч не са се изказали всички бтв и аз лично знам едно лице, което си мълчи по темата, и което нито има кариера, нито обществен живот, нито образование и затъва все по-зловещо в тая игра, въпреки жалките опити на малкото останали му приятели да го изкарат от нея. Ако каките Таис и Ланис успяват някак да комбинират това с останалите неща от битието, то други не се справят така блестящо.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Post by Onslaught » Fri Sep 25, 2009 7:03 pm

RRSunknown wrote:Защо трябва да си добър играч ?
Ами аз играя основно competitive games където основната мотивация и цел са ти да станеш колкото е възможно по-добър за да побеждаваш повече и по-добри противници в следствие на което получаваш по-голямо удовлетворение и по-висок статус в общността от играчите.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Sep 25, 2009 7:07 pm

Защо темата ми заприлича толкова на разпит? както каза Ланис - "другарския съд" няма да постигне нищо. Освен това темата е закъсняла с години :)

И ФАКТ е, че се губят приятели по този начин НО ако темата е за ЕДИН или евентуално няколко човека, ЗАЩО не си говорите с тях, а трябва публично да се обсъжда? Какво мислите, че ще постигнете като ги унижите публично? Нещо положително? Понеже точно това се случва в момента.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests