И пак Силвър...

Мръсните страсти – на сапун
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Sep 06, 2009 3:39 pm

Всичко щеше да е супер, ако това не беше форум, на който постове се изследват под лупа и се коментират най-маловажните неща в тях, щото еди-кой си намерил в еди коя си дума омг-провокация. Не знам, Амелийчето ли ми даваше акъл едно време да съм си вадел някви бастуни от задника, ама така като гледам не съм аз тоя с бастуните. :)

За пореден път - всичко ще е прекрасно, ако всички заедно спрем с наранените чувства. То па бива вземане насериозно, ама чак пък толкова... Сега за шмайгърите, които за разлика от мен не си пестят директните обиди, ще излезе, че аз съзнателно въртя топика около персоната си, при все, че очевидно не е така.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Sep 06, 2009 4:50 pm

Silver wrote:За пореден път - всичко ще е прекрасно, ако всички заедно спрем с наранените чувства. То па бива вземане насериозно, ама чак пък толкова... Сега за шмайгърите, които за разлика от мен не си пестят директните обиди, ще излезе, че аз съзнателно въртя топика около персоната си, при все, че очевидно не е така.
МРИ. В. КОФИТЕ. Питай останалите от форума колко пъти точно съм си позволявал директни обиди тук. Отговорът е много прост - само веднъж. В предишния си пост. Може би най-малко от всички активно пишещи тук.

Бтв, верно, тоя бот няма ли да го разкарате? Шайхири получи бан след много по-малко провокативен и по-малко дразнещ пост от поведението на това същество. Ето го поста:
viewtopic.php?p=154093&highlight=%C0%EB ... %CD#154093
Съвсем сериозно, за да не осъзнаваш как се държиш, трябва да си пълен олигофрен. Не знам какво си мислиш, че постигаш, но не ти се получава.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Sep 06, 2009 5:24 pm

Извинявам се за спама, но... ОМГ! Та аз съм правил по хапливи коментари от този, от линка. Май съм минавал между капките през всичкото това време! :shock:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Sep 06, 2009 5:39 pm

уфф, извинявам се и аз за спама, модераторите и без това скоро ще закарат темата в прането де :)

При Шайха не беше заради конкретен пост, беше по-скоро номинация за цялостно творчество :)

@Silver - прав си брато, проблемът е в нас :( Съжаляваме :(
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Sep 07, 2009 9:40 pm

Silver wrote:Всичко щеше да е супер, ако това не беше форум, на който постове се изследват под лупа и се коментират най-маловажните неща в тях, щото еди-кой си намерил в еди коя си дума омг-провокация.
Силвъре, SD не е пишкомерската Сфера, където половината хора се джавкат за спорта по същия инфантилен начин кат теб. И по-добре.

Ако наистина искаш да коментираш само филмите, сигурен съм, че можеш да минеш и без да вкарваш дебилно заяждане във всеки пост. Отегчително е и разсейва дискусията само, за да си чешеш крастата. Аз, честно да ти кажа, нямам спомен някога да си комуникирал по друг начин във форуми, така че не се оправдавай.

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests