И пак Силвър...

Мръсните страсти – на сапун
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Wed Sep 02, 2009 8:59 pm

Очакваш да се занимавам с предубежденията ти ли, AlDim? :)

Нямаш проблам, само кажи нещо сериозно. Щото, извинявай, ама ако това не е черна комедия, не знам кое е. А великия "Керъктър Девелъпмънт" можеш да го усетш чак след финалното fade-to-white, но дано не изкараш дотам. :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Sep 02, 2009 10:10 pm

Silver wrote:Очакваш да се занимавам с предубежденията ти ли, AlDim? :)
Ъъъм... It ain't always about you, bro.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Sep 03, 2009 5:00 pm

А кой питаш? Тия дето не с го гледали ли? :lol:

Не, не си струва да го продължаваш. Концентрирай се в/у *кампинеса* на прекрасния сериал за малолетни True Blood. :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Sep 04, 2009 10:12 am

Извинявам се, но втори сезон свършва със сцена, в която Нейт стои на сюрреалистична автобусна спирка, а в първия епизод на трети сезон герои от сапунен сериал говорят за копенхагенска интерпретация на квантовата механика. Вие добре ли сте и осъзнавате ли как всъщност изглеждате в момента за всички, ДОГЛЕДАЛИ сериала, м? :lol: Банални ситуации, неприятни герои... алоооо? Няма нужда да се престаравате - Амелийо, просто ми кажи, че съм гъз и не си базирай мнението за нещо основно на това, колко АЗ го харесвам и колко искаш да си ми контра. :lol:

AlDim, нали ти отговориха вече - няма оправия. Така че седни си ти. :) Самият факт, че говориш за Хаус и Bones в тоя топик, освен че по абсурдност се конкурира с изцепката на Амелия (че, видиш ли, Ротата на Шарп бил някакъв жизнеопределящ сериал, за разлика от тия на ХБО), показва, че просто няма никакъв смисъл да продължаваш.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Sep 04, 2009 3:12 pm

Random, не забравяй, че това е форум, в който филмите се оценяват на база колко много си си паднал по героите (говоря почти буквално за трепване на нещо в гащите). Следователно е нормално Амелийка да писка, че били супер неприятни, забравяйки, че никъде в реалния живот няма абсолютно приятни хора и ако иска идеализации, нека да си ги потърси в Уолт Дисни представя или там в сериалчетата, които опита да ми препоръча в пространното си ЛС, предизвикващо неистов смях и което само присъщата ми учтивост ме спира да си сложа като подпис на свой ред. :lol:

Реално погледнато, SFU не е сериал, който изисква от теб нещо определено, за да му се насладиш (освен разбира се да си с всичкия си и да не въртиш така нагло предимствата му като ги изкарваш недостатъци). Всеки от петимата основни герои търпи страхотно развитие през всеки от петте сезона, което е ясно диференцирано и покрива практически целия емоционален спектър, т.е. този сериал просто няма как да не ти резонира на някакво ниво, колкото и да се цупиш и фръцкаш.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 04, 2009 4:52 pm

Опитвам се да реша има ли смисъл да ти обяснявам колко си сбъркал адреса с това обръщение точно към Рандъм... Не, май няма :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Sep 05, 2009 12:03 am

А, верно по-добре недей, ами вземи изгледай още 5 епизода, че нямам търпение да видя откъде ще смучеш за да плюеш и ти. :lol:

Обръщение? Към Рандъм? Айде бе. :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 05, 2009 12:13 am

Опитвам се да реша и има ли смисъл да ти обяснявам колко си излишен в тоя форум, но май и за това няма. Може просто в даден момент да ти го покажа :) Чувствай се свободен и насърчен да НЕ отговориш на този пост.
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Sep 05, 2009 12:18 am

Мислиш, че някаква нова информация ли трябва да извличам от това?

Що бе, в тая тема съм супер полезен - мога да дам адекватно мнение за нещо, което всъщност съм гледал. Айде стегни се, ся само да се гоним остана. :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 05, 2009 7:16 am

Все пак ще обясня, но за последно:

"Адекватно мнение" означава такова, което не предизвиква безсмислени караници и заяждания. Ти такова не си в състояние да дадеш. Сериозно, за какво изобщо пишеш при нас? Не харесваш никого, никой не те харесва, а и противно на това, което вероятно си мислиш, ние НЕ ТЕ смятаме за супер умен, но мега конфликтен пич. Така че уот'с дъ пойнт?
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Sep 05, 2009 8:05 pm

Ае Ролик-Шмолик, защо пак го избихме на чувства? Какво харесване бе човече, да не си търсим спътници за цял живот на тоя форум? Тва което харесвам и не харесвам тука са филми, не хора. В тоя раздел ми дреме за филмите, не за тва дали Амелия или Тайгър-Шмайгър смятат да ми подскачат около всеки пост и да ми крещят да напусна, че им преча.

Айде се стегни поне ти, ффс, не сме деца.

По въпроса за умността - еми квото-такова, остава ми успокоението, че ми дреме за къв ме смятат само хора, които аз намирам за по-умни от мен. :lol:

Вземи кажи сега нещо за сериала - що така го спря? Стига странични глупости и обяснения вече.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Sep 05, 2009 8:27 pm

А не можеш ли просто да комуникираш по нормален начин? Демек да си изразяваш мнението без да се заяждаш с хората. Самият факт, че всеоще не си баннат трябва да ти говори много.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Sep 05, 2009 8:32 pm

Мога да комуникирам по всевъзможни начини, но ще e прекалено скучно. Да не говорим, че твърде рядко се заяждам с хората. :)

Още някой ще дойде ли да ме коментира, вместо да говори за въпросния сериал и докога ще продължавате да оставяте AlDim в неведение? :)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Sep 06, 2009 12:41 pm

Silver wrote:Ае Ролик-Шмолик, защо пак го избихме на чувства? Какво харесване бе човече, да не си търсим спътници за цял живот на тоя форум? Тва което харесвам и не харесвам тука са филми, не хора. В тоя раздел ми дреме за филмите, не за тва дали Амелия или Тайгър-Шмайгър смятат да ми подскачат около всеки пост и да ми крещят да напусна, че им преча.
"Шмайгър" ще викаш на някой друг, олигофрен малоумен. Аман вече от недорасли идиотчета. Не знам какво се опитваш да постигнеш с този начин на общуване, но доказваш единствено, че си кретен. Опитах се да ти го кажа човешки, ама явно не си е заслужавало.

Редакция:
10) Не се позволяват провокативни постове, особено систематични такива. Няма да толерираме умишлено неверни твърдения с цел спор и умишлено преекспонирано поведение с цел спор. Няма да се толерира дразнещо самоизтъкване с цел спор. Кога един пост е такъв, е трудно да се каже. Както обикновено, определянето остава работа на админите, поради липса на по-добро решение. На потребител, нарушил това правило, ще бъдат направени няколко забележки, след което ще последва бан. Най-важното за един форум е добрата му атмосфера.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Sep 06, 2009 2:45 pm

@ Silver - Човече, наистина е тъпо и натоварващо това поведене, включително и за тези, които просто четат темата. Спри, моля те, и опитай да си общуваш без подобни провокации :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests