За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 31, 2009 4:50 pm

пернатият маунт всички го искаме, та явно ще се ходи многократно :D да напомня на не-доуважаваните от Лоуър сити да ходят да погриндят малко репутация, че без ключ за хероик мод - няма шанс за шармантен пернат маунт :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 31, 2009 4:52 pm

:P Всички го искаме, факт. Ама аз като прийст ще имам затруднения без някакво по-тежкотоварно с мен :). Та който иска да погринди реп с мен тия дни... :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Fri Jul 31, 2009 5:00 pm

Auchenay Crypts става и сам priest бе особени затруднения, но с нещо по дебело, например мечка (събираме половината Shadow Labs и Swipe), ще е 10 пъти по-бързо сигурно :)

Tais за frostfire build на генерала четох че било добра идея да ползваш само Frostfire. Никакви пирота, living bomb и подобни шаренийки които искат много мана и не получават пълните бонуси от талантите ти. Само frostfire.
Last edited by Goshko on Fri Jul 31, 2009 5:04 pm, edited 1 time in total.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 31, 2009 5:00 pm

:) Ами може, ама ме е страх да си подам носа самичко clother-че :). :mrgreen:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 31, 2009 5:26 pm

Goshko wrote:Tais за frostfire build на генерала четох че било добра идея да ползваш само Frostfire. Никакви пирота, living bomb и подобни шаренийки които искат много мана и не получават пълните бонуси от талантите ти. Само frostfire.
има резон... ще е доста по-малко дмж, но ФФ е доста евтин и поне маната може да стигне... иначе както можеш да се досетиш, не пропускам ни ЛБ да туря (че и глифа за нея имам), нито Пиро да изстрелям, а понякога и няколко Пиро-та, щото имам сет-бонуса от 4 парчета Т 8.5 и така отива маната ми с бясна сила... снощи единия път като влезнах в петното, бях успяла да кликна на Уелчето и поех 7 стака преди да Блинкна, та почти се напълних с мана без проблем, но втория път си умрях като куче на 5 стака, защото един от киснещите в петното получи Лайф-лийч и се замота, та стана мазало - направо ни пречука всички около него... :roll:

та ще поговоря с маге-офицера си какво да правим, а аз със сигурност ще пробвам на някой от опитите да бия само с ФФ, за да видя с колко ще ми падне дпс-то без ЛБ и Пиро и доколко мана-ефективно е...

и все пак да се върна на въпроса за фрост-билда за хард-мода... може ли да провериш идеята за Шатъра? щото аз наистина не вдявам защо да прахосам 3 точки в този талант, вместо в другия...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 31, 2009 6:05 pm

Имам реп имам куеста за Анзу с мискинята, аре мърдайте!!! Праи се за нула време репа с лоуър сити, даже нейде из банката имах още пера.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 31, 2009 6:07 pm

Dzvero wrote: Ne moga da diskutiram zashtoto nqmam kirilica na domashniq comp :oops:
Myrzi me da tyrsq!
Шматко, има едно бутонче EN синичко над полето дет си пишеш поста, Кликни го да смениш езика ;р



ОПА акаунта бил с Нортренда барабар. :mrgreen: Топъъъл Париии.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 01, 2009 9:35 pm

Нема маунтец тоя път :cry: :cry:
Стисната гад бее.
Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 02, 2009 3:46 pm

Продаден акаунта ;)

Танче -
https://www.ozone.bg/games/product/pc/w ... attlechest това издание + нортренда стандартното :) 1 път е инсталирано и седят по кутиите. Всичко е в пакет при мене вече ;)
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sun Aug 02, 2009 3:53 pm

ок, пиле, като се върна от морето, ще се видим да разменим благата :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 02, 2009 11:20 pm

Нема зор ;)
:ninja:

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Mon Aug 03, 2009 12:59 am

Хелп :idea:
Как се сумонваше Рагнарос говедото. Някакъв Doom ми се върти в ума, ама нищо повече не се сещам.
Искам да направя подарък на един приятел, който никога не го е виждал, но в момента само моя РД ми е в ума и колко е гадно да остаряваш :(
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Aug 03, 2009 11:51 am

Хайде сега да не си говорим за старост:)

При нас пак е драма и рейд-пустинност. Напусна поредният добър играч, след като се мота месеци безцелно. Не, че няма основание да се ядосва. За момента народът се щура, вдига алтове и се чуди кой кого да обвини за глупости... или не толкова глупави неща, но в крайна сметка ситуацията си е все така безобразна. Няма и намек, че някой се е засилил сериозно да се организира гилдията. Дима, ако ви вземат, нищо чудно да превземете офицерския корпус, поради простата причина, че нашите офицери минават в пенсия :lol: От друга страна обаче са толкова ригидни, че според мен е възможно да не ви вземат, защото няма рейд слотове. А такива няма, защото чакаме Пенчо, Гошко и свитата на Зайко да излязат от почивка, да им се доиграе, да се стегнат и да си заемат местата, дето им се пазят:). Но понеже не очаквам това да се случи в близките два месеца, може ние да тръгнем да търсим нова гилдия. Или пък просто да излезем в почивка:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Mon Aug 03, 2009 12:24 pm

Лани, надали си олдър вен ми :lol:
И при нас е така - доста почиващи, доста несериозници, два три спрени рейда - нещо което никога не се е случвало. Обвинявам само и единствено лятото, офицерите ни поне държат юздите здраво. Кикнахме този онзи, но те и без това нищо съществено не допринесоха последните месеци. Рейдовете вървят, но малко по - тегаво и липсва доста ентусиазъм. Аз поне се надявам нещата да се канализират скоро

Друзя, кажете за Раги как беше - трябваше да убием всички босове и последно Mojo някой си, нали? А той го сумонваше май... пусто егн..
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Aug 03, 2009 1:34 pm

Ех, не мога да ти помогна, на мен ми го съмоннаха и аз просто го убих :lol: :lol:

Новини от пала-тковия лагер обсаждащ титлата The Exalted (Raise 40 reputations to Exalted)
N37 - Kurenai Exalted, което ми даде правото да се закича с титлата The Diplomat... Странна работа е това алианската дипломация - трябва да изтрепеш стотици огрета и мечета за да я постигнеш :roll:

N38 - Darkmoon Fair Exalted - таз сутрин панаира край Шатра беше нападнат от брадясал паладин с торба декове и налудничав поглед :mrgreen: Уплашените очевидци разказват, че внезапно бил облян в зелена светлина, след което се изкикотил зловещо и отпрашил с мръсна газ в неизвестна посока.

Останаха още 2 фракции, огън, служба не остана 8-)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests