Silver and the Art of Blowing

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Jun 18, 2009 7:14 pm

Предвид нивото на разговора до момента не ми се мисли какъв би могъл да е специалният поздрав. :?

Is it Laundry Day yet? :ninja:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jun 18, 2009 7:16 pm

Пълната филмография на Антон Йелчин и пакет салфетки ЕСТЕСТВЕНО!

(след час-два ще почистя)
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 18, 2009 7:18 pm

Е след тия излияния тука за Йелчин дори не трябва да споменавам за тъпака от Хеърспрей или онзи/онези от Здрач. Тва ги захлупва от воле, прав си. :)

Разбирам за ниския фактор на убедителност... трябва да е това, след като вместо да ми го сложиш едно яко и аргументирано, ти се направи на чукнат и изпрати постовете ми за доклада в пералнята. :) Чак си те представих как пляскаш ръце доволен от добре свършената работа в стил "и днес изхвърлихме боклука". :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 18, 2009 7:18 pm

Емо, Жоро, Макси (Скинс), Зак Ефрон, Йелчин. На прима виста. Добре ли се справям? :lol:

Иначе, тук можем да си поприказваме за това кога си педераст. Ако си мъж и духаш на мъж, очевидно си. Ако си мъж и ти духа мъж обаче, по няква причина мъжете го намират за доста мъжествено поведение.

А за мен и в двата случая си си педераст...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 18, 2009 7:21 pm

Амелия, ти жена ли беше последно само да попитам? :lol: Остана само да поясниш кво си като искаш да духаш на себе си.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 18, 2009 7:27 pm

Последно питаш викаш? Ок, ще ти отговоря, но после трябва да кажеш какъв си след като искаш да ти духа мъж.

Жена съм.

Твой ред е.

Си ли педераст или не си?

ПП. Само-духането, ако е възможно изобщо, спада към мастурбацията и е ок в мойте книжки. :lol:
ППП. Не ме разбирайте погрешно, в мойте книжки е ок и да си педераст, особено напоследък.
Last edited by Amelia on Thu Jun 18, 2009 7:29 pm, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 18, 2009 7:28 pm

Ми не знам, на мен Тонито ми прилича на жена повече отколкото ти, така че как мислиш? :lol:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 18, 2009 7:31 pm

@Вивиян - КАЗАХА ЛИ ТИ ГО МАААААААААААААААААААА!!!!!

@Силвър:
Мерси, имаме задочен спор с нея за моята женственост, който водим през АйСиКю-то на Роланд. Твоят отговор тук мисля е достатъчно убедителен.

Та СИ ЛИ ПЕДЕРАСТ или не си?

Спри да биеш около храста и "излез навън". :lol:
Last edited by Amelia on Thu Jun 18, 2009 7:42 pm, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 18, 2009 7:38 pm

Казах ти, щом намирам Йелчин за по-женствен от теб, значи СЪМ педераст по твоите... книжки. Сега всичко ок ли е или имаш предложения да ми докажеш нещо.? :lol:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 18, 2009 7:41 pm

Аз квото съм имала да го докажа, съм го доказала. Иначе се радвам, че ти бях от помощ в себеосъзнаването и приемането на фактите. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 18, 2009 7:43 pm

Само да уточня, че попитах с елемент на страх и ужас, не на надежда, така че 10х за липсата на доказателства. Психоложке. :lol:

Айде да се върнем на темата колко гениален и метафоричен и легендарен е Т4 по-добре.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 18, 2009 7:49 pm

Що? Тя тая тема е мъртвородена ениуей - би трябвало да го знам, нали аз я родих. :lol:
Или по-скоро - живя малко, после Роланд гледа филма и разви Йелчин фиксация и двамата с пасърбай решиха да пуснат Зарин в инкубатора й, та си умря на място, милата.

На мен ми е много по-забавно да те ебавам. Още по-забавното е, че ти искаш да ме обидиш за нещо, за което всъщност си се кефя сама на себе си неимоверно. Честно, това са най-забавните постове в тая тема, колкото и да е жалко нивото на скандала. Ма то с такъв противник - толкова... :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 18, 2009 7:55 pm

Е то ти личи, бе жено. :) "Ти жена ли си?" "А ти педераст ли си?" Хаха, комедия, и после ми разправя за противници, скандали и лайна. Осъзнай се малко, плс. :)

Иначе е ясно, че всичко по темата е казано, щото то по традиция тука по всяка тема се говори много, а се казва нищожно.

User avatar
pnv_Creator
Misting
Posts: 328
Joined: Mon Feb 18, 2008 11:48 am
Location: Screw you guys Im going home

Post by pnv_Creator » Thu Jun 18, 2009 8:03 pm

Amelia wrote:Бтв на мен Антончо не ми действа сексуално по абсолютно никакъв начин - да, бих му нащипала бузките. На лицето. Дотам.

За тия дето искат да му духат - представете си Антончо без гащи. Представете си члена и тестисите му. Представете си члена му в ерекция. Разбирате ли кво имам предвид? Още ли искате да му духате?
Ако беше 5-10 години по-млад...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jun 18, 2009 9:48 pm

Искам само да разочаровам Амелия, че Слив нямаше предвид Тони-Вивиан, а Тони-Антон. То стана ясно де, ма да си кажа все пак...

По ред на номерата иначе:
Silver wrote:Е след тия излияния тука за Йелчин дори не трябва да споменавам за тъпака от Хеърспрей или онзи/онези от Здрач. Тва ги захлупва от воле, прав си. :)
Онзи от Здрач? Дюд, към онуй изпитвам само и единствено отвращение, бога ми! Човек и в хлебенето трябва да е малко от малко реалистичен все пак... Дотук ги докара двама обаче, което ти печели макс снимка с автограф и руло тоалетна хартия, боя се...
Silver wrote:Разбирам за ниския фактор на убедителност... трябва да е това, след като вместо да ми го сложиш едно яко и аргументирано, ти се направи на чукнат и изпрати постовете ми за доклада в пералнята. :) Чак си те представих как пляскаш ръце доволен от добре свършената работа в стил "и днес изхвърлихме боклука". :)
Всъщност изпитвах майлд наслада от очевидно дълбоката ти обида и нараненост от факта, че има тема за филм на Стивън Спилбърг, в която никой не се вълнува да коментира Стивън Спилбърг. Сериозно, умилително беше как почти тропкаше с краче възмутено ^_^
Amelia wrote:Емо, Жоро, Макси (Скинс), Зак Ефрон, Йелчин. На прима виста. Добре ли се справям? :lol:
Признавам, на Емо и на Жоро филмографиите определено ми се налага доста акробатика, за да обясня що са яки :mrgreen: За другите трима бива (за Ефрон не се бях сетил бтв, ма съм му гледал само последните филми ениуей), така че браво. Още имаш да поработиш до петима обаче :р

И нека поставя точка на спора - селф-духането ОПРЕДЕЛЕНО е мастурбация и като такова - остро хетеро. Хау.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests