Котки, мррррррррр...

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Ръфлек
Commoner
Posts: 41
Joined: Mon Aug 31, 2009 2:02 pm
Location: on the Dark Side of the Moon
Contact:

Post by Ръфлек » Wed Sep 02, 2009 3:34 pm

Вижте какво си намерих в съседния двор. (той си ме намери де, след като цяла нощ плака под прозореца)
Вече се казва Чарли, семейният съвет реши, докато бях заета да му топля млякото (на котето, не на съвета). Според ветеринаря бил на 20 дни (котето, не ветеринаря), щял да стане дългокосмест и трябва да се храни на три часа (котето. да не стане грешка)
Nae quin! Nae laird! Nae master! We willnae be fooled again!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Sep 02, 2009 3:53 pm

Ама то прилича на пухче за пудра! :shock: Да ви е жив и здрав Чарлито :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Sep 02, 2009 7:43 pm

Егати сладура! :D

Да ти е жив и здрав и да имате дълги години щастие радвайки се един на друг. Хубаво, че и семейството го е приело. (Впрочем, не е ли редно ти да си му кръстница, а не семейният съвет?)

Аз като прибрах нашата зад блока (тя си ни одобри, де) преди 9 години си я кръстих Мачо (като предишните живели у нас).
Last edited by passer-by on Wed Sep 02, 2009 7:53 pm, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Sep 02, 2009 7:53 pm

Ръфлек - морално задължение е да пускаш по три снимки на ден на сладура.

И на спиро. И на Чарли докато атакува Спиро.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Sep 02, 2009 7:55 pm

Сладурченце! :oops:

User avatar
Ръфлек
Commoner
Posts: 41
Joined: Mon Aug 31, 2009 2:02 pm
Location: on the Dark Side of the Moon
Contact:

Post by Ръфлек » Wed Sep 02, 2009 11:26 pm

Подозирам, че Чарли ви благодари, в момента се гали в монитора и мърка. Като дъскорезница. Преди малко се разходи по клавиатурата и блокира компютъра, терористът дребен.
passer-by wrote:Впрочем, не е ли редно ти да си му кръстница, а не семейният съвет?
О не, на мен ми е наложено вето да кръщавам каквото и да е било, след компютъра Пантелей, рибките Харалампи, Хараламби и Караламби, Спиро и фикуса Иларион. :mrgreen:

За снимките - а бе, пробвах се, но той много мърда и излиза под формата на размазано рижо петно. А Спиро не обича да се снима, не бил фотогеничен, излизал дебел на снимки, от светкавицата му лъщели бодлите... Утре на слънчева светлина ще ги издебна и двамата, ще видят те.
Nae quin! Nae laird! Nae master! We willnae be fooled again!

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Sep 02, 2009 11:35 pm

Много рижи котараци станаха в този форум, три броя поне :)
Ръфлек wrote:Преди малко се разходи по клавиатурата и блокира компютъра, терористът дребен.
Свиквай :) следващата стъпка е да се катери по теб - първо ще се опитва да ти се качи на главата, а после като порасне - само ще ти седи на рамената като яка. А ако нямаш плосък монитор ще седи отгоре, ще гледа какво се случва и ще ти преследва мишката с лапа.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

RAT400
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:55 pm

Post by RAT400 » Thu Sep 03, 2009 12:16 am

Това коте е просто престъпно сладко. Завиждам.

И искам снимки, ако може.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Sep 03, 2009 3:32 am

Мамин сладък!!! :oops:

Напомня ми много за моя Божидар, когато го намерих - толкова голям беше горе-долу. Може би на един месец.
Беше ужасно мръсен, пълен с бълхи и с около 2 кила глисти в червата. Които впоследствие изцърка из цялата къща. Което пък от своя страна ми предложи гледки и предизвикателства, пред каквито нито едно от другите ми животни не ме беше изправяло. Чак ме респектира.
И беше (и още е) супер борбен - трябваше още когато ми се стрелна със светлинна скорост пред краката, целеустремен към отворената врата на асансьора да разбера какво ме очаква и да запуша очи и уши и да бягам, ама нъц... И сега цялата къща му робува на това диване на простотиите.

Мъдра мисла: Онуй дето е на улицата (или в асансьора), най-вероятно има що да е там...

Пожелавам ти с цялото си сърце и душа да е по-кротък и умен от моето психопатче. Че то понякога ме кара да се самопсувам за това, че го прибрах... Те всичките животни, които съм прибирала от улицата (или асансьора - нашият асансьор е някакъв странен и ми е снесъл поне две такива изненади) са ми излизали през носа всъщност.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Ръфлек
Commoner
Posts: 41
Joined: Mon Aug 31, 2009 2:02 pm
Location: on the Dark Side of the Moon
Contact:

Post by Ръфлек » Thu Sep 03, 2009 12:39 pm

thunder wrote: Свиквай :) следващата стъпка е да се катери по теб - първо ще се опитва да ти се качи на главата, а после като порасне - само ще ти седи на рамената като яка.
В момента обича да се изживява като папагал - катери ми се по косата (и редовно се заплита жестоко, естествено) и застава горд на рамото.

Amelia, моята Аря (която местообитава шуменското вкъщи в момента) като я намерихме беше в подобно въшлясало състояние, затова при дребния първата ми работа беше да го заведа на ветеринар да го обезпаразитят. И засега проблеми не ми е създавал, чинно изтърпява надлежното хигиенизиране след хранене, спи (и ме оставя да спя) по цяла нощ, а и светкавично разгада как да използва по предназначение котешката тоалетна. Дори малко му се дразнех, че е такъв спретнат и прилежен, но явно това е по-добрият вариант. :)

Ето снимки от епичната битка със синия парцал (нито една не е на фокус, много мърда):
Something wicked this way comes
Чарли напада: 1 и 2
Тук мисля, че тържествува (но с неговите вечно отчаяни очи на аниме герой е трудно да се прецени)
Nae quin! Nae laird! Nae master! We willnae be fooled again!

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Sep 03, 2009 1:26 pm

Ръфлек wrote:спи (и ме оставя да спя) по цяла нощ
защо и моя не беше такъв като малък :) После му попремина слава богу
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Sep 03, 2009 4:50 pm

Моят пък беше по-търпим като малък.

После вече се наложи да свикна с това да скача от 2 метра върху гръдния ми кош и да ми гризка спорадично палците на краката. На няколко пъти съм се будила и с уста и нос пълни с котешко дупе и с мисълта, че умирам. И все пак предпочитам тези варианти пред другите, в които цяла нощ вилнее в кухнята и сутрин я намирам потопена в олио или вода от отворения хладилник, с плуващи в тях боклуци от скъсание пликчета с боклук...

Верно е като от аниме ваден този рижав малък ох!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Fri Sep 04, 2009 2:58 pm

Божеее, ходих на гости на майка в санаториума в "град" Баня, и ако щете вярвайте, ама половин отпуска прекарах в лигня по едни котаранковци... :shock:

Ма то не са сладури, ма то не са чудо..

Ей тука целия албум, даже и клипчета има:
http://picasaweb.google.bg/lenny4511/My ... BanyaTown#

П.П. Държа да се отбележи, че с ония кючеци от заведението нямам нищо общо!!!

User avatar
Super M
Warmage
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:25 pm
Location: Sofia/Bourgas
Contact:

Post by Super M » Sun Sep 13, 2009 5:44 pm

Блог за хора, които не се примиряват с живота в сиво:
http://troshanov.wordpress.com

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Sep 13, 2009 6:04 pm

Хех, мързи ме да търся оригиналния клип де беше ма зайците оунват котките понякога ;р

http://vbox7.com/play:7c1ae0cb
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests