Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Jul 29, 2013 2:29 am

:shock: Значи и богатите обичат да пазаруват евтинко... :twisted:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jul 29, 2013 4:58 am

Еми, не точно. Мониторите не са дрехи или храна. Няма бутици за техника (освен ако не броим специализираните магазините на Епъл и Сони). Купуват се от няколко вериги супермаркети в тая част на света и така...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Jul 29, 2013 2:25 pm

:oops: Предположих че по ebay, щото АлДим беше писал че продава работи там. :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Tue Jul 30, 2013 4:44 pm

AlDim wrote:...Може би ще сложа един zip tie, та да съм по-JDM
Ти па, свинска опашка... за теб кабели за Ethernet няма ли? :plez:
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jul 30, 2013 8:06 pm

Ethernet кабелите едно на ръка, че не са много подходящи за връзване на каквото и да е, и второ - по-дебели са от вакуумната тръбичка, която трябва да закрепя. :mrgreen:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Wed Jul 31, 2013 10:59 am

Хм, сега ще ме караш да се чудя дали съм запазил някъде снимки от месеците, когато бронята и разни други части на Примерата ми се държаха на мрежови кабели :) Да не говорим пък за случая - пак сред тези месеци - когато, на един мой паметен августовски рожден ден, след три часа сън през нощта тръгнах към Варна, морето, сините вълни и някъде след Търново, на прашен път, покрит с пясък, не можах да спра докрай, та предната ми броня се оказа заела същото физическо пространство като задната броня на някаква кола с някакви французи вътре. Таман започнах да се депресирам в стил "мдам, ПТП, КАТ, Търновско, софийски номер, чужденци, разправии, международното положение" и... единият французин посочи моята предна броня и кабелите около нея и на леко развален английски попита "More? Has more?" :D Е, дадох му още един Ethernet кабел, върза си задната броня, махна ми с ръка и си тръгна :lol:
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

bsb
Paragon
Posts: 640
Joined: Sun Dec 06, 2009 7:33 pm

Post by bsb » Wed Jul 31, 2013 7:43 pm

AlDim wrote:Ethernet кабелите едно на ръка, че не са много подходящи за връзване на каквото и да е, и второ - по-дебели са от вакуумната тръбичка, която трябва да закрепя. :mrgreen:
Според мен по-скоро се имаше предвид да се разпарчетоса кабелът и да се ползват усуканите двойки или дори единичните проводници в него.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jul 31, 2013 7:57 pm

Викаме им телчета на професионален жаргон :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Aug 01, 2013 1:53 am

Пенчев, дистанцията, Пенчев!

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Aug 08, 2013 7:24 pm

Трябва ми отпуск спешно! Аз съм си тъпак по принцип, но от огромното количество олигофрени изсипало се в нашия край просто вече не мога да го прикривам и се държа доста грубо с малоумните клиенти. А каквито и да са клиентите, не трябва да се държа грубо. Много е трудно! Особено с руснаците и турбоселянитеотСофя дет си вземат лазерни принтери секънд хенд за 30 леа баси яките... Направо не се издържа.

Днес написах на Max Telecom, че са некадърници. Те са некадърници, една от най-малоумните фирми, които съм виждал, но все пак момичето май нещо се разсърди. :lol:

Минимум 2 седмици ми трябват за да си почина от всичката простотия и да спра да бъда такъв задник. :neutral:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Fri Aug 09, 2013 6:52 pm

Нападна ме гарван насред града..... :?
Грачеше, аз безстрашно му казах Йо, едно такова приятелско, подминах, той ми се метна и ме клъвна по главата като ме оскуба...
Те в Токио са си опасна сган, огромни, страшни и нагли, ама не очаквах някак. Вече няма да мога да гледам разни филми спокойно! Даже вчера една жена си отвори слънчевия чадър до мен, мен ми се счу на звук от крила и се наведох панирана!! Тя малко се изненада от странното ми поведение, ма сигурно си е казала "поредния шашав гайджин"
:lol:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 09, 2013 7:14 pm

Нямам нищо против в басейните да плуват създания които биха накарали Кусто да се върне от мъртвите за един последен документален филм и биха накарали Йона да се чувства у дома си. Проблема е когато се съберат на стада които биха накарали всеки капитан на "кораб за събиране на изследователски материал" в японската флота да запее химни в прослава на императора и вместо да обират крил както си му е реда затапят края на коридора. Въпросните музи вдъхновителки на строителите на атомни подводници днес прекараха около един час в бъбрене и 10-на минути в плуване ... наредени една до друга наистина изпълваха коридора по ширина от до, което правеше обръщането на дължината трудно освен ако не искаш да обараш великия целулитен Хувър Дам ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Fri Aug 09, 2013 10:11 pm

Някой може ли да ми обясни как така има хора (и то много), които слушат, без да им пускат ток или да им вадят ноктите, 100 Кила? Не мога и не мога да си го обясня - хубаво, за чалгата ясно - лесно я пеят и е подходяща за мазни като сутрешна баничка кючеци. Ама този не е приятен нито за слуха, нито за очите, а от текстовете му мозъкът ми се обрива. Това е някакъв феномен, съвпоставим с Азис - ако има психолози във форумам съм готов да чуя тяхната диагноза за обществото. :?
'Poetry first, sausage - later!'

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Aug 09, 2013 10:38 pm

Питай някой тийн , тук едва ли ще получиш отговор.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Aug 09, 2013 11:33 pm

Кой е 100 Кила???
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests