Уф, аман...

Мръсните страсти – на сапун
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 04, 2009 8:17 pm

Ти сериозно ли?

Аз за това ли говоря и ти въобще четеш ли ми постовете?

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Jun 04, 2009 8:19 pm

Silver wrote:Ти сериозно ли?

Аз за това ли говоря и ти въобще четеш ли ми постовете?
Аз ти казвам за какво си говорим ние въз основа на проблема, който си бил имал с логиката на Роланд - а той говореше за системата за предотвратяване на убийства.

Ако мислиш, че всички ще тръгнем да обсъждаме точно това, което искаш ти - демек хубав ли е филмът художествено и става ли Спилбърг за чеп за зеле, ами... няма.

Влекат те художествените страни на филма. ОК, разбрахме, каза го в няколко поста. Ако никой не иска да ти отговаря и да ги обсъжда с теб, това не ме вълнува. Аз обсъждам тези страни от филма, които МЕН ме интересуват.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 04, 2009 8:21 pm

Никъде не съм говорил за художествените страни на филма, нито ме интересува твоето мнение по точно този въпрос.

P.S. По-добре не говори в множествено число.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Jun 04, 2009 8:26 pm

Silver wrote:Никъде не съм говорил за художествените страни на филма, нито ме интересува твоето мнение по точно този въпрос.

P.S. По-добре не говори в множествено число.
:lol: Ами съдя по фактите - до момента никой не е тръгнал да обсъжда филма по начина, който ти искаш.

Направих няколко опита да разбера какво искаш изобщо в тая тема, ама така и не успях. Ако ще караш на подигравателни недомлъвки, няма да стане.
Успех при общуването с другите, аз с теб съм дотук.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 04, 2009 8:38 pm

Чудесно, чао.

Сега, след като се освободихме от ненужното ти присъствие, ще формулирам претенциите си към Роланд: :)
Не смяташ ли, Роланд, че е най-малкото ултра-несериозно (за другото да не говорим) филм, пък било то и в развлекателния жанр, да представя подобна абсурдна размяна на животи (да, сега е 3 срещу 3000, но после ще стане 3000 срещу 30) като начина, по който човечеството ще се излекува от пороците си. Лично аз не смятам, че режисьор, който е с всичкия си, би се захванал с подобно нещо, най-малкото защото ще изглежда глупаво и всички ще му се смеят.

Продължавайки мисълта с цифрите отгоре, това, което не виждате е, че филмът не представя "система", а "експеримент". Система ще бъде, когато този експеримент стане масово практикуван. Сигурен съм, че поне това можете да направите - да си представите подобен глобален експеримент в перспектива. Тук и дума не може да се говори за потенциално решение на проблема със злото у хората, така че ето ви доказателството за ненужността на предните 10 страници от темата и всички локуми, които ти - passer-by си заопъвал. А да, ти всъщност беше дотук. :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Jun 04, 2009 8:43 pm

Дотук бях с теб, човече нагло.

Ти се набутваш в темата и опитваш да я завъртиш в посока, която ти изнася, при това доста нахално. С арогантно-подигравателни разсъждения тип "ама моята теза е толкова очевидно правилна, как може да сте толкова тъпи, че не я вдянвате от раз, а плещите глупости 10 страници? Дайте да говорим за нещо по-интересно."

Опитах да се държа любезно с теб отначало, ама явно от добро отношение не разбираш.

Егати гьонсуратчето нещастно.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 04, 2009 8:48 pm

Няма да е лошо да поспестяваш директните обиди (защото не съм си позволявал такива дори по отношение на теб) и да пооправиш чувството си за хумор (защото това е форум, все пак).

Говоря с Роланд, т.е. си говоря сам :), което не знам защо така те възбуди. За съжаление, опасявам се, че реакцията ти ще наведе хората с контрол тук на мисълта, че всичко е станало заради мен.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Jun 04, 2009 9:04 pm

"Хората с контрол" умеят да четат и да преценяват кой какво и защо е написал, та нямай грижа. :roll:

"Хората с контрол" имат и опит от къде-къде по-досадни изпълнения. :mrgreen:

А това, че тук е форум не е причина да се държиш с околните по начин, който да дразни, а след това да казваш "Ама пооправи си чувството за хумор".

А ако ще си говориш само с Роланд, карай на ЛС-та. Темите са общи и щом пишеш в една от тях, значи общуваш с всички участници в нея.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 19 guests