How I Met Your Mother

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun May 17, 2009 2:19 pm

Cruella wrote:Темата позамря, та... друг любим момент:

http://www.youtube.com/watch?v=ljHcnxXUUEo

От последните 2 епизоди, не разбрах
Spoiler: show
какво общо има Стела с майката. Стана все по-объркано.
Мисля,че няма нищо общо,а е просто plot twist.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Cruella
Commoner
Posts: 35
Joined: Thu May 07, 2009 2:34 am

Post by Cruella » Sun May 17, 2009 7:53 pm

Spoiler: show
Накрая майката ще се окаже онази, която му намериха на Тед от агенцията за запознанства, а той така и не отиде на срещата.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun May 17, 2009 8:25 pm

Cruella wrote:
Spoiler: show
Накрая майката ще се окаже онази, която му намериха на Тед от агенцията за запознанства, а той така и не отиде на срещата.
Spoiler: show
Ама ще се разведе с нея и ще тръгне с пак Робин щото все още мисля,че беше тъпо още в началото да каже,че Робин не е майката!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Cruella
Commoner
Posts: 35
Joined: Thu May 07, 2009 2:34 am

Post by Cruella » Sun May 17, 2009 8:40 pm

Spoiler: show
Ако в самото начало не го бяха казали, щеше да е тъпо, щото и до сега щяхме да си мислим, че е тя, а тя е готин образ. И когато накрая се оказва, че не е, всички щяха да са разочаровани.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Wed Jul 22, 2009 9:53 am

Cruella wrote:
От последните 2 епизоди, не разбрах
Spoiler: show
какво общо има Стела с майката. Стана все по-объркано.
Доколкото схванах аз,
Spoiler: show
когато Стела и мъжът й срещат случайно Тед, това събужда чувството им за вина към него. Затова мъжът на Стела решава да се реваншира, като помогне на Тед да си намери работа и му урежда работа в университета, където Тед един ден ще срещне бъдещата майка на децата си. Тоест ако не беше видял случайно Стела, нямаше да почне да работи там и да срещне майката.
Иначе сериалът е адски свеж, хуморът е забавен и персонажите се много приятни. И хубавото е, че не е просто комедийка, има си идея, и то оптимистична и красива идея. :)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jul 22, 2009 10:19 am

Като изключим дребния факт че барни го направиха тотална путка в последния сезон. И с това качеството на сериала намаля с около 80%
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Wed Jul 22, 2009 10:55 am

Хм, защо смяташ така? Лично според мен развитието на Барни като персонаж върви в една и съща посока още от първи сезон и до този момент не е имало особени отклонения.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Jul 22, 2009 6:28 pm

Което не си противоречи с изказаното от The Dragon мнение ...

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Thu Jul 23, 2009 10:59 pm

Барни! Барни! :P Няма промяна с най-големият пич в сезон 4, особенно в епизода с майка му и фейк семяството му беше брилянтен.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Oct 13, 2009 8:16 pm

Определено след епизода с поемите този сериал се ридиймна ....
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri May 28, 2010 11:19 am

Ще възродя тази тотално умряла отвсякъде тема, споделяйки, че вчера изгледахме финала на пети сезон. Еми имаше няколко правилни гега, но за мен този сериал от около сезон и половина е с напълно изпята песен и е тотална гаргара с качеството на сезони 1-3. В пети сезон няма и 10 серии, които искрено да са ме накефили, да не споменавам, че сюжетът вече е до болка долнопробен. За 5 години няма ГРАМ развитие откъм коя аджеба е тази проклета майка, да не споменавам, че вече някакви неща като тръгването и оставането на Робин ги гледаме за втори и трети път. Не съм проверявал дали сериалът е спрян след този сезон, но се надявам да няма шести, просто защото няма смисъл. Заради няколкото случайно забавни скеча с ретроспекции всяка сериа определено не си заслужава гледането.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri May 28, 2010 11:28 am

Със сигурност е подновен за 6ти сезон, иначе съм съгласен че последния сезон е пълна дупка.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Fri May 28, 2010 5:37 pm

Последния сезон ми хареса доста повече от 4ти освен последните 5-6 епизода, които бяха пълна дупка.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Fri May 28, 2010 7:44 pm

Аз се присъединявам към групата на недоволните от пети сезон.
Естествено, че имаше някои доста сполучливи епизоди и моменти, но като цяло нивото падна доста.

Сериалът сякаш не върви на никъде. В началото ни беше обещано, че Тед ще разкаже дългата верига от събития, които са довели до срещата му с майката. И по-ранните сезони някак се навързваха, наистина бяха верига от случки и сякаш вървяха към определена цел. Този сезон с Тед не се случваше нищо, само разни рандъм ситуацийки, които въобще не вървяха към майката.
Също връзката между Барни и Робин беше развита ужасно. Събирането им отне сезон и нещо, имайки се предвид, че започнаха с тях още от трети сезон и продължиха през целия четвърти. И после двамата се разделиха за една едничка серия. Просто ей така видяха, че не стават един за друг и след 15 минути скъсаха. Тъпо беше, доста. Не че беше лошо, че скъсаха, но все пак сценаристите можеха да отделят поне два-три епизода за да разделят персонажи, които събираха година и нещо.
Дано наистина следващата година да е последна, макар да се съмнявам...
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue Sep 21, 2010 10:15 am

Премиерата на шести сезон имаше няколко добри лафчета, но като цяло нищо особено. Дори ми се стори по-слаба от стандартен HIMYM епизод.
Сюжетът на Лили и Маршал беше скучен и предсказуем, случващото се с Робин беше изсмукано от пръстите, с Тед за пореден път не се случи нищо.
Единственото по-интересно нещо беше
Spoiler: show
мистериозната бъдеща сватба. Дано я видим този сезон, било и на финала.
Доста фенове си мислят, че женещите се ще са Робин и Барни, което май не би било много яко.
But goddamn,
you got me in love again

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests