X-men Origins: Wolverine

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat May 02, 2009 5:23 pm

Roland wrote:Баце, схващаш ли ги вицовете :neutral: :neutral: :neutral:
Не и без смайлита в писмена комуникация. Смили се над ниския ми интелект, моля, и ми го поясни като на олигофрен. :mrgreen:

Та какво беше това със северния елен? :)


Отново - никъде не пиша, че филмът Х е само, единствено и буквално по сториарка У. Казах, че сториаркът У е основа, ядро, около което се добавят други елементи от други сториаркове и се получава филмът Х. (И основният сториарк също е изменен, да, знам разликата между ДФС в комикса и в тройката баси). Сингър го е направил чудесно. Режисьорът на тройката - фенбойски. Като Снайдър с "Уочмен".
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 02, 2009 5:38 pm

Еми може би аз съм имал нужда от фенбойски маниер на снимане, знам ли :) Но пък първият филм също е великолепен, може би щото не е дженерик, а е социална драма.

Вицът със северния елен ще ти го кажа наживо ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat May 02, 2009 5:40 pm

Roland wrote:Но пък първият филм също е великолепен, може би щото не е дженерик, а е социална драма.
Абсолютно съгласен, аз говорех за двата на Сингър. :)
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat May 02, 2009 6:26 pm

This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 02, 2009 6:33 pm

Ооо, това е добро :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat May 02, 2009 6:41 pm

Чудесен репортаж, благодаря че го сподели. :lol: :lol: :lol:

Тая галапремиера е била егати провинциално-комплексарската халтура. Ако разберат шефовете на Фокс, може да има масово скачане от високо или харакири, за измиване на унижението.

...

Ей, всъщност не би било лоша идея. :twisted:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat May 02, 2009 6:51 pm

Ама не, кат се сетя как салонът седи и гледа как некви обикалят из храстите да търсели филма, и... Ами клошарите?! Ахахахха! :rofl:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sat May 02, 2009 11:28 pm

passer-by wrote: Сцената с Дедпул и ебаването майката на кулата впрочем ме разсмя с глас. :mrgreen:
И мен! Беше твърде абсурдно, за да се стърпя. Само че изпитвах ужасна мъка, че се наложи така бързо да окастрят Дедпуул...в смисъл, исках да има още от пича.

А и не мога да спра да мисля относно голяма част от абсурдни сцени, които някак си се мачваха. Да не говорим, че беше пълно с моменти от сорта на: в една сцена Джакмън с рана на лявата буза, в друга -на дясната...в смисъл, екшън е, за забавление е..ама що не доглеждат малко повече нещата? А и имаше толкова много сцени директно взети от други филми, че не е истина. Беше кат слекеция "дъ бест ъф". :lol:

А иначе:

1. NEW – X-Men Origins: Wolverine (Fox) - $34.75M, $8,478 PTA, $34.75M cume


Само за петък, само в Щатите.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon May 04, 2009 3:31 am

Впечатления от филма с две думи: хареса ми :) Тъй като не съм фен на комиксите и не държа на спазване на (каквото и да е), нямах проблем с (каквито и да било) несъответствия (с каквото и да било). Евентуален проблем можеше да бъде липсата на логика в поведението на персонажите на няколко места, но реших да не обръщам внимание, в крайна сметка имаше Хю Джакман гол... не, все пак се шегувам, просто филмът имаше достатъчно плюсове, че да му простя тия прегрешения. Хубав и добре заснет екшън (за мен добре заснет = виждам какво става и не съм го гледала 100 пъти същото преди това) плюс добра емоционална история и Хю Джакман гол... опа, Ян също чете тука... исках да кажа, ъъъ... и тук-там лафове и добра актьорска игра!
Всъщност, изобщо не е толкова тъп, колкото обещаваше трейлърът, и има и някаква мисъл и философия в цялата история, което за мен е плюс. Още ми е жив в съзнанието няколко дни след като го гледах, което за мен е един от най-важните признаци, по които си определям хубавите филми.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 05, 2009 6:15 am

Лекичък оф-топик: играта по туй чудо всъщност е изненадващо добра :shock: Ма как да не е, при положение че я правят Raven (разработчиците на Marvel Ultimate Alliance).
Сътворили са предостатъчно сгоден клонинг на God of War и то за отрицателно време.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue May 05, 2009 3:38 pm

На днешната прожекция попаднах на алтернативен край след надписите, различен от този на предходната прожекция. Беше далеч по-готин, да не говорим как се същисах като опря до него, защото не вярвах, че са внесли различни копия... :shock:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue May 05, 2009 4:34 pm

За края с Дедпул ли става дума? С подаващата се от отломките ръка и главата? :wink:

Иначе за различните завършеци в различни копия си беше официално обявено. Малко странно ми се видя като го прочетох. Явно очакват да се юрнем да гледаме филма по няколко пъти само за тези минута-две разлика. :neutral:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue May 05, 2009 5:03 pm

Да, доста е порочно, особено предвид, че може да налетиш пет пъти на ЕДНО И СЪЩО копие :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue May 05, 2009 5:28 pm

При това нямам спомен дали бяха обявили колко точно са алтернативните завършеци, така че баш гийковете може да си го гледат до безкрай в различни зали. :lol:

Като казах гийкове - ето мнението на Баш Майстора Крис Клеърмонт за Хю Джакман и за Улвърин като персонаж въобще.
http://www.comicbookresources.com/?page ... e&id=21040

А в ей тази книга - http://www.amazon.com/Wolverine-Inside- ... 0756645476
уводът е на Крис Клеърмонт. Според прочели я фенове, той казва, че колкото по-малко се знае за миналото на Улвърин, толкова по-интересен персонаж е той. С това съм абсолютно съгласен, особено предвид оливането на Марвъл в последно време по тая линия.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue May 05, 2009 5:34 pm

tldr

Я го съмарайзни малко :)
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 18 guests