За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jul 29, 2009 10:45 am

Svetlio wrote:Аз съм силно скептичен, че пачът ще излезе до края на август :roll: Не виждам каквито и да е отзиви за Колизеума, май дори не са почнали тестването на инстансите.
PTR е последна верия преди live, тестването на всички босове е завършено (последни бяха Faction Champions преди 2 дни), пълния loot, умения, модели на новите босове и achievments също са активни от известно време (имаше си синьо съобщение по случая). Ако няма някакви сериозни промени очаквам пача следващата или най-късно по-следващата сряда.

Макар че Faction champions са доста слабички горките и сигурно ще ги променят. Силно се съмнявам че тактиката която са имали предвид е да се събират на куп и да се избиват с АоЕ.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 29, 2009 12:23 pm

Хехе, кефЪТ. едно роге се уби в Palamarka-та тамън ся :) Ма не е чудно с име като Kamikazo /Al'Akir/. Баси със сините айтеми съм още 79 и си умря като куче хем търчах като пиле без глава. :mrgreen:
Last edited by Xellos on Wed Jul 29, 2009 12:27 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 29, 2009 12:25 pm

я, Goshko... и едва ли е пет-а на Сливовица :lol:
бихме оценили едно кратко представяне, моля, но с удоволствие бихме приели и не чак толкова кратко :P

всеки път се стряскам при осъзнаването, че пустата тема не се чете само от бг-канала на Зенедар :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 29, 2009 12:31 pm

Чете народа я :)
:ninja:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jul 29, 2009 1:11 pm

Кратко представяне. Добре ще опитам :)

Казвам се Георги (изненадващо знам). Попаднах на темата случайно, позачетох се, видях познати хора (Muad'dib), хареса ми тона и реших да напиша нещо.

Не пиша много по форуми - основно посещавам само wowbg.org, но последните няколко месеца съм влизал рядко и там.

Героя ми е Wishin на Emeriss, WoW играя от пускането на европейските сървъри и обичам да си мисля че съм доста добре запознат с всичко в играта (освен warlocks).

Преди WotLK играех hunter - Goshko, но накрая реших че да лекувам добрите е по-интересно от това да срелям по лошите, така че -> Wishin.

За толкова се сещам в момента ако ви интересува нещо друго питайте :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jul 29, 2009 1:14 pm

Ааа, дисциплиниран прийст! :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jul 29, 2009 1:17 pm

Ще взема да мина аз холи за разнообразие :P
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jul 29, 2009 1:21 pm

Аз съм PvE Disc/PvE Holy и си обръщам според боса/каквото трябва на raid-a. Но като не се raidва дисциплината е по-добра в практически всичко - 5man, quests (правя си No Rest for the Wicked сам примерно), PvP. Holy за hard modes в Ulduar основно.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jul 29, 2009 1:24 pm

То и аз ги менкам двете, но за момента се мотаем още за hard modes, та холи билда го ползвам само, когато е подходящ според сетъп на рейда:). Малко битки, но пък е приятно да разнообразиш :)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jul 29, 2009 1:39 pm

Все пак има места където наистина няма смисъл от disc priest дори при положение че вече има 1 holy в рейда. Не точно няма смисъл, просто holy е толкова по-добро че обезсмисля disc.

Assembly of Iron, Kologarn, Freya, Mimiron. Донякъде и Ходир, макар че там 1 disc priest за бърз mass dispel е доста добре. Единственото място където holy е много, много назад е General Vezax.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jul 29, 2009 1:50 pm

Това го имаш предвид за нормална 25-ца или за хард моуд?
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 29, 2009 1:59 pm

тя нашата Ланис и без това ни е единствения дисциплиниран прийст :) снощи дори ме напуши смях и ми хрумна, че за нея трябваше директно троен спек да разрешат... когато я попитаха на един от опитите на ОС3Д-нормал дали случайно няма и шадоу-спек :lol:

иначе сте лоши хора, ей!! вместо директно линк към Армърито да дадете на старото отрудено маге, трябваше 3 мин. да изгубя в търсене! :evil:

добре дошъл, бтв... гледам, че и вие сте го закъсали на Йоги в Улдуар 25 юни месец - като повсеместна зараза стана това :( нищо чудно, че ще го нърф-ват толкова с пач 3.2... а как ми се искаше да го свалим преди пача, ееех, мечти... :(

иначе при нас, в темата, сериозна дисциплина се шири из прийстовете... само аз нарушавам традициите, ама то моите прийстове не са ми основни герои, та не се броят :P блазе ви, че поне сте се отдали на хард-модове през лятото, щото в нашата гилдия бая сме се поразложили... :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jul 29, 2009 2:04 pm

Tais wrote:снощи дори ме напуши смях и ми хрумна, че за нея трябваше директно троен спек да разрешат...
Трябваше, я! :<
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jul 29, 2009 2:12 pm

И за двете. Зависи също и от това колко healers имате. Ако сте със седем на Assembly of Iron примерно няма никакво значение на какъв build са. Но ако сте с 3 или 4 е по добре да са holy поповете.

Не сме го закъсали ние Йоги си го убихме последната седмица на Май (пак доста слакнахме там 2-3 седмици се почесвахме) - гидията е доста стара - създадена е 3 месеца след release и до сега единственото лято което сме рейдвали е когато MC беше endgame :). Лято = отпуски за нас. Изчистихме Ulduar, направихме Flame Leviathan и XT hard modes и стана време за море.

10man аз по принцип не ходя след първия път колкото да разгледам. След това съм влизал само да помогна на приятели. Може да се промени това с Колизеума - ще трябва да го направя поне 1 път за heroic ключа.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jul 29, 2009 2:24 pm

Еха, хардкор играч :). Хехе. Аз за игрането на прийст няма да се обаждам, но си харесвам класа и ми е интересно да играя.

Снощи като се появих хич не ми се играеше нещо и направо загасих. Днес не зная дали също ще се добера изобщо до играта...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests