За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jul 22, 2009 2:23 pm

Ние имаме съшия пороблем с Улдуар 25 - миналата седмица стигнахме само до Кологарн поради лиспа на хора, но отбелязахме забележителен прогрес на Улдуар 10 - набивайки Йог-Сарон заедно с два хард моуда (Xt и Assembly), тази седмица ако ме вземат нямам търпение за още хард моудс, тва е най-якото нещо :)))

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Jul 22, 2009 2:32 pm

Tais wrote:ти докъде се добута с репутацията, бре? че Армърито, нали е сряда, и нещо не работи...
Амче 13 000/21 000 Реверед с Виолетовото Очо, ако изчистя траша преди Конника и Мороуз и хапвам към 2000к реп. Не си губя време да луутвам, мачкам ги като машина :twisted: Макар че има едни блуждаещи мобове... пулнах 3 наведнъж щот съм пич и се наложи да скачам през балкона с бъбъл и да спринтирам към изхода :mrgreen:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 22, 2009 2:43 pm

Svetlio wrote:пулнах 3 наведнъж щот съм пич и се наложи да скачам през балкона с бъбъл и да спринтирам към изхода :mrgreen:
шматка :lol: ако ме мернеш блуждаеща из Севера с Таис или Лийд, може да ме поизползваш за помощ, макар с Таис да съм отдавна екзалтед :P

Muad_Dib, вие сте пак добре... и ние уж отиваме за хард-модове в Улдуар 10, ама настоящите офицерите нямат нужното търпение и хъс, и след няколко уайпа нареждат просто да убием боса и да продължаваме :( та общо взето, ни в Улдуар 25 прогресираме (то остави, ами направо регрес има, щото вече и крайните босове не правим), ни хард-модове в Улдуар 10... :cry:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jul 23, 2009 10:12 am

Смазващ рейд направихме вчера, започнахме в 22 и до 1 часа бяхме убили всичко до Аурая включително на 25 само с 2-3 уайпа, което за нас е постижение при условие, че 5-6 човека са ни полу-идЕоти. Да се похваля могъщо, че взех робата от асембли и МЕЧА от Аурая! (550 сп). The joy, добре, че Ефо има тоя от КТ и ми пасна, аз бях със скапаната пръчка от Игнис досега....

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Jul 23, 2009 10:34 am

браво на вас и честито за ъпгрейда :D

ние нямахме рейд отново... не зная дали и Улдуар 10 е имало, защото аз, след като си направих дейлитата, се отнесох към Шатъред холс да направя дейлитата си с прийста ми... не че успях да ги довърша... по някое време тока спря в целия квартал за 15 мин... когато дойде, включих компютъра и видях, че няма интернет... помислих, че просто и в друг квартал няма ток и това прекъсва връзката ни с доставчика, но в следващия момент видях, че няма връзка изобщо между двата компютъра в къщи... погледнах рутъра - ни вопъл, ни стон, ни лампа мигаща... лошо ми стана... вадих всеки кабел един по един, смених гнездото на захранването му в контакта - нищо... стои си умрял :cry:
викам си, хайдеее, останах си без интернет за неопределено време и се зачудих какво да правя, че не ми се спеше, въпреки, че бе късно... тогава се сетих, че имам изтеглен от една седмица на десктопа филма Knowing с Никълъс Кейдж и си го пуснах... трябва да си призная, че бях потресена... но аз съм силно чувствителна на всякакви внушения, свързани със световни катаклизми, апокалипсис, предсказания и деца... исках да го спра, но не можех да се откъсна, докато не свърши... та си легнах в 2 през нощта... а рутера си стоеше все така умрял :cry:

на сутринта станах, оправих се за работа... погледнах жално към рутера, а... той ми мигаше отсреща с всички светлинки... :shock: пуснах компютъра си само, за да се уверя, че и интернет има в изобилие... е, това не можах да си го обясня как се случи!! и само ми хрумват абсурдни мисли ала "станало е нарочно, за да гледаш филма"... :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu Jul 23, 2009 12:28 pm

Брех, отде ги теглиш, аз в Замунда го дебна, ама го няма още :(

Иначе Moroes DOWN! :mrgreen: След резета пак минах през Каразан, нали първия бос ми е на фарм-статус вече :wink: Пребих го, маунт нямаше, изчистих траша и викам айде една проба на Мороуз. Изкарах късмет със сетъпа на гостите - два прийста (холи и шадоу) и две мелета. Холи-прийста го пратих да се разхожда из залата и се заех да претрепя шадоу, вкара ми два мана бърна преди да успея. После ЛоХ, пак разходка на холи-то (Turn Undead и без глиф става), пребих двете мелета. Наложи се бъбъл и малко хийл, след туй се заех със самия прийст - стън, фризби сайлънс и стън от Wrath и се гътна. А Мороуз през това време ми показваше най-добрите си роге номера :roll: То не бяха гароти, то не беше чудо, ама ги аутхийлвах без проблем с SealOfLight. Като се енрейджна не беше особен проблем също. Дропът не беше интересен.

А тази сутрин - Maiden DOWN! :twisted: Точно за 10 мин, промъкнах се покрай траша, че там са малко опасни и бият лошо и я спипах Голямата кака. Тя само мяташе концентрейшън и квичеше, трудния момент беше да хвана ритъма на сайлънса и да я бия в интервалите. Един бъбъл + ЛоХ и се гътна и тя.

Далаверка с тез босове, дропят по 35г като сложиш и епиците на вендор, те ти 50г на кил, пък и доста по-забавно от дейлита 8-)

Минах да нагледам и AQ40 - там драма, първите 4 гарда нямат убиване, по-скоро последния от тях, че се хийлва за 3к/сек. Да не говорим и че прави мана бърн. Помлатихме се малко пък се отказах, затова пък един от другите дропна жълта буба, хех 8-)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Jul 23, 2009 1:51 pm

въх, отличник :D
за АК 40 си е добри да идем 4-5 човека парти :) брой и мене!

а филма го изтеглих от Каталога от този сайт:
http://arenabg.com

но странното е, че там не всеки има достъп... нямам идея как моя мъж има и какво направи на моя компютър, че и аз да имам, но оттам като влезна в каталога и копи/пейстна английското заглавие на филм дето искам да гледам, в 99% от случаите го намирам... за да го изтегля обаче пращам смс на номер, който те ми казват и те ми дават код за достъп срещу 2.50 лв. някъде за 15 дни... като в рамките на тези 15 дни мога да си свалям неограничено филми за гледане и да складирам...

но определено гледай филма... аз, лично бях потресена от директните послания (днес цял ден ми е в ума и го анализирам :roll: )... от тоталното обезсмисляне на личния избор и изобщо възможността каквото и да е предопределено да предотвратиш, дори да знаеш... някак си английското заглавие на филма е мноооого точно... и още доста неща, дето ще си ги изкоментираме, като се видим, за да не натоварваме темата с офф-топик коментари :)
Last edited by Tais on Thu Jul 23, 2009 1:58 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Jul 23, 2009 1:51 pm

Това е то:) Докато се усетим, ще може да се похвали и как е хванал за опашката и Лейди Ваш:)
Last edited by Lannis on Fri Jul 24, 2009 9:37 am, edited 1 time in total.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 23, 2009 9:51 pm

nema takav bot :p az cela sedmica dalech ot kompa i vse oshte mi e iako. Pak de, spam ot gsma ne se broi sa ;p
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 24, 2009 10:53 am

ти още ли си печеш д-то на морето, бре, магаре такова?? :shock:
я, на тръстиката да ставаш 80-ти лвл!! :P

а мене нещо жегата хич не ми влияе добре... тресат ме здраво нерви и аз да се чудя защо... снощи имахме хероик рейд най-сетне... аз, естествено бях онлайн за инвайтите и тъй като с Таис си правих турнирните дейлита, та бях наблизо до Улдуар, като един прилежен Мембър в 19:33 часа бях пред инстанса, поправена и готова за инвайт... инвайт не последва... 15 минути по-късно виждам в гилд-чата рейд-лидера да се обяснява с прясно постъпилия на соушъл ранк мейдж да напуска вече групата, в която е, защото не успява да го инвайтне... и на мене ми падна пердето, щото уж го играя Мембър, зарязала си бях дейлитата доникъде, за да се придвижа до инстанса и да влезна в него в момента, в който получа инвайт, а то не само, че не получавам такъв, но и приятелчетата на офицерите с по-нисък ранк от същия клас да го получават преди мене ми дойде в повече :evil: в това време гледам, че и друг Мембър пита в гилд-чата дали все пак има рейд и аз не пропуснах да кажа, че има, ама Мембърите явно не са уелкъм в него... и естествено насметох офицера си в маге-канала - отнесе го след като ми потвърди, че има направен рейд с 15 човека в него... малко по-късно рейд-лидера ми уиспърва, че трябвало да инвайтне първо хилърите и затова така ние чакаме... което беше пълна глупост, защото и Ланис призна, че още няма инвайт, когато той се обясняваше с новия мейдж... на което му казвам "не си спомням Айсфюри (така се вика мейджа) да е сменил класа и да е започнал да хийлва"... и тези уиспъри се разменят отново преди инвайт... инвайта дойде 4-5 мин по-късно, когато аз едва се удържах да им тегля една майна и да си мина на кравичката...

та така - жегата направо ме смазва и нервите ми не издържат... странното е, че моя офицер Блоби силно се забавлява с настроенията ми и цяла вечер се хилеше в маге-канала... но и гледаше да не ме ядосва де... беше много смешно, като отидохме на ХТ-002 и гледам, че съм в първа група при танковете, а аз ВИНАГИ съм в група 3... само пускам в маге-канала "какво правя аз в тази група?"... и моментално Блоби ме премества в група 3, пише ми "уелкъм хоум" и се хили... амаха!

иначе рейда бе що-годе приличен... с няколко уайпа на отделни босове къде заради лош пул, къде защото хийлинга куцаше нещо... ама то и като гледах - ту Фиделити, ту Трууп бяха дискънектнати по време на битка, та все си имаше обяснение... обаче дано не си останем само с тези босове, защото пак истински фън-босовете останаха за другия път :( дано съберем рейд и за тях, че искам да видя Йоги вече :evil: снощи проверих откога ми е ачийвмънта, където съм ударила целувка на Сара, докато е била ядосана във втора фаза на битката, и видях, че е от 01.06!! срамота е!! досега можехме хиляда пъти да съборим Йог! а то - регрес! :evil:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 24, 2009 11:02 am

Аз си левълвам уорлочето. Много е досадно като няма rested :D, та май ще го поиграйвам отвреме-навреме. Иначе напоследък съм зверски разсеяна и не мога дори дейлитата да си направя, а и най-много Улдуар10 да правим. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 24, 2009 11:08 am

какви ги вършите във вашата гилдия? още ли те ядосват?
аз, честно казано, не бих се съобразявала толкова - да не играя с героите си, че да се скатавам от съгилдийниците... така изпускаш фън-а да правим нещо заедно с хората от канала... ето за АК 40 ще ни трябваш, че искам с Таис да убия К`Тун (стига да не ми нинджосаш червената буба!! :evil: )...
Тише, кога ще ходим там, бре?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 24, 2009 11:28 am

:) Ще нийдвам бубата със страшна сила, въпрос на късмет ;) е после.

Аз за AQ40 съм на линия, разбира се. А и от Ulduar10 май няма какво да взимам повече от наличните босове. Само един тринкет от hard mode Thorim10 ми идва на акъла сега... за друго не се сещам. :roll:

Вчера в personal note-a ми за около 5 минути пишеше 'I am a whore'. Не знам кой го е написал, но ми стана бая тъпо и се разстроих. Иначе съгилдийниците са сладури (една голяма част от тях). А аз се покривам и защото тече върл спам към мен по уиспъри с въпроси. Всеки нещо иска, пита и прочие. Обичам да помагам, ама се разсейвам толкова много в един момент, че и едно дейли не мога да направя. А и на алта ми е спокойно.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Jul 24, 2009 11:31 am

Абе Блоби може и да е навикнал донякъде, ама Шанди го тресе тревога. Не, че вчера не омаза нещата с инвайтите. т.е. ако правилно съм разбрала, опитвал се е да нареди кой и как ще хийлва и са се обяснявали дали ще им стигне хийлингът и за какво, та в това време просто са инвайтвали който им попадне пред очите или който им се обади. След като Танче побълбука известно време в бг канала и наближи точка на кипене, а в рейда бяха останали само три места, уиспърнах на Шанди (вече надлежно бях в рейда като полу-връзкар - щото все пак беше късничко, пък Аннуто беше поканен още с първата вълна), че едно от магетата вече генерира рейдж от 15-20 минути. Той печално обясни, че вече е говорил с Танче, а след това я и придърпа в отделен канал да се извинява :lol: :lol: :lol: А след дълго мълчание и малко преди да пулнем левиатана получих не по-малко печален уиспър, че вече го е страх от Таис :lol: . След като спрях да се хиля, му обясних, че 20 минутно чакане на инвайт не е особено приятно за когото и да е, а той невинно пита, що Таис не го е поукнала. За него явно това беше нормална идея, ама не познава дължината на Таисовите уши и не знае, че Танче по-скоро би си изяло пръстите (с Шопската салата), отколкото да тръгне да проси инвайт в гилдията. Особено ако вече е стартирала рейдж-генерацията:).

Иначе хийлингът наистина не беше много в час, обаче и не се бяхме разпределили оптимално. Свикнали сме аз да държа танка заедно с някой паладин, та Трууп вчера ме комбинира по инерция с Колман и остави Казару да рейдхийлва. Та след като уайпнахме първия път на мадамата с котките, предложих в хийлинг канала аз все пак да си мина предимно на рейд хийлинг, а Каз да си държи Готя. Даже смених и билда за няколко битки на холи, та с Трууп се редувахме да държим ГС на Готя. Обаче трябва да си взема някакви алтернативни айтеми, ако ще държа холи билд като втора опция - малко ми е спиритът за холи прийст. Имам много спел пауър, но мана регенерация почти на ръба на приличното. Въпросът е, че не ми се дава дкп за неща, дето няма да ползвам чак толкова много. Та ще трябва от Улдуар 10 да събирам. То не е много де - наметало и огърлица, че настоящите са ми с комбото крит и хейст, а то никога май няма спирит по себе си.

А за хийлинга снощи, не бяха само хийлърите виновни. Демиджът просто беше повече - нещо в избягването на демидж по народа не беше много добре - на Ходир трупаха стакове от дебъфа, на пула на Ауриая омазваха агрото (а там котките 1-шотват), на Коло правиха някакви манджи с биймовете и агрото на адовете (които имат много гнусно АоЕ и претрепват народа, само като минат край него). А на Ходир нашата грешка беше, че не си разпределихме групи за PoH - което си е глупаво и мана-разходващо. Спамила съм го тоя prayer като луда и току видя, че някоя група е останала без внимание и ти иде да се изядеш. А в тоя момент бяхме три холи прийста, което значи, че можеше да е много по-лесно, а ние хийлвахме все едно си играем всеки сам за себе си. Поне танка удържахме - т.е. той се гътна веднъж, щото видях, че ми изразходва ГС и КД остана на 3 минути, но пък Трууп покри за следващото АоЕ. Не знам дали има някаква промяна при паладините откъм хийлинг, но напоследък ми се случва да виждам нашите палита да се задъхат... нещо, което почти никога не се е случвало с Реми.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Jul 24, 2009 11:55 am

Tais wrote:Тише, кога ще ходим там, бре?
Може събота през деня да се организираме, като се събудят по-поспаливите :P

Бойният ми устрем в Каразан беше спрян на ... Операта. :roll: Те това е, изкуството не е за хората в плейт, не им достига интелект :oops: Иронията е, че се надявах да ми се падне точно Вълка, викам си, кво толкоз, меле, ще го намлатя едно хубаво, ще потичам малко като шапчица и готово 8-) Тичах и тичах и тичах и тичах :shock: Вълка ме шапчосваше през 3-4 секунди (и аз тичах за следващите 20), плюс фиър плюс стън :shock: Върхът на сладоледа беше като ги направи едно след друго :? Стънна ме и ме шапкоса :? Играй ако можеш дето се вика :( След няколко опита при които едвам успявах въобще да го ударя се размислих силно. После отидох до банката и си взех ПвП Холи гиъра, без камъни и енчанти, просто някакви парчета дето съм купувал за да не ми става зян хонора. И му свалих на Вълка 20%, само кайт, хийл и Екзорсизъм. Убеден съм, че ако респекна на холи и си оправя гиъра ще го смачкам... обаче вече не ми се занимава 8-) На 800 реп от Екзалтед, а да изчистя малките босове при паяците ми дава толкоз много реп, че мога и да продавам. :lol:

Та така - под мотото "гроздето на високо сигурно е кисело" закривам "КараТека"-проекта :lol: :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests