За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Apr 08, 2009 11:25 am

В крайна сметка - повече от един хероик си беше. Ама то, щом Нексус е дейли, човек се изкушава - а и гиър трябва да се събира:) Тъкмо успяхме да разходим вещер-алта на един от нашите паладини. В началото момчето ни се извини, че ще играе като нууб (2 часа максимум преди това беше направил 80 левъл), но подозирам, че в края на ВХ, който беше вторият инстанс, вече се беше хванал за главата от нас:) .

Обаче много зле на първия бос в Нексус - то сигурно 6-7 WW, мен не ме удари само един. Уж бързи крака, ама нещо все се препъвах и ме таксуваха с 10к живот. Трагедия! :oops: А Илия направо ни съсипа на драконицата - как я беше завъртял и забутал на кръгла площадка тая гущерка (то си е талант на такъв терен да намериш ъгълче), как и да застанеш, все те отнасяше опашката. Дръвчето хвърча сума време, махайки безпомощно с клонки, докато Таня в това време изразяваше наранените си чувства във воис чата... и аз хвърчах - общо взето беше 2-3 удара, полет, тичане обратно и пак така. А гномчето с крилатия шлем, свряно зад един от орбовете и си танква кротко - и драконицата, и оплакващия се женски състав на групата:)))

Но най-голямата веселба беше на първия бос във ВХ - толкова ни хареса, че го правихме 3-4 пъти. Беше онази водна гадост с елементалчетата. Първо подходихме като алтове на нагрухани 80-ки - без тактика и мисъл. И измряхме като алтове на нагрухани 80-ки:). После подходихме с малко мисъл, но не достатъчно, че да държим боса танкван през цялото време. Съответно той потроши дървото, след което последва малко храбра и силно безсмислена борба. На финала вече играехме разумно и съборихме боса.

А аз успях да си взема исканите ръкавици. Сега трябва да измисля подходящи капаци за раменете, но май ще трябва да с потрудя още малко за репутация от ходирите - поне на първо време с техните, че на моите, колкото и да са прекрасни, не мога да сложа енчант.

По-късно минах и един хероик CoS - Теле танк, рогето на Конт, Анакс хийлър и още един гилд-френд хънтър. Честно казано, очаквах да сме бавнички, но пък взехме, че го направихме за време и Теле се сдоби с дракон.

А онзи епичен орб, дето падна от ВХ е страхотен. Прави те на горила за пет минути - и си в една розова сфера. Смешното е, че можеш да бъфкаш, та се замислям дали е възможно и да се биеш така - трябва да пробвам. Ще е голям смях:) жалко, че има 1 час кулдаун.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Apr 08, 2009 12:14 pm

Забава гледам е падала :lol: Между другото като има дракон и има ДК в парти-то, гледам да предупреждавам да избягват Army Of Dead... един като я беше пуснал на последния бос (драконката) във ВХолда, стана майка плаче :roll: Тя (драконката) почна да се върти като пумпал (никакъв шанс да си взема агрото обратно :cry: ) и да раздава шамари с крак... ъъ с опашка де :lol: Как оцеляхме тогава и аз не знам, само си спомням, че млатех паник-бутоните един след друг :lol: :lol:

Аз така полекичка станах Екзалтед с Зандаларци 8-) Популацията на крокодили в ЗулГуруб намаля драстично и може би ще ги пишат в Червената книга скоро, обаче аз съм доволен, че избягнах масовото убийство на тролове. Заради предишни реинкарнации сърце не ми дава да убия трол :roll: Убийството на тролове не е оправдано, дори за да станеш приятел с други тролове, тъй си мисля :oops:

Изкупуването на Ториум Брадърс се движи по-добре от очакваното 8-) Още 4к реп до Екзалтед, а разходите са под 1.5к голд 8-)

Наред са Тимберленд мечките :mrgreen: Там станало много благо, по 20 (22 за хюман) реп за убит мечок, без да броим перата дето падат. А като се сетя навремето каква мъка беше... :roll:

Имам известни намерения и за Даркмуун Панаира, обаче там ще е сложно, скъпо и бая времеемко :?

И да, да го пускат най-сетне Улдуар, че пак ударих тавана на хонор пойнтс, а няма какво вече да си купя с тях, бива да напускат малко нови ПвП айтеми, че да инвестирам в тях.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Apr 08, 2009 1:44 pm

ехааа, браво за Екзалтед-репутациите :D
дето се вика, сега ще мога да нинджосвам повече бижута и парици :twisted: аз, общо взето съм доникаде с всичко :roll:

а снощи си бе тегавов хероиците... нямам късмет и туй то - все начинаещи и недооблечени ми се падат в партито, къде ги намирам такива и аз се чудя :lol: ей, на снощи и Реми (джойналия се към обичайното парти лок), милия, си взе първата героична значка баш като прекрачихме прага на Нексуса... а драконицата в Нексус какво ме направиии.... нон-стоп ме рита и интеръптва хийловете :(

затова пък във Виолетовата кула си бе драма...
Ланис пропусна да спомене как отпочнахме инстанса... Браги опъна една софра с печено прасе, и щото бяхме първи с него там, аз казвам във Войс чата, че отивам до кухнята да си отсервирам вечерята... връщам се и на метър от компютъра виждам как вратите на инстанса се затварят под носа ми и моята мома остава извън инстанса... :shock: онези ми ти припрати младежи стартирали евента... викам им - мрете сега, че да започваме отново :evil: Реми плахо предложи да ме съмънне и вероятно това би бил вариант, ако не се отнасяше за затворен зад вратите хилър...

после се строихме прилично и започнахме... и както ни тръгна с тоз късмет, падна се уотър-елементъла за първи бос... :? като започна да ни налага онзи ми ти бос, онези ми ти елементъли - отвсякъде прииждат, народа се щура, аз се опитвам да хийлвам ама половината ми подопечни - извън рейнджа - драма... докато в един момент боса плясна Илия два пъти и от макс-живот, го прати у гробището... умряхме... докато тичахме обратно заобсъждахме тактиката... Реми заобяснява, че елементълите като стигнат боса, бъфкат дмж му, до момент, в която просто не може да се аут-хийлне :( и затова решиха правилно, че трябва да пречукват уотър-аддовете максимално бързо... незнайно за мен обаче си разпределиха позициите, така щото и танка си избра позиция, за да бие елементъли и в един момент, народа дисциплинирано налага аддове, а боса - хилъра, щото се оказах танк :lol: логичната развръзка - уайп + нови портали траш... пак до същия бос... пак се заобсъжда тактиката и се реши Илия да си танква боса, ама тъй като не можем да се оправим овреме с аддовете, и да го кайтва по възможност по-далече от тях... и най-сетне го убихме пустия елементал... :D

естествено няма пълно щастие - като втори бос ни се падна онзи младеж, избягал от Консорциума, дето пуска орбове... :lol: но пък за него ни е толкова отработена тактиката вече, че дори никакъв проблем с хийлването нямах... народа си го уби на пълен живот... не си спомняма да имаше особена драма и с последния бос, та хероик-вечерта приключи благополучно, може да се каже :D

иначе Теле ме наспами и мене още преди да свършим ВН да хийлвам в КоС, ама го отрязах веднага, че имам други планове за остатъка от вечерта, та се логнах на Таис и ходихме с алтовете на Браги и Елейн 2 пъти на аудиенция при мараудонската принцеса, като в промеждутъка направихме и една бърза награндска арена за ДК на Делвига...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Apr 08, 2009 2:51 pm

Водния елементал е лееееееесен. Просто натискаш дръжките по стените като се сплитне.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Apr 08, 2009 3:01 pm

... ама оставаш без ачийвмънт... :P

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Apr 08, 2009 3:02 pm

то ние и без това до ачийвмънт не се добутахме... а за какви дръжки иде реч и що правят те? :roll:

лелеее, Тихомире, ако е имало лесен начин за минаване на проклетия елементъл и ти за ТОЛКОВА пъти ходене във ВН (когато чакахме да падне на Браги стафа) не си го споделил, задари някакъв си ачийвмънт, ще ти одера плейта, да знаеш :evil:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Apr 08, 2009 3:11 pm

а аз ще помагам.... на храстчето вчера му окапаха листенцата от хийлване
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Apr 08, 2009 3:15 pm


Note: if you are having trouble downing the mobs, there are 5 switches located on the walls around the room. Activating one of these switches will disable the switch and damage all the mobs that are up.



Each elemental that reaches her once he is up will restore a small percentage of HP. Killing elementals causes them to erupt, dealing damage and knocking back nearby players. Using the crystal activators around the room when Ichoron's bubble pops will kill all elementals and, if timed right, can stop any from reaching her. Note, however, that this will cause all of the elementals to explode, and can kill players if coordinated poorly.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Apr 08, 2009 3:20 pm

The Dragon wrote:Note, however, that this will cause all of the elementals to explode, and can kill players if coordinated poorly.
А, анджък! Няма да рискувам да експлодирам я :lol:

Иначе ачийвмънтът е да убиеш драконката като щита е на 100% и не си ползвал ръчките :wink: Всички го имате, по едно или друго време направен :lol: В крайна сметка не е толкоз труден бос :P Виж, веднъж като ви изюрках на войд-боса да го нюкваме вместо да бием адд-овете (пак за ачийвмънт), тогава си бях за бой :lol: :lol:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Apr 08, 2009 3:21 pm

малееееее, Тишо, довечера по-добре си остави екипировката в банката, че не мож` си покри рипеъра - такъв дмж ти готвя!!! :evil: :evil: :evil:
и Илия ще го пратим да чете тактики! :evil: храста затова не лийдва партита за инстанси, щото обича някой друг да му обяснява тактиката :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Apr 08, 2009 3:25 pm

Tais wrote:малееееее, Тишо, довечера по-добре си остави екипировката в банката, че не мож` си покри рипеъра - такъв дмж ти готвя!!! :evil: :evil: :evil:
Да бе, знам че всички си мечтаете да ми видите паладина отново само по табард, ама няма да ви огрее. :P Ще се скрия там където никога не стъпвате... в бетълграунд! :P :P

И не виждам защо е тоз гняв? :lol: Да сме мрели на тоз бос някога? Не 8-) Значи съм бил преценил правилно какво да правим :P :P

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Apr 08, 2009 3:26 pm

Не се надявай на това - вчера стъпих в бетълграунд :))
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Apr 08, 2009 3:52 pm

все някой ден ще ми паднеш извън БГ, магаре такова!! :evil: а Ланито ще те причака и в БГ-то!! и ще те сгащи!! та си носи табарда и там за всеки случай!! :twisted:

как да не ти се ядосваме, бре - то на теб разчитаме да ни кажеш тактиката, а не да я премълчаваш, щото ние градим така практика и си въобразяваме при следващи влизания, че сме мноооого наясно :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Apr 08, 2009 4:19 pm

Е, е, хубава работа, премълчавам :roll: То тактиката винаги се съобразява с парти сетъпа, универсални решения няма :neutral: Това за ръчките никога не съм му обръщал внимание, щото никога не сме се затруднявали на тоз бос :roll:

Другият път мога да ви консултирам в ефир :P Докато набивам канчето на някоя Орда :mrgreen:

А Ланито с тоз гиър ако ми излезе в БГ... ще я напляскам с въдицата и ще я пратя на дръвчето да й лекува раните :P

В интерес на истината се затрудних вчера с един ретри-паладин, чак ЛоХ се наложи да пускам :lol: :lol: Ама беше накован до горе с ПвП гиър, инженерче, едно-друго :?

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Apr 08, 2009 4:25 pm

Излязох - нали трябва да почне отнякъде да се събират точки за гиър :P Даже успях да напердаша доста орди... докато алиансът устремно губеше... :lol: :lol: :lol:
(
Е, може и да не бяха доста, ама колкото - толкова :)))
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests