За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Jul 24, 2009 12:06 pm

Аз този уикенд съм в семеен разход - т.е. три поколения жени от рода ще се изсипят у дома - мама, сестра и племенница. Само баба липсва. Та така де, ще се забавляваме по женски в неистовите горещини - молете се да не получа удар, че толерансът ми към високите горещини заплашително намалява :cry:

Та AQ40 за мен ще остане за друг път.

Тише, че ти почти си успял да го пребиеш Кумчо Вълчо. Не се давай толкова лесно!

Дима, не всеки може да пише ноут, доколкото знам, та би могъл да се ограничи кръгът на заподозрените. Дори и да не тръгнеш да издирваш кой точно, добре е да обявиш ясно пред народа там, че подобно отношение е недопустимо. Ако се разбере и кой е, може да бъде репортнат.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jul 24, 2009 1:51 pm

Такнахме хард моуда на танка на 10тка - 4 кули. Лудница беше , ама го свалихме. Бтв 2500 спел пауър ънбъфд имам муахахахах

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Jul 24, 2009 1:55 pm

Юнаци!!!

Ние в момента и за 10-ка не успяваме да се съберем сериозна група, дето да се пробва.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 24, 2009 1:56 pm

Ние уайпвахме на 8% на хард моуда (meaning поне 5-6 опита все на 8%). Много е тегаво с лашърите. А и мисля, че сийджовете бяха бъгнати, защото и двата шофьора там нещо се оплакваха, че 'еди-какво-си' не работело. :roll:

Пак ще го пробваме де, много кефеща битка. Обичам да съм в димолишър и да пердаша по боса от разстояние :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 24, 2009 2:12 pm

Дима, в пърсънал гилд-ноутс може да пипа само играч с офицерски права, което говори вече много. Не знам колко още трябва да понесеш, за да ги напуснеш, но подобно поведение е преминало вече всякакви граници по моите стандарти. Да не говорим, че руши авторитета ти, дори там, където си успяла да го закрепиш. И като се криеш само си влошаваш положението - или ги стегни и си изяснете претенциите един към друг (ти може и да нямаш такива, но определено някой друг има към теб), или просто се изнеси. И последвай примера на Ланис да събираш алтернативен холи-гиър, защото не се знае кое ще ти се наложи да играеш, като билд... все пак дисц. прийстовете във всяка рейдваща гилдия са единици, докато холи-прийстове се водят по повече от един в рейд. Така, че помисли малко за себе си, събирай холи-гиър и мисли за алтернатива... Ти си твърде активен играч, а това е ценно за всяка гилдия, особено в летен сезон. Нямаш много опит с гилдиите, но съм убедена, че повечето сериозни гилдии не си позволяват такова отношение към играчите си, камо ли към офицер и то - публично.

а за Шанди и нашите рейдове - няма лошо от време на време да им стягам каишката на офицерите, за да не се отпускат... иначе съм мила и добра, докато не ме настъпят и знаят, че могат да разчитат на мен, но си трябва правилно отношение... а да си поискам инвайт във време на инвайти за рейд е... амии, не е моя работа... РЛ си реди сетъпа и той трябва да преценява кой му е нужен... никак не ми се иска да пада нивото на рейдване, въпреки че не зависи от мен, но като знаят, че ги наблюдават, офицерите повече се стараят.. надявам се...

а за снощния рейд и това е вярно - за течащия дмж... и не само - някак си ми прави впечатление, че Номан не е достатъчно добър танк... може да е прибързано мнение, но просто ми прави впечатление, че много лесно му дърпаме агрото и то върху сингъл таргет :roll: може би трябва да съобразят това офицерите и да не го оставят да танква таркета, маркиран с череп :roll: иначе на Ходир си бе малка трагедия :) народа бе навсякъде и понасяше зловещ дмж... аз на моменти си мислех, че няма да успея да оцелея, защото няма кой да ме хийлне - няколко пъти стоях на по 2к НР... и на 3-те опита съм пила хийлинг-поушънка + ХС на уарлок, за да оцелявам... даже скипнах по-сериозния дмж, дето мога да правя в светлинните конуси, за да стоя до огньовете на магето-адд и да не понасям дмж от стакващото замръзване... но някак си народа е доста на рендъм-принцип събран, нямат навици за оцеляване... дпс-то си се е концентрирало да прави само дпс и не мърдат от мястото си, не бият и по аддове в Айс-блок, дори стоят в малките кръгове и получават ледени блокове върху главата си... това нещо с рейда, дето имахме в началото на експанжъна, не можеше да се случи... :( а и не се е случвало в такава степен... ти помниш ли, мило, че като отидохме тогава май месец за първи път при Ходир, той падна от втория опит, а го виждахме за първи път... ех, хубав рейд имахме :cry:

Тише, аз съм "ЗА" АК 40... ще се джойнна с каквото кажете, въпреки, че с Таис искам най-вече, но ако се наложи, може с Лийд да влезна, а само на К`Тун да дойда с Таис... но да видим колко хора ще съберем де, защото Ланис отива на гости при мама, Анну и той пътува към Плевен... ще вземем Киро с нас, може Дима да ни хийлва, и който си харесаме от бг-канала или приятели - на линия - ще видим...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Jul 24, 2009 2:25 pm

Аз ще пътувам другата седмица - тази те идат при мен. Как ще ходим навън в тези жеги, просто не ми се мисли въобще.

Рейдът ни е разхайтен, защото народът масово се пуска по течението и знае, че така е допустимо. Видях, че на един от трайълите са му махнали 4-5 ДКП за незаписване или неявяване, но Каз примерно няма нито една забележка. Народът не слуша достатъчно, мотае се и някак - все едно сме на малка разходка, колкото да видим докъде ще стигнем - без цел. Не зная, дали ще издържим до края на лятото, без да се разпадне гилдията.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 24, 2009 2:41 pm

и аз не зная... то ни рейда е наред, ни гилдията... ако Холи не поеме нещата в свои ръце скоро, в края на лятото може и да е вече късно за това... но пък и да поеме командването сега, рейда е пълен с "приятели, дошли да запълнят дупките", а не играчи, подбрани, за да рейдват с нас... пълни сме с хора с компромисен гиър и най-вече - без рейд-опит, което си оказва голямо значение... играчите без опит просто нямат нужните навици... мислят, че е достатъчно да си карат по функцията, дето класа им има и не съобразяват общата картина :( няма играчи като Еио, дето в моменти, когато изпускахме танка, реагираше моментално - минаваше в мечка и директно поемаше танкването... няма хъс... като се сетя колко пъти сме довършвали бос с 1/3, че и по-малко рейд, ама просто сме играли с нагласата "този бос не може да не падне"... то и избор нямахме :) с Холи за РЛ нямаше невъзможни неща... жалко наистина, ако не оцелее гилдията...

ааа, значи аз неправилно съм разбрала - ти ще си имаш гости тази седмица, а ще ходиш на гости другата? и съвсем ли няма да влизаш уикенда сега бре?? я ги остави да гледат "Перла" и ела за близки срещи с К`Тун (оригинала на Йоги) :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Jul 24, 2009 2:46 pm

Ами утре тази вечер и утре съм аут - няма да се появявам. Но в неделя, ако изобщо има рейд, ще съм там:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20296
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 24, 2009 8:14 pm

На линия съм от утре за дребни палави групички ;), ако не палата е рестнал до 80те цяла седмица останалото да довигна ;)
:ninja:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Sun Jul 26, 2009 5:51 pm

Най-после направих и този achievement
Spoiler: show
Image
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20296
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jul 26, 2009 9:40 pm

хаха, аз в дарнасус събрах що е катерички ;)
:ninja:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Jul 27, 2009 12:52 pm

А пък аз да се похваля, че моето войниче вече е 71 ниво:). И си има въртолетче. Сега събирам парички и материали за епичното въртолетче:). Ама кориум не се намира чак толкова лесно - ще трябва да пусна кака Йоа да прехвърчи бързо из Аутленд отново.

Ех, много е добричка кака Йоа. Трябваше аз да се усетя по-отрано да я пусна да почива някъде из земите, където се подвизава Борето - щях да си спестя някой и друг прегорял нерв.

Играе си вчера моето войниче, мята един топор със страшна сила и трупа опит. Не щеш ли, както си приказваше с три джуджета, една гад недоумряла псевдо-рицарска ме дръпна из мелето и ме запердаши - аз 70 ниво, той 73, а аз и с понамалял живот. Пих една поушънка, ама и тя беше от по-слабите - пуснах си въртележката, ама то... умряла работа. Успях да го сваля на 35% преди да се спомина. Как да е, поядосах се и реших да се помотая, преди да се върна. Дори не ми мина през ума да търся отмъщение. Час по-късно същата тази гад ме нападна пак - при това отново докато бях с 3 моба на гърба си (то все едно щеше да има чак толкова голяма разлика, ако бях сама срещу ДК с 3 нива над мен). Тоя път обаче се вбесих сериозно - смених на Йоа, ама пак - бая път си беше от Даларан. Три пъти обиколих територията, но гадинката се беше покрила и не можах да я намеря. Затова паркирах Йоа наблизо и смених на Борето. Тъкмо приключвах един куест в Скъд и се канех да напускам, задават се лок и хънтър на по 71 - 72 ниво. Аз си продължих по пътя, очевидно демонтстрирайки боязливо-свенлива миролюбивост. Тъкмо си мислех, че са останали да си направят куеста, обаче магаретата си подминаха огъня за призоваване и се метнаха на гърба ми. Айййййй... Много груба грешка. Трябваше ми една минута да сменя на Йоа и да им се стоваря на главите като три judgement-а на куп (по един за тях и за оня ДК, дето му се размина), докато се опитваха да си направят куеста. Кампих ги! Съвсем честно и откровено ги кампих. Локът има късмет след второто убиване да притърчи да се скрие в една кула. Т.е. аз и там влязох и го убих (три пъти за щастие), обаче после не ми се стоеше да чакам, та му дадох възможност да се телепортне. Хънтърът за сметка на това го трепах още 2-3 пъти. Веднъж, при това, съвсем гадно, защото му висях на главата, дадох му време да си почне битката и му се стоварих малко преди да си убие моба. След това дойде и един шаман 71... Оставих ги двамата да свършат куеста... колебаех се много, но съм добър човек, шаманът нищо не ми беше направил. Изчаках го да се превърне на куче и да отпраши, cheer-нах му, и за да стане ясно, че отношението е съвсем лично, пребих хънтъра отново. После мирясах. Оттам нататък имах късмет никой да не ми закача Борето, та кротко успях да си левълна.

И си имам много хубава джаджа на наметалото. Освен, че дава крит, превръща наметалото в парашут за 10 секунди. С какъв кеф само се метнах от една скала. Много беше приятно. :D Изобщо инженерството е сладко - имаше и едни зайчета, дето се взривяват. Аз си мислех, че са като овците и можеш да ги пратиш да нападат, ама не. Трябва да се ползват за pull, защото се взривяват при атака, а аз дръпна ли агрото веднъж, никой не обръща внимание на зайчето.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 27, 2009 1:32 pm

цъ, цъ, цъ, аз на Аннуто и бойната ни пала-мурна пала трия сол на главата заради "наказателните им акции", а то и нашата мома прихванала :evil: ама това е то - има си девойче в ламарини, а с него иде и куража, че и хънтинга... да бе само с прийста си, щеше само да пофучи малко за несправедливостите на вов-живота и така... :lol:

аз тези дни сравнително малко играх... имах лошия късмет да ме събори адско главоболие, дето дори в момента продължава да ме мъчи :( и съответно всякакво напрежение в гейма ми действаше като хунска конница из мозъка... затова и често забягвах да го укротявам с филми, над които не се мисли по дефоулт - две романтични бозици, които наблягаха на второто и само ме оставиха със задоволството, че не съм се излъгала да ги гледам на голям екран... става дума за Призраците на бивши гаджета + Дневника на Беки Б. (както го бяха превели по кината, но идеше реч за една шопо-холичка)...

дори кравата ми не успя да прекрачи 16-стия левъл... :roll: но поне дейлита правих на килограм с де що отраснали 80-тки имах... ако не друго, поне пари направих...

а гилд-рейдове нямаше и както се очертава, Улдуар все по-рядко ще го виждаме, защото останахме без рейд-лидери... а оттук до краха на гилдията крачката е малка... аз другата седмица съм на море и да видим какво ще заваря като се върна... :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Jul 27, 2009 1:54 pm

Tais wrote:цъ, цъ, цъ, аз на Аннуто и бойната ни пала-мурна пала трия сол на главата заради "наказателните им акции", а то и нашата мома прихванала :evil: ама това е то - има си девойче в ламарини, а с него иде и куража, че и хънтинга... да бе само с прийста си, щеше само да пофучи малко за несправедливостите на вов-живота и така... :lol:
А, не! Тези и с кака Ланис щях да ги бия за назидание. Виж, ако бяха по над 75, щяха да ме набият, че за нищо не ставам, като опре до ПвП.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20296
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jul 27, 2009 7:39 pm

Аз си държах гаргата обикновено в същата територия да се рее ако решат да ме ганкват и палата не си е заредила батерията на HS-a :mrgreen: Ма само един път съм кампил 1 хънтър супер нагъл. Решил той да трепе в телхамат гардовете след кат ме изтрепа ма си бях 10 лвла под него. Та насред тях го положих, после го гоних с рез сикнеса му барабар как съм 10 лвл под него милия из половината територия докат се портална от кулата на белфите. :mrgreen:

Ухаа 1500г от продажба на кожа и метал от вчера. И прословутуте брейсърки дет ми убиха желанието от LW се продадоха :). И 20 фрост лотуса ;)
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest