Евровизия 2009

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon May 18, 2009 10:26 am

Аз съвсем я пропуснах тази Евровизия...
Вчера седнах да послушам песничките и на третата (произволно избрана) спрях да ги слушам, щото хич не ми харесаха...
И някак не съм учуден...
И що финландците не са с метълска песен беее...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon May 18, 2009 10:32 am

Roland wrote:Some people just can't stand other people being cute :mrgreen:

Апропо, не бил спечелил техния Мюзик Айдъл, до полуфинал е стигнал. Ето една песничка оттам:

Your Song

и още една:

Fooling'


От некво предаване:

I'm Yours

От некво друго предаване:

All I Do is Dream of You



Малко цигулка
Автоцитирам се, че загни на предната страница тоя пост.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue May 19, 2009 11:32 am

Да изкажа и аз моето възмущение от поредната абоминация. Бе тия всяка година стават по-зле. В началото като даваха кадри от старите Евровизии без декории и простотии, само певци и певици с микрофон, ми в пъти по-добре изглежда и звучи...А сега колкото повече ефекти и декори, толкова по-малко качествено пеене. Ни една песен не можа да ми направи впечатление и да я запомня поне на тананикане. А победителят е толкоз лигав, че няма накъде повече, ама явно хората това ги кефи :evil: Всяка година се чудя що го гледам това и все нямам отговор...
Image

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Oct 19, 2009 2:12 pm

http://vbox7.com/play:073c80eb
Интересно... Не знаех, че са променили системата. Чудно ми е какъв ли точно "здрав рок" ще изпее Миро точно...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Itilon
Paragon
Posts: 590
Joined: Thu Mar 13, 2008 5:38 pm
Contact:

Post by Itilon » Wed Oct 21, 2009 11:48 am

Между другото, новата система е пълна глупост. Какъв смисъл има да избираме межу 5 песни, изпяти от един и същ изпълнителен и продуцирани от една и съща компания (освен, за да напълним джобовете на някого в БНТ, де)?

И къде е състезателното начало (което е основата на този конкурс) като първо избират изпълнителя и после му правят песни? Нали е конкурс зе песен, уж? Нямам думи просто! Ако в БНТ смятат, че така замазват гафовете от предишните години, определено не са в час. :twisted:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Oct 21, 2009 12:57 pm

Ми по гръцки почин карат. Ония тъй правят.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Oct 21, 2009 1:10 pm

Марта Вачкова и другите овце там - "Ми той има страхотен балет и е актуален, няма да се излагаме с комсомолски певци...най-важното е, че е изглежда добре и пее добре...и е комерсиален...и ще се натискат всички композитори да пишат песен за него..." :shock:

Продължавам да съм на мнение, че от всички минали Евровизии до тук само Стунджи и Елица успяха да представят правилно и красиво идеята на Евровизията и на БГ участието в нея.
Image

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Oct 23, 2009 12:12 pm

herairness wrote: Продължавам да съм на мнение, че от всички минали Евровизии до тук само Стунджи и Елица успяха да представят правилно и красиво идеята на Евровизията и на БГ участието в нея.
Не си само ти. Готиното е, че с новия регламент вече нямаме шанс да изпратим нещо такова.

Да им имам промените, един вид...

Пък и защо Миро? Сега, не че имам нещо против него, де, освен че не мога да го понасям, обаче все си мисля, че трябваше или да пратят някой тотално неизвестен певец без развивана вече години кариера, или някой, когото всички харесват - а Миро не е нито едното.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Oct 23, 2009 12:22 pm

Бе има хора, дето го харесват Миро, да ти кажа. Са, че е плужек някакъв, такъв е. Ама пък че пее - пее. Поне, ако не друго, няма опасност да се повтори тазгодишната абоминация с участието на разгонена вълчица, заглушавана от две дори още по-ужасни вещици.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Oct 23, 2009 1:13 pm

Marfa wrote:Бе има хора, дето го харесват Миро, да ти кажа. Са, че е плужек някакъв, такъв е. Ама пък че пее - пее. Поне, ако не друго, няма опасност да се повтори тазгодишната абоминация с участието на разгонена вълчица, заглушавана от две дори още по-ужасни вещици.
Последното ти изречение май е единственото що годе положително нещо в цялата система. Не че тогава имахме много какво да изберем, де...

Имах предвид, че като ще пращат вече добре известен изпълнител, ще е добре да пратят някой, който да обединява хората с различни музикални вкусове в България. А Миро не е такъв. Такъв е, например, Данчо Караджов - чиито песни, имам чувството, се харесват от всички с изключение на най-крайните почитатели на екстремния метъл. Или Васил Найденов, или... Малко е тъпо, че всички, които ми идват на ума, са на сцената от 20+ години, но...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Oct 23, 2009 2:36 pm

Ъ, айде не Данчо Караджов все пак, а? :) В смисъл, напоследък човекът просто няма глас. А пък Васко е направо от пенсионерския клуб, да не говорим, че една нова песен няма за толкова години. Или и да има, е общо взето една. А Миро може и да не се харесва на всички, но пък никой не знае как ще се хареса на европейците. Щото, както казах, човекът си пее, а ако песента е хубава, що пък да не стигне до финал?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Nov 09, 2010 11:50 pm

Две години по-късно Александер Рубак е все така ГЕНИАЛЕН УЖАСНО КРАСИВ И НЕПОПРАВИМО ГОТИН, музиката му КЪРТИ ВСЯКА МИВКА НА ТОЯ СВЯТ, етномотивите му бацат ДОРИ и на мойта южнославянска кръв, и с ръка на сърцето заявявам, че откакто аз знам за Евровизия, той е най-доброто нещо в нея и вероятно ще остане следващите десет години.

Бой и сръбска музика за хейтърите!!!! :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 10, 2010 9:16 am

Рибак, все пак. :oops:
А аз днес слушах македонски рок...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests