18+ only 0.-

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jun 05, 2004 9:52 am

Хех, половината от изброените песни в тоя топик нямат нищо общо с поставеното условие, ама нейсе :р Пък аз се сетих още нещо - Blink 182 - Feeling This :P
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Jun 05, 2004 10:20 am

er...

anyway - Touch&Go - Would you
This is it. Ground zero.

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sat Jun 05, 2004 10:15 pm

И Straight to Number One става...
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sun Jun 06, 2004 7:57 pm

Matrim wrote:
Morwen wrote:Охо, Ланис, the Corrs, знаех си че все някой някъде освен мен трябва да ги харесва:Р
И брат ми ги харесва.
Ами всъщност и аз ги харесвам, дори им имам единият от албумите. Е, не мога да кажа че ще седна да ги слушам нон-стоп цял ден, но имат доста приятни песни. (но sexy в никакъв случай)

Touch & Go са много правилен избор и освен тази песен имаха и други супер яки парчета.
armageddon wrote:Прочее, като си говорим за секси песни, защо никъде не виждам предложения за Джордж Майкъл? То това Outside, Freeek, особено Fastlove ...
Кажи ми че се бъзикаш за Freek?!?!? Едва ли има някоя песен в цялата музикална история която да ми е по противно. А иначе той има някои наиситна sexy парчета от преди десет години - Faith, Freedom, etc. Новият му албум обаче сигурно ще го върне към старат слава, поне от това, което чух когато беше при Optah.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Jun 07, 2004 3:32 am

Samail wrote:
armageddon wrote:Прочее, като си говорим за секси песни, защо никъде не виждам предложения за Джордж Майкъл? То това Outside, Freeek, особено Fastlove ...
Кажи ми че се бъзикаш за Freek?!?!? Едва ли има някоя песен в цялата музикална история която да ми е по противно. А иначе той има някои наиситна sexy парчета от преди десет години - Faith, Freedom, etc. Новият му албум обаче сигурно ще го върне към старат слава, поне от това, което чух когато беше при Optah.
Е добре де, съгласем съм, ама се сетих в последния момент и за клипа към бозата, който май не беше зле.
Колкото до новия албум - а дано.
Впрочем, се сетих за едно супер яко парче, което ми се прислуша и беше много секси на времето, повече дори от Sex Bomb според мен, а именно - Mousse T. - Horny

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Jun 07, 2004 10:50 am

Между другото, текстът на A Thousand Years е много подхождящ на Колелото, не мислите ли?
Ами не съм забелязала. Като се замисля, по-скоро Shape of my heart ми напомня за Колелото и, по-точно, донякъде за Матрим. Ама само донякъде...

А що се касае до релевантността на песните към темата... хайде сега, де!!! Знам, че ще се повторя (то да де беше само за втори път) с това, ама просто си го търсите - въпрос на гледна точка :wink: . Музиката може да въздейства различно, а и всеки сам за себе си чувства кое е "секси" за него.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Tue Jun 08, 2004 1:59 am

Ако става дума за музика към Колелото, аз винаги съм смятал че "Уморени крила" на Дони и Момчил е най-подходящата песен :P - и други подобни на нея.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Tue Jun 08, 2004 1:19 pm

На мен текстът на A Thousand Years ми напомня за Ранд, или по-точно за цялата история на Дракона с всичките му прерождения.

А за Shape of My Heart и Мат съм сигласен напълно. Досега, обаче, не ги бях свързвал.
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Sat Jun 12, 2004 8:10 pm

Manowar - Pleasure Slave :)
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

Мила
Scholar
Posts: 100
Joined: Sat Jan 17, 2004 12:42 am

Post by Мила » Mon Jun 14, 2004 8:32 pm

Ами Антик?
и Maya - My love is like wo

User avatar
necronom
Commoner
Posts: 40
Joined: Mon Jun 14, 2004 2:22 pm

.

Post by necronom » Tue Jun 15, 2004 9:59 am

Pochti celiya "Murder Ballads" na Nick Cave & The Bad Seeds... makar, che e malko po-...hmmm...wicked. :twisted:

User avatar
Night Voice
Smallfolk
Posts: 10
Joined: Mon May 24, 2004 2:47 pm
Location: Somewhere in time

Post by Night Voice » Wed Jun 16, 2004 12:03 am

Не знам дали сте я казали, но I Just Don't Know What To Do With Myself на The White Stripes, или поне клипа й, е доста секси:)
Find the voice within you...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Jun 16, 2004 5:36 am

HeavenWarrior wrote:Manowar - Pleasure Slave :)
Хмм, не бих казал, специално на мен тази песен е на път да мине в листата с непоносими песни, ппросто щото като съм на кеф да слушам Manowar ми идва малко ни в клин ни в ръкав след песните на военна тематика.
Stormbringer wrote:Ами Антик?
Сторми, нядявам се че се бъзикаш, Антик са в общи линии ужасни и все още се чудя защо ги държа като цяло на харда. Лично на мен не ми действат никак erotic. Ама всеки със предпочитанията си все пак. Иначе коя беше тази песен на Maya? Ако е онази, към клипа на която едни мацки се сваляха с едино младо капитанче със интерсни наклонности, гласувам със 2 ръце и едно ухо.

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Wed Jun 16, 2004 7:19 am

Song instead of a kiss - Alannah Myles
Total eclipse of the heart - Bonnie Taylor
Kiss the rain - Billie Myers
Carrie - Europe
Cry to me - Salomon Burke
Unchained melody - Gareth Gates
Nothing at all - Santana
Maria Maria - Santana
You make me feel - Bonfire

Edit: Тука още една песничка имам, която ми допадна доста повече от нормалното:) Не знам дали точно ще се впише в останалия фон, но...

Beauty has come - Kotipelto

Нещо страхотно е, добре, че беше Клио да ме светне, че има и такива благинки:ррр
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

Мила
Scholar
Posts: 100
Joined: Sat Jan 17, 2004 12:42 am

Post by Мила » Fri Jun 18, 2004 4:34 pm

armageddon wrote:Сторми, нядявам се че се бъзикаш, Антик са в общи линии ужасни и все още се чудя защо ги държа като цяло на харда. Лично на мен не ми действат никак erotic. Ама всеки със предпочитанията си все пак. Иначе коя беше тази песен на Maya? Ако е онази, към клипа на която едни мацки се сваляха с едино младо капитанче със интерсни наклонности, гласувам със 2 ръце и едно ухо.

Ами не знам... може да е било моментно заблуждение:)
колкото до Мая - ами това е песента където тя постоянно си сменя тоалетите... текста е нещо като:
my love is like wow
my sex is like wow
my body's like wow
my ass is like wow...

нещо такова...

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 22 guests