Bleach

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20298
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Sep 26, 2010 6:08 pm

Ако почнат и Live ;)
Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Wed Sep 29, 2010 1:57 pm

termit wrote:Аз не чета мангата, но последната серия, която гледах (288?), имаше доста директна податка, че следващият Голям Зъл (ТМ, R, C и прочее) може да е Mayuri Kurotsuchi, поне така ми се видя на мен.
Май отдавна имаше разни препратки и мъглявини около действията на Маюри, и като нищо ще излезе лошковец, който чака Айзен да се насере, за да превземе света, точно когато всички са се изпопретрепали. Още повече, не помня да е обявено, че мангата свършва. Колкото и да ми се искаше да вярвам, че всичко свършва с Айзен, съдейки по развоя на мангата, ще е малко глупаво наистина да свърши там. То и с Маюри като евентуален злодей, няма да стане много по-добре скалъпено, но не се знае. Може да ни изненадат. На ниво финал сюжетът сдава багажа.

@Ники, а тези са супер сполучливи като прилика... Без Гин. Трябваше да е по-ехиден :)
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Thu Oct 07, 2010 8:57 am

Уф, че тъпо! Не ми е ясно как ще продължава тая манга, освен ако гусин Урахара не скалъпи нещо по въпроса с Ичиго някакси.

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Tue Oct 12, 2010 10:05 am

Бът ъф корс, че ще скалъпи нещо. Като се оформи драмата и се появи обект за маморване, Ичиго ще се пребори с... пречките, или някой ще помогне. Може и пак Урахара по подобен начин като в първия арк.

Или алтернативата: всичко свършва. Тук и сега. И заживяват щастливо. :) :mrgreen:
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Tue Oct 12, 2010 10:42 am

Няма да стане, уви, мангаката вече е казал, че ще има още 2 арка :roll: Боже, чак взе да ми писва!

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Oct 12, 2010 1:29 pm

Mushu wrote:Няма да стане, уви, мангаката вече е казал, че ще има още 2 арка :roll: Боже, чак взе да ми писва!
Наистина здраво взе да съква. Да му се и невиди! Как тръгна толкова рязко на долу, никога няма да ми стане ясно.

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Wed Oct 13, 2010 10:57 am

И аз това се чудя. Как е възможно толкова стремглаво да тръгне надолу, след като ни показаха поредните суперпауърс. Можеше и просто да свърши. Жалко, щото мангаката е супер кадърен рисувач!
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20298
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Oct 13, 2010 9:41 pm

Image
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20298
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 19, 2010 8:29 pm

Бре брех, 293ти - ебати бързата разправа :shock:
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Oct 19, 2010 9:31 pm

Дефинитивно Айзен е един от най-досадните аниме персонажи, които някога съм виждал. Това трябва да е най-бутафорния епизод на Bleach, който някога съм гледал. По-идиотско са го направили, отколкото в мангата дори. :neutral:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20298
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 19, 2010 10:35 pm

Нищо му няма, другите са далеч по-неадекватни дори за блиич ;р
Spoiler: show
Ама как само валяха парчета капитаните на фона на яката музичка
;).

Абе некъде да има пакет с мангата до тук на 1 место?
:ninja:

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Tue Oct 19, 2010 11:29 pm

Брех, аз пък като го четох не ми се стори толкова неадекватно, по-скоро бях направо потресена как ги попиля за отрицателно време. Като цяло от битката с Улкиора нататък много бързо вървяха за мен нещата и напрежението не спадаше изобщо. Ама аз нали съм отаку, та не ми обръщайте внимание :lol:

Ксел, имам чувството, че или в Арена, или в Замунда имаше някакви пакети, но не съм сигурна :roll:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Oct 20, 2010 12:27 am

Бутафорно е на фона на power levela на определени личности в тоя бой. Спокойно можем да вземем Kyoraku Shunsui, който има Spiritual Pressure поне колкото този на Айзен и е може би второто най-силно шинигами след Ямамото. Рулирането на Айзен ми идва прекалено изсмукано от пръстите. Иначе си имаше coolness епизода.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Oct 20, 2010 12:52 am

В този смисъл, да, но все пак той не е вече някакъв си шинигами, нали се е слял с оная джуджавка, да не говорим, че за толкова години знае на всички слабостите, баси изрода искам да кажа! Той си го каза сам, мисля, само Урахара не му отстъпва по интелект, откъдето и в крайна сметка си дойде и края 8-)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Oct 20, 2010 1:06 am

Mushu wrote:В този смисъл, да, но все пак той не е вече някакъв си шинигами, нали се е слял с оная джуджавка, да не говорим, че за толкова години знае на всички слабостите, баси изрода искам да кажа! Той си го каза сам, мисля, само Урахара не му отстъпва по интелект, откъдето и в крайна сметка си дойде и края 8-)
Той няма как да им знае всички слабостите. Най-малкото има могъщи капитани, които могат да имат много по-имбав банкай, отколкото меча на Айзен. Примерно Укитаке спомена, че Шунсуй не трябва да използва банкая си, Шинджи изобщо не получи шанс да го направи и т.н. Изобщо целият образ на Айзен е пресилен. Как пък, като си говорим за Spiritual Pressure, Ямамото не може да вижда през умението на Киокасуйгетсу? Ямамото е доста по-могъщ от всички останали откъм Spiritual Pressure. В моите очи трите най-силни шинигамита са Ямамото>Шунсуй>Укитаке, а Айзен е някъде измежду тях тримата по Spiritual Pressure. На този етап Кенпачи не го слагам в класациите, защото той е незавършен боец.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest