Малко спамец от XKCD

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jan 19, 2009 7:17 pm

Гибли и Морви, имате ЛС. :wink:

Приемам забележките. :)

Да идва модът с метлата и лопатата. :mrgreen:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Jan 20, 2009 1:52 am

Всъщност понеже няколко пъти се намеси мойто име и идеята на темата, уточнявам, че не съм имал никви идеи :mrgreen:

определено не държа да е трейлъров тип тема и колкото повече хора изразяващ смазващо преклонение, толкова по-добре.

в този ред на мисли не намирам, че постовете на пъгсела и николов бяха излишни или не по темата. стига да не затъваме в огромен спам като настоящите обяснения, не виждам проблем секи да си каже мнението.

НО намирам, че който не са му смешни стриповете, просто няма достатъчно бекграунд, което е обяснимо :mrgreen: ясно е, че са smirk-хумор, а не лол-хумор, но точно това е ценното според мен.

Приемам и забележката по-горе, че не постваме от романтичните стрипове, които са си много готини на моменти.

ще постна този пост и в самата тема бтв, да се знае занапред.
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jan 20, 2009 6:07 pm

А някои имаме достатъчно бекграунд и в математиката и в операционните системи за тая цел, но просто не намираме нърдоватите "смърк" стрипове за sheer genious както е заглавието на темата. На мен са ми от тъповати до безразлични. Има 1-2, които ме накараха да се усмихна, но тези, които сте постнали не ме трогват особено.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Jan 20, 2009 6:19 pm

Сетих се нещо - Big Bang Theory такъв тип хумор ли е? Че някои откъси в ЮТюба ме навеждат на подобна мисъл.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests