Xbox Live Arcade

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Fri Aug 13, 2010 6:20 am

DeathSpank ме зарадва доста.

Даже й отключих всички трофеи и изпълних всички куестове- така или иначе играта е създадена, заради фъна от диалозите :)

Цената е малко по-висока, но се гарантират поне 10тина часа геймплей. Много красиви рисунки, много здрав хумор. Като истински олигофрен съм се хилил на някои места :lol:

Това, което мен ме издразни е, че за да ти трупат време може би, на места просто те разкарваха- дървото-наркоман или онова сираче в пещерата, което 5 пъти те разкарва- за близалка, за пони, за ла-ла-ла. Много гадно се чупеше пейсингът и беше смешно до втория път...

Заслужава една 8мица, като предвид отворения край, искрено се надявам на още мощен DeathSpank-идиотизъм в близкото бъдеще.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Aug 23, 2010 1:01 pm

Доста хвалещи ревюта за новия Томб Рейдър, както и аз поне очаквах. Нямам търпение да си го бодна тези дни, само да успея да имам време за бокс....

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Aug 24, 2010 2:25 am

OMG OMG... Vtoriqt DeathSpank shte izleze septemvri i daje shte e po-dulug ot purviq... Ebati iznenadata!

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Tue Aug 24, 2010 2:46 pm

Muad_Dib wrote:Доста хвалещи ревюта за новия Томб Рейдър, както и аз поне очаквах. Нямам търпение да си го бодна тези дни, само да успея да имам време за бокс....
Мен пък ме изненадаха. Очаквах френчайзът да потъне окончателно. А сега имаме в кърпа вързани още поне 2-3 заглавия.

Иначе ко-оп-ът бил доста добър, но играта имала трагично стори, което бързо ме отказа.

Да, новината за новия DeathSpank ме зарадва, но са сменили сетинга. Ако Gilbert наистина е участвал толкова, колкото и при първата, ще я грабна по някое време.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 24, 2010 2:49 pm

Човек каква история очакваш от игра за ХБЛА е баси? И сега плс само не ми говори за детспанк или някое друго изключение. Освен това далеч не мисля, че франчайзът беше в кофите. В кофите беше след ТР: Ейнджъл ъв Даркнес, сега беше просто в нещо като застой. Нямам търпение да я пробвам.

За Детспанк остро съм там и втория път.

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Tue Aug 24, 2010 4:45 pm

Tomb Raider е френчайз, тип Mortal Kombat или дори Sonic- oтдавна изиграл ролята си в гейминга, но продължаващ да се пъне във всяко ново поколение да изкара някой и друг долар, въпреки липсата на идеи.

В тази връзка затова, предполагам, новият Tomb Raider се прие добре- щото опита нещо ново. То TR няма и в заглавието.

А иначе аз окончателно загубих интерес към поредицата с излизането на Uncharted.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 24, 2010 5:37 pm

Чак до такива генерализации не бих стигал. Да, Ънчартед вкара Томб Рейдър е кофите, но ТР-франчайзът беше жестоко ревампнат когато излезе Legend, просто после повтаряха едно и също до особено разочароващата Ъндъруърлд и така

С новата игра поемат в изцяло нова посока и то очевидно много, много успешно.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Tue Aug 24, 2010 7:24 pm

На мен демото на новия TR ми хареса - за съжаление е само едно ниво.
Изометричната перспектива е нова за франчайза, кооперативният геймплей също. Преминаването на първия капан/загадка в кооператив е по-предизвикателно отколкото в сингъл.
По въпроса за историята - класическата и актуална вече легенда за Smoking Mirror :)
Като си взема точки, ще активирам тези 2.2 GB, които дотогава не смятам да трия.
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Aug 26, 2010 12:43 pm

Тези дни само да имам време и си купувам Томб рейдъра + Шанк, идвете са по 1200 точки, ама съм убеден, че ще ги опукам до край. Специално Шанк (понеже за ТР се изписа доста и е ясно, че ще се цъка) - смазващ визуален стил и страхотна система за бой, направо ме сърбят ръцете от игра.

Тази година освен всичко останало имаме и масовка заглавия за ХБЛА, и то с доста хубави.

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Fri Aug 27, 2010 2:40 am

Врътнах Shank.

Дълга е 3 часа и половина, което е недостатък, особено предвид цената. Иначе бойната система бих си позволил да я сравня с Байонета и GOW3- много по-елементарна/достъпна, да, но почти толкова богата.

Визията е разкошна наистина; цветове, атмосфера- трепач , а ако човек е фен на Тарантино/Родригез играта си е задълже`. Разни минуси са, че в стил Лара Крофт, (WTF?!) за да убиеш някакви мизерни кучета, се изискват 2-3 пълнителя или по 30 секунди кютек. Също кофти е, че играта е богата на евтини моменти при платформинга, но и с това се свиква. Босовете са доста приятни.

Всеки трябва да пробва демото и да реши за себе си. Ревютата не са особено благосклонни и това е, щото играта е от ония, дето знаеш дали ще играеш с кеф още от първата секунда. На мен само ми се иска да беше още 2-3 часа по-дълга, но вероятно не са искали да става прекалено репетитивна.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Aug 27, 2010 11:34 am

Еми аз лично пак ще си я взема въпреки дължината, просто артът много ме грабва, а и съм много зарибен от филмчета. Добре де поне някакви чаленджи или друга трудност няма ли? Само сингъл, само 3 часа, така ли?

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Fri Aug 27, 2010 1:09 pm

Има Hard естествено, също и Co-Op Campaign, който ще пробвам в скоро време. В менюто има секция Download Content, но в стора все още няма нищо. Вероятно ще сложат някакви challenge-и да не е без хич, дано поне са free.

Добра е, хареса ми много, но просто можеха да насилят повече разнообразност и да я направят по-дълга.

А след като я превъртях изгледах всички трейлъри на Machete един след друг :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Aug 28, 2010 7:54 pm

Взех си и Шанк, и Томб рейдър и мисля да се сцепя от цъкане при първа възможност, след прекараните от по 20 минути с всяка съм много доволен. Наточих и една купчина трайъли та се надявам да бодна и още нещо преди втория Детспанк. Да живее 120ГБ харда:)))

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 01, 2010 1:50 pm

С жената опукахме новата Лара на три сядания от по 2-3 часа и беше много, много яко. Играта определено ми допадна страшно много, особено коопът е адски зарибителен, но ще си я мина и сингъл съвсем скоро. Много кефи, че има яко чаленджи, ачийвмънти и въобще адски много кънтент за 15$, особено на такава прилична дължина от около 7-8 часа:)

Иначе вчера си купих дори и Лимбо, която ме грабна много с демото си, та и тя е на опашката за прецъкване.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 08, 2010 12:01 pm

Мисля да бодна Case Zero - прикуъла на Дед Райзинг 2, някой има ли впечатления, има добри рев'та и много кефи, че се пренасят нещата в цялата игра:)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests