Ще взимам нов компютър - моля за помощта ви! :)))

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Dec 23, 2008 9:46 am

Обясни го на габровски клиент който хем иска люта машина хем да му излезе тънко , по габрвоски. В резултат имаме клиенти които идват с някаква невъзможна конфигурация гледана от MOST с супер процесор, видео и памети а това че не са предвидили захранване и дъно на което реално да вървят другите неща не го предвиждат.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Feb 12, 2009 6:51 am

Днес се сдобих с едно сосничко Sapphire 4830 и фикснах компа като цяло (правеше ми доста подозрителен проблем с рестарт при вкарване на каквото и да е в портовете или дори докосване на предния панел - явно беше нещо, свързано със заземяването, та извадих дъното, сложих го наново и сега всичко е тип-топ....). Та тъй, сега се кефя колко мазно върви Titan Quest на 1920x1200, а и пробвах демото на Crysis - там също всичко е идеално. Картата е брутална и за клокване - с нейните 55nm спокойно качвам и ядрото, и паметта с по 10-15% без допълнително охлаждане.

Бтв упътването, което върви с видеокартата е най-голямото безумие, което съм виждал. Представлява някакъв дженерик гайд за инсталация на която и да е видео карта правена ъм... евър, в който няма и думичка за задължителния пауър кабел, който трябва да се включи към конкретната. И толкоз. :shock: Не че ми попречи особено, но някой, който е по-малко наясно би се зачудил доста сериозно защо не му тръгва компа.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests