System

Разкази, поезия, илюстрации...
Кътче за вашето лично творчество.

Moderators: Trip, Random, Marfa

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 28, 2004 10:35 pm

...спестяване на отрицателните емоции, просто в случая не качествата му на разказ са най-важни, че да се, именно, заяждам. Ако ме питаш в ЛС, ще ти кажа какво не ми харесва, не че е нещо интересно.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri May 28, 2004 10:49 pm

Lews wrote:
Roland of Gilead wrote:Ако не искаш критика, не пускай разкази по публични места. Ако пускаш разкази по публични места, недей да се обиждаш, когато те критикуват. Бях оптимално позитивно настроен, в случай, че не си забелязал. не знам, ако това третираш като заяждане, подозирам, че от истинското заяждане ще получиш инфаркт.
Спокойно де :wink: критика обаче би било да кажеш- стилът не ми харесва, много бавно се развива дейстивето или нещо такова. Това, че имаш сериозни пасиви е...

Порасни малко, а? На Рольо не му е целта на живота да се заяжда с теб. Това че има сериозни пасиви си означава точно това.

Моето мнение - адски е емоционално(написаното, не мнението ми). Минал съм по подобен път, знам как си се почувствал. В това отношение ми допада, даже много. Аз лично имам проблем да изразявам чувстватата си по този начин...т.е надали бих намерил сили да ги опиша.

Критиката - добро е, искрено е, но е изповед, не разказ...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 28, 2004 11:32 pm

Ами пък за мен силата му е баш в това, че е изповед. Тоест прекалено е реално и истинско. Моите забележки са съвсем невинни - малко накъсани изречения, такива неща, нищо, което не би могло да се оправи с една добра редакторска намеса. И освен това Луз не е направил някаква голяма драма с критиката, мисля, че се държа съвсем нормално момчето. Аз пък ти пожелавам, Луз, все повече да надобряваш.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri May 28, 2004 11:59 pm

Много е силно, наистина. И според мен не би могло да се нарече разказ, но важно е усещането. Изкуства много, но КРАСОТАТА като че ли е една. Честно казано, дори литература ми е трудно да го нарека, но съм сигурен, че това се дължи на емоциите, които струят от изповедта. Подобно нещо само големи творци могат да го опаковат в литература. За такива дни трябва да се живее, защото, макар и пълни с тъга, те са индикатори, че ЖИВЕЕМ. Останалото е просто живуркане.

Поздравления и от мен, Луз. Не за някакви писателски умения, които открих (иначе другите ти разкази ми харесват доста), а за това, че си минал през подобни емоции и че си намерил кураж да ги споделиш.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Tue Jun 01, 2004 2:30 am

Ян, ще порасна някой ден, нека минат няколко години първо :P
Рол, сори сега разбрах какво значи поста ти и не е заяждане определенно.
На останалите, радвам се, че ви е харесало написаното.
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sat Jun 05, 2004 12:57 am

Много добър разказ, Лъж, искрено ми хареса. Продължавай във същия дух. :)
(Малко със закъснение поствам мнение, но не влизам често във този форум. :wink: )
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Mon Jun 07, 2004 6:11 am

Samail wrote:Много добър разказ, Лъж, искрено ми хареса. Продължавай във същия дух. :)
(Малко със закъснение поствам мнение, но не влизам често във този форум. :wink: )
Thanks glad ya like it:)
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests