Fable 2

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Apr 06, 2010 8:52 pm

Стига троли бе. Това е скрийн от първото DLC.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Apr 06, 2010 9:19 pm

Ясно , аз се чудех кога ще дочакам зимата.
/офф
защо да троля? - беше изчезнал едит бутона.
/он
Играта така брутално се сбъгяся при куеста за спасяване на отрочето че единственото което можех да направя е гръмна майката за излезе играта от цикъл. Което не ми допринася за РПГ усещането вервайте ми. Друг бъг който забелязвам е че не отчита всички ачийвмънти - имам някои неща които съм минал в пъти бройката и го пише в статистиката ми а не ми е отчело ачийвмънта.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Apr 07, 2010 3:31 pm

Аз нямах никакви проблеми, но при пускането й някои хора са попадали на гадни бъгове. Ти ъпдейтвал ли си я? Доколкото знам тия неща бяха адресирани отдавна.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Apr 07, 2010 4:01 pm

Ъпдейтнах я преди да я почна. Б.т.в. аз друг бъг освен този не видях (ако не броим че Лейди Грей изчезна докато и търсех пръстен), но специално този бъг четох по форумите че бил неспасяем.
Помъчих се още 1-2 пъти и заебах. Тъй като бях минал страничните куести се отдадох на експлоринг - намерих всички гаргойли (добра идея е че за всяка зона си пише колко гаргойла и колко ключа имаш), и ми остават 3 ключа. Намерих и няколко легендарни оръжия и демонски врати (тоест аз ги знаех главите но не ми се занимаваше да ги решавам при положение че няма никакво значение с какво оръжие съм -враговете са си все същите). Опитах се да мина стрелбището няколко пъти (неуспешно) и докато се мотаех бях събрал пари за замъка след което станах и крал :). Пробвах дали се сменят сезоните със спане - след 150 дена не се смениха и си остана есен с което съдя че или не се не сменят изобщо или прекараното време да е реално.
Довечера мисля да поцъкам за последно. Като цяло съм доволен - има много неща за правене и експлорване , но въпреки това от километри си личи че е орязвано и недовършено.
Чакаме Фейбъл 3 да видим там какво ще измислят.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Apr 09, 2010 10:13 pm

Спирам 8-)
35 часа , 820 gamerscore 38/66 ачийвмънта.
Намерих всички гаргойли , сребърни ключове, демонски врати, минах всички куести. б.т.в. наградата за 50 ключа е адски долнопробна - само 50 000 злато при положение че си налял 1 милион за замъка.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Apr 10, 2010 4:37 am

Мдам, обаче гаргойлетата бяха тотален уин :)

Пусни си експанжъните, ако ти се отвори възможност. Първият е страхотен, вторият доста приличен.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jul 19, 2010 1:39 pm

Молиньо явно го боли глава тъй като сам е оплюл Фейбъл 2 (с което ми потвърждава много от аргументацията за нещата които спорихме)
http://www.computerandvideogames.com/ar ... ?id=255949

Избрани цитати:
"Let's be honest," he said. "It had some terribly messy things about it."
"We rushed at the end, where we had this terrible phase where we went from 'the world looks this beautiful with this many features' to being less beautiful and less features because we had so many bugs."
"There were game features that people just didn't use or only used once," he continued.
"A great example of that was getting married. It didn't mean anything, it didn't add to the game. It was just an excuse to have sex, to find out whether it was another hot coffee."
"I don't think we have taken drama seriously enough," Molyneux added, saying that the studio didn't treat the Fable 2 narrative as "a real story" and that this would be rectified in Fable 3.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jul 20, 2010 4:27 am

Много добре знаеш, че самобичуването е един от най-често срещаните методи за реклама на следващото голямо нещо, което ще е ТОЛКОВА по-яко. :roll:

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 21 guests