Fable 2

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Oct 30, 2008 10:35 pm

Това е само една от безбройните екстри, бро. А ако искаш други хвалби, прежали се да погледнеш няколко поста по-нагоре.

Бтв битките ме кефят адски много. Системата е гениална - ако искаш да си цъкаш безразборно като в Diablo - нямаш проблем. Обаче ако си развиеш меле техниките, играта започва да мяза на екшън-адвенчър-лайт с разни комбота. Ако си развиеш стрелбата, влизат буквално шуутър елементи а-ла Resident Evil и Gears of War. Магиите също са брутални - има от забавяне на времето, през вдигане на мъртвите и разни конфюз стъфс до форс пуш. Някои магии са приложими дори в мелето. Например ако употребиш забавяне + посока, се телепортираш зад гадовете и ги правиш луди.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Fri Oct 31, 2008 3:14 am

никой не те кара да я цъкаш симе :lol:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Oct 31, 2008 9:44 am

Баси, страничните куестове в таз игра нямат край и са адски разнообразни и готини (накои даже разбиващи)... Вече съм навъртял поне 25 часа, без да съм минал основната история дори. Също демоничните врати този път са далеч по-интересни, като някои крият интересни изненади.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Nov 02, 2008 4:43 am

Image

:lol: :lol: :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jan 13, 2009 12:59 am

Здраво зацъках Фейбъла последните дни в някакви часове свободни. Определено мнението ми за играта се промени почти на 180, страхотна е. След като съм тръгнал да ловя ачийвмънти и да купувам сгради и да правя всеки куест и то предсесийно значи определено я бива.

От друга страна изиграх де що ме интересуваше от зимната лудница за бокса (без новия Томб Рейдър, ама него след фейбъла) и за това го пуснах ей така случайно и после се зарибих ужасно.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jan 13, 2009 1:39 am

Бтв инсталирал си Фейбъла на харда, нали? С инсталация върви значително по-добре.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jan 13, 2009 10:18 pm

Експанжъна излезе! В момента го дърпам - 531 меги, 800 точки.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 16, 2009 12:20 am

Приключих Фейбъла напълно (735/1000 точки ачийвмънти, аз принципно никога не съм изкарвал толкова на една игра, просто не ме е вълнувало да се бъхтя, но тук беше удоволствие) и мога да кажа, че това бяха едни доста приятни 20тина часа. Особено усещането че притежаваш (буквално) целия свят е някаквo мн яко :). Както и комбат системата като понатрупаш опитец и отключиш всичко. Както и хумора. Както и куестовете. Както и начина, по който влияеш на хората като станеш известен. Въобще маса хубави неща, но с две основни критики - отвратително лесна и сюжетът е ужасяващо сълзлив и постен. Играта зарибява жестоко и ако не беше ей това ревю:

http://www.f4g.net/ozle-friends/9181-sh ... eview.html

бих се замислил дали да не си купя най-сетне точки, ако имах други стимули освен Braid и Street Fighter II HD Remix....

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Jan 16, 2009 2:47 am

Мен ме кефна много добавката. 3-4 часа фън за 10 кинта. Да се цитирам от games.bg:

"Минах го. Беше страхотен като за 800 точки. 3-4 часа геймплей (и още ще са необходими за изравянето на два от ачийвментите) с няколко от най-готините нивца в играта. Островът е малък, но трите му разновидности компенсират с лихва. Рицарската броня е жестока, а има и някаква стил Елвис"

Btw имай предвид, че след като си минал историята има още доста неща за правене. Издири ли гаргойлите? Купи ли замъка, магьосническата кула и имението в гробищата? И т.н.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 16, 2009 8:39 am

Човече, всичко съм купил - имам The Ruler of Albion и съответно титлата King:), real estate welath mi e malko nad 2.6 million. Gargoyles и ключове не ми се губи време да диря определено.

Как е трудността в експанда, защото оригиналът е просто тъжно ПРОСТ и лесен?

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Jan 16, 2009 3:41 pm

Еми същата. Мен лично трудността не ме дразни през повечето време, защото е супер фън да използваш уменията, като са по-развити. Вече и това ми е пописнало след 35 часа игра де... Бтв в статистиките има инфо колко си играл играта, май в секунди или минути :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 16, 2009 7:29 pm

В секунди е, при мен се получиха около 22 часа, така че съм предоволен. Съгласен за фъна от уменията, но фактът че има малка до никаква съпротива от страна на компютърните опоненти е бая досаден (да не споменавам и крайно малкото им видове, цяла игра имам чувството че бия бандити, кухи хора и хобове....). Еле пък като вземеш Daichi-то или някой сгоден пищак хептен нямат интрига битките....

Бтв сори за лекия офтопик, но дали има навити да си пуснем една темичка за Xbox Live Arcade, аз нещо на мн игри се навих от там и тия дни мисля да си взема точки. Особено както нямам време за продължителен циклеж, а Underworld нещо не ме пълни много и без това сякаш...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Jan 17, 2009 2:45 am

Епа пускай :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Oct 07, 2009 10:40 am

Абе хора гледам някакви адони за Фейбъл 2 - Knot -нещо си-island и още един които са БЕЗПЛАТНИ - като имат и премиум версия която се плаща но чета там в описанието че дефакто уж били същото като безплатните но с опция за Кооп.
Някой ще каже ли за какво става дума?

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Oct 07, 2009 12:05 pm

Не са безплатни, 100% им гледаш трейлърите или нещо подобно.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests