Fallout 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Apr 20, 2010 7:34 pm

Голяма част от екипа на Тройка се прехвърли в Обсидиан след фалита на първата :evil:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Apr 20, 2010 8:57 pm

Уф утре ще си вземам всички Fallout-и, че ги бях дал на един приятел. А дано 1-цата тръгне на Win 7! :?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Apr 20, 2010 9:01 pm

Тръгва.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Apr 20, 2010 10:03 pm

Purvata chast vurvi ekstra, po-skoro vtorata suzdava qdove. Podkarah q snosno, no chesto zabiva po vreme na bitki. Chudq se dali da ne q probvam s XP mode-a na 7 (desktopa mi e s Ultimate) da vidq kakvo shte stane.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Apr 21, 2010 2:52 pm

С пач 1.02.26 (мисля че е последния) изчезнаха всички проблеми които имах със Fallout 2 - направо те изхвърля от играта в битка, това е най-често срещаното, но далеч не единственото. Неофициален е пача имайте предвид.

Някой опита ли вече Fallout 2 Restoration Project 2.0?
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Apr 22, 2010 6:35 am

Кисна си аз на престола по време на едно дълго заседание и си размишлявам за Fallout. Или по-точно - колко безумно напредничава е играта. Замислете се само:

- Напълно отворен свят
- Денонощен цикъл
- Подвижни NPC-та
- Събития в реално игрово време
- Нулева линейност
- Верен пес (да ме прощава Молиньо)
- Невероятно озвучение на персонажите с реплики

И за други неща си размишлявам. Black Isle са направили Fallout 2 за ЕДНА година. Най-мащабното и нелинейно RPG въобще. За периода 1997-2000, ВСЯКА година са пускали по едно от да речем 10-те най-добри RPG-та въобще. Или да го кажем с други думи - стига да имат туулсет, с който да работят, тия хора бяха богове на гейм ДИЗАЙНА...

User avatar
beliefcontrol
Paragon
Posts: 532
Joined: Sat Jan 20, 2007 2:53 pm

Post by beliefcontrol » Thu Apr 22, 2010 6:50 pm

Goshko wrote:Някой опита ли вече Fallout 2 Restoration Project 2.0?
Аз играх малко (Klamath, Den), но като че ли по-скоро негативно усещане ми остави.

Прекалено много random encounters тип 10 robbers vs 10 highwaymen. На 3-то ниво обрах останките от едно такова и се напълних с оръжия.

Може и да има настройки за това, но нямам време да играя.

Не съм доволен от windowed mode-a - във FOnline е милион пъти по-добър.
Disillusion is common place.
Confusion, our fatal flaw.
Retribution, our sacred god.
Conclusion: There is no law.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Apr 22, 2010 8:54 pm

AlDim wrote:Кисна си аз на престола по време на едно дълго заседание и си размишлявам за Fallout. Или по-точно - колко безумно напредничава е играта. Замислете се само:

- Напълно отворен свят
- Денонощен цикъл
- Подвижни NPC-та
- Събития в реално игрово време
- Нулева линейност
- Верен пес (да ме прощава Молиньо)
- Невероятно озвучение на персонажите с реплики

И за други неща си размишлявам. Black Isle са направили Fallout 2 за ЕДНА година. Най-мащабното и нелинейно RPG въобще. За периода 1997-2000, ВСЯКА година са пускали по едно от да речем 10-те най-добри RPG-та въобще. Или да го кажем с други думи - стига да имат туулсет, с който да работят, тия хора бяха богове на гейм ДИЗАЙНА...
Е истината си е истина... Аз на времето, като видех в някоя игра логото на Black Isle, настръхвах и се приготвях за поредната доза масивен кеф. :mrgreen:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 12, 2010 12:53 am

Обявиха кво ше е колекционерското издание на New Vegas.

http://www.gamestop.com/Catalog/Product ... t_ID=77857


fap fap fap
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 12, 2010 1:00 am

Еееее брутално е!!!!!!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jul 23, 2010 1:26 am

Подпуках GOTY едишъна, че хем искам да си преиграя играта преди излизането на New Vegas, хем не съм минавал DLC-тата. Веднага ме хвана яката носталгия, супер много го обичам света на тая игра.

Обаче за съжаление човек като свикне веднъж на системата за диалози на Mass Effect (особено в двойката, където Шепърд не просто подава реплики, за да монологизират другите, ами участва в разговора), сега простият избор на неми реплики ми е един такъв умрял...
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jul 23, 2010 2:21 am

И аз направих няколко опита да я преиграя, но не ми се получи. :? Втръсва ми след няколко часа игра. А колко бях зарибен на времето.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jul 23, 2010 5:24 pm

О, аз набрах скорост сега и хич не мисля да ми омръзва скоро. Тъкмо стигнах до GNR Tower.

А куестът с вампирите беше толкова готин.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 14, 2010 9:15 am

Сега с наближаването на New Vegas се захванах пак по-сериозно с тройката. Гледам да изрина всички DLC куестове първо, иначе по основната история тъкмо съм минал Ривет Сити и ще срещам татенцето за първи път. От DLC-тата май само Point Lookout ми е останал. За съжаление след Мothership Zeta вече съм практически безсмъртен - с тия плазмени пушки убивам всичко с между един и два изстрела и амунициите ми са на практика безкрайни за тях.

Иначе днес минах The Pitt. Изненадващо сложен от морална гледна точка избор:
Spoiler: show
Дали да помогнеш на робите, отвличайки безпомощно бебе, което те най-вероятно ще използват абсолютно безскрупулно, за да си постигнат свободата, или да поддържаш робовладелеца, който в крайна сметка възнамерява да ги освободи всичките, когато открие лекарството, но не смята да жертва дъщеря си с цел по-бърз рисърч.

Аз в крайна сметка помогнах на Ашър, другият изначално ме издразни :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Thu Oct 14, 2010 10:02 am

Mothership Zeta беше единственото нещо което ме затрудни, даже на 26 ниво и с най-добрите оръжия в играта (само Xuanlong assault rifle нямах на практика). Особено в хагара като ме налазиха масите малки зелени човечета и дроните с оръдията като се включи алармата бая пъти load-вах и голямо криене и причакване беше зад разни ъгли да ги викам едно по едно че тия с force fields дето са бяха голям зор да се убият.

Point Lookout може да е да е и по трудно (със сигурност е МНОГО по-добре направено и по-интересно), но там вече бях 30то ниво с Almost Perfect и всички bobbleheads (без Strength), 100 на всичко освен Barter и Unarmed И още в самото начало намерих Backwater Rifle (любимото ми оръжие просто :) ) та не беше много сложно. Реално там главния quest е доста лесен, но като навлезеш в блатата и те налазят Trackers става ...

За мен The Pitt е най-слабия от DLC-тата. Това е изцяло лично мнение, основно защото атмосферата не ми харесва. Ако трябва да ги подредя са Point Lookout>>Mothership Zeta/Operation Anchorage>The Pitt. Broken Steel го броя за част от оригиналната игра.

Всичко на Hard или Very Hard имай предвид, на по-ниски трудности може да е различно.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests