Музикантите и техните филми

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Tue May 25, 2004 11:16 pm

Нож за скалпиране не използвам от седми клас. Минах на кристален. И в името на мира и братската дружба ще го пусна. Но да не съм ви видяла повече да обиждате така детския ентусиазъм на хората. И те имат права. Може да не им се получава, но пък е направено от сърце.

Аз май си противореча! Нали я пуснах тая тема, за да обсъждаме неспособността на музикантите да актьорстват? Ох, не съм наясно със себе си, какво да се прави. Женска му работа.
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

Dilvish the Damned
Paragon
Posts: 642
Joined: Tue May 11, 2004 10:39 am

Post by Dilvish the Damned » Wed May 26, 2004 12:00 am

Аааа! А, таковата, той случайно не е ли микенска направа? Кристалът, де, кристалът питам... или пък е Т`ва-на-таковата? Или па беше Анталоната... нйътц, `ного на пантолоната бие... А, от Ха-тка-лентата май...
Ма не, аз за микенската да питам, таквози... `Щот мернах май на едно приятелче знака, та, таковата, да питам де, може пък от него да си го взела, знам ли... Аристокъл се казва, таковата, и още му вися три обола... Ма и ти, може, викам си, назаем, ти с`я да н` си помисилиш пък... Та да т` замола, `а н` му казваш, р`ъйраш ли, че ма занйш де съм, общо, така, казано, че то... а-а-а... такованката, тя лихвата, знайш... пък те, знайш, византийците, знайш, тия работи, знайш... Абе, не ти е работа, знайш, през две империи и сумай ти войни и въстания, да т` кажа, пък таквоз едно тифтерчи с дългове не мо`ат загуби... Та, да н` му кажеш, таковата, ми беше мисълтът, че... а-а-а... таковата... да го `знинадам, де, с трите обола... Толкоз!

P.S.: Провери ли си ЛС-тата?

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Wed May 26, 2004 1:36 pm

Dilvish, ти ли си това, а? Или малкото ти братче бърника по компютъра?
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

Dilvish the Damned
Paragon
Posts: 642
Joined: Tue May 11, 2004 10:39 am

Post by Dilvish the Damned » Wed May 26, 2004 4:26 pm

Аз съм, ама ме хвана лигнята. А пък и малкото ми братче няма представа що е то микенско оръжие, нито пък кой, аджеба, е Аристокъл.

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Wed May 26, 2004 4:40 pm

То за микенски нож и аз не бях чувала. Само за микенска рапира. :roll:
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

Dilvish the Damned
Paragon
Posts: 642
Joined: Tue May 11, 2004 10:39 am

Post by Dilvish the Damned » Wed May 26, 2004 4:42 pm

Ех, Регс, не цениш ти импровизациите мои и туй то!

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Wed May 26, 2004 7:00 pm

Регса wrote:А Шер наистина си е сбъркала професията.
Ааа, да се разберем, тя е актриса-певица, mix от двете и си я бива еднакво добре и във двете. 8-)
А Елвис има много филми, но освен със присъствие на екрана не може да се похвали с друго горкият... :twisted:
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Thu May 27, 2004 10:19 pm

А, да се разберем - аз нищо против Шер нямам! Напротив. Просто исках да кажа, че предпочитам да се занимава с кино, защото играе прекрасно, отколкото да пее.
Много искам да си намеря онзи филм, в който играе майка на момче, болно от слонска болест. Ако някой може да ми помогне да се обади. Моля!

И - аз много обичам импровизациите. Да знаеш, Dilvish. :D
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Fri May 28, 2004 3:13 am

Хе, хе, да не се обиждаме сега :lol: - лошо пеела, как ли пък не. :P Мен ако питаш пее си много добре, дори и се учидвам на заложбите след като преди няколко години ако не се лъжа издаде албум и направи истински феномен ("Believe"). А на нейната възраст е трудно да си потдържа гласа, аз я сравнявам някъде с възраста на Лили Иванова, всъщност двете много си приличат в доста отношения.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests