Кое е най-страшното ниво, което сте играли?

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Mar 23, 2009 11:27 pm

Дуума насираше от страх - помня как като играехме у един приятел и трябваше да се прибирам по тъмно у дома бягах със всичка сила чувайки шум от стъпки :lol:

User avatar
beliefcontrol
Paragon
Posts: 532
Joined: Sat Jan 20, 2007 2:53 pm

Post by beliefcontrol » Wed Mar 25, 2009 10:35 pm

pnv_Creator wrote: Shivers 2, (най-добрият quest за мен) със скандално психиращата си музика, това че е снимана и параметърът "живот" (в играта се умира ако те понабият). Имаше една призрачка, която си прави ташак с главния герой, направо ми пръсна сърцето...
Да не бъркаш играта? Щот в Shivers 2 можеше да умреш само ако не си уцелил правилния тотем (или квото им беше името), призраци не си спомням, пък и не е точно снимана.
Disillusion is common place.
Confusion, our fatal flaw.
Retribution, our sacred god.
Conclusion: There is no law.

User avatar
pnv_Creator
Misting
Posts: 328
Joined: Mon Feb 18, 2008 11:48 am
Location: Screw you guys Im going home

Post by pnv_Creator » Thu Mar 26, 2009 11:22 am

beliefcontrol wrote:
pnv_Creator wrote:Да не бъркаш играта? Щот в Shivers 2 можеше да умреш само ако не си уцелил правилния тотем (или квото им беше името), призраци не си спомням, пък и не е точно снимана.
Мне, всъщност губиш живот когато си с "bahoos" и има няколко капана, пчели и т.н, на които също се губи живот. И да, от духовете...

Anyways, идеята е че не знаеш какво точно може да ти вземе живота, а го имаш като параметър и това е достатъчно стресиращо, в комбинация със атмосферата й.

http://www.youtube.com/watch?v=PXf6TWfw ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=C8B6so2A ... re=related

User avatar
beliefcontrol
Paragon
Posts: 532
Joined: Sat Jan 20, 2007 2:53 pm

Post by beliefcontrol » Thu Mar 26, 2009 11:56 am

Възможно е и да не помня много добре, все пак я играх преди 10 години.
Съгласен съм обаче, че атмосферата е страхотна, а музиката - уникална. Втория диск беше audio cd и често слушах песните на домашното стерео.
Disillusion is common place.
Confusion, our fatal flaw.
Retribution, our sacred god.
Conclusion: There is no law.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Fri Apr 10, 2009 5:27 pm

Не съм играл доста от гореизброените игрим, така че не мога да дам компетентно мнение за тях. Но си спомням преди 6+ години веднъж играх една от версиите на Resident Evil. Някаде към 2 часът вечерта в една зала - всичко е притаило дъх и ме гледа как играя. Вървя си аз из един коридор, мъртва тишина и на екрана и в залата, и изведнъж някакво подивяло зомби ми изскача от един килер. Сърцето ми щеше да отлети към космоса тогава... както и на половината хора в залата, а става въпрос за мъже на по 20-25г. Спомням си, че точно няколко секунди след случката напуснах залата и повече не барнах заразното зло. :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests