X-Men: The Animated Series, Evolution, Wolverine

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Oct 25, 2009 8:40 pm

В ТАС-а Джин Грей се офеникси малко преди средата, издаркяса малко след средата, а краят е съвсем друг.

А по принцип май всичките Х-менски сериали са си по Фокс кидс, нали Лисичкови им държат правата?
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Fri Jan 08, 2010 2:59 pm

Тъкмо свърших Х-мен еволюшъна. И на мен ми се видя слабичък, един вид по-детска и шугър-коутед версия за нещата, отколкото в останалите. Имаше и странности като Гамбит и Пьотр да са от лошите, примерно. Ако човек не е фен на франчайза, случайните вметки с Шийлд, Хидра, Кап Америка, миналото на Гамбит, на Улвърин и Х-23 просто остават да висят във въздуха. И ъф корс винаги има хепи енд, където даже убитите не са убити. Като цяло не беше лоша времегубка, но далеч предпочитам ТАС-а.
Image

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Jan 08, 2010 3:10 pm

Между другото в комиксите Гамбит е от лошите за известно време, а дори Пьотър за кратко минава на страната на Магнито след смъртта на сестра си. :wink:

Виж сега и Wolverine & the X-Men ако още не си. Адски добър е.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Fri Jan 08, 2010 3:19 pm

Тъкмо гледам първите серии. Засега е интересно, ама анимацията верно направо ми вади очите :evil:
Image

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Jan 19, 2010 7:09 pm

Изгледах го, всъщност се оказа бая интересно, че и си оставиха вратичка за втория сезон :mrgreen: Май се доближава доста повече до комиксите от ултимейта, ама някои неща ме изумиха - черен Ник Фюри и Мистик и Уолвърин втф :shock: Имаше и доста нови мутанти, което беше яко, а и някои с променена визия, за което още не съм сигурна харесва ли ми или не. Винаги съм знаела, че Ема Фрост е кучка, но все пак кърти мивки :mrgreen: Ще чакам продължението - сериалчето е добро 8-)
Image

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Jan 19, 2010 7:13 pm

Каква ти вратичка, цял портал е. :mrgreen:
Комиксите по тая история (за която загатна финалната сцена) са адски добри, впрочем. :wink:

Иначе втф-тата спрямо комиксите са не едно и две, описах главните на предишната страница. Тази анимация обаче очевидно няма за цел да следи плътно комиксите. А от това впрочем се получава приятен ефект на изненада, защото не се знае как ще се развие дадена сюжетна линия. А историите по правило са доста добри.

Иначе черният Ник Фюри си е от Ълтимът вселената на Марвъл - направен е специално да си изглежда като Самюъл Джаксън, и то май преди актьорът да се появи в тая роля във филмите.

И аз го чакам втория сезон. Някой да знае кога ще почне излъчването?
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue Jan 19, 2010 8:30 pm

Би трябвало втори сезон да започне в близките два-три месеца, но и аз все още не знам за официална или сигурна дата.

Но и на мен ми е много любопитно как ще го направят. Това с неточността към комиксите и аз го приемам за своеобразен плюс, защото наистина стават разни неочаквани неща. И все пак духът на комиксите се чувства, поне за мен, макар да не са точно същите сюжети...

И аз страшно много се надявам Ема да се появи във втори сезон...
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Sat Apr 24, 2010 7:26 am

Няма да правят втори сезон на Wolverine & the X-men :x
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Apr 24, 2010 7:40 am

Да, видях го това, ама нямаше линк към официално изказване, та не го споменах тук.
Казал го някакъв шеф на Комикона в Чикаго май.

ЕДИТ: Четвърти пост на първата страница на тази тема:
http://www.trekbbs.com/showthread.php?t=119367

Доколкото разбирам, нямали пари за продължение, а същевременно си развиват поне 2-3 други анимации. Нещо ми убягва тая логика, още повече, че точно Дисни да не могат да финансират анимация по Х-Мен е несериозно. А на всичко отгоре са имали потвърден купувач за втори сезон в лицето на Никелодеон.



Плюс това Улвърина завърши с адски отворен край в първия сезон, а последният кадър беше мощно притегателен за който е чел
Spoiler: show
Age of Apocalypse.
Тоя сториарк с алтернативен прочит във втори сезон щеше да е мега.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 25, 2010 3:28 am

Хмм, оказа се, че имало и пети волюм на оригиналните серии... grumblegrumblegrumble...
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests