Oops he did it again

Мръсните страсти – на сапун
Locked
alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Fri Aug 29, 2008 3:31 pm

Ми бултериерът явно е рядко тъпа и злобна твар (подобно на някои хора). Нормален хищник ще се откаже още на първата игла - ако изобщо тръгне да напада свинчака - а тва ...нещо е натискало и хапало и въргаляло до последно.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Aug 29, 2008 3:37 pm

alex_sultanov wrote:Ми бултериерът явно е рядко тъпа и злобна твар (подобно на някои хора). Нормален хищник ще се откаже още на първата игла - ако изобщо тръгне да напада свинчака - а тва ...нещо е натискало и хапало и въргаляло до последно.
Хайде да не "намесваме личните си пристрастия" и да говорим наизуст (да, знам, че ти е трудно, но все пак се опитай...)

Инфо:

Качества и предназначение. Бултериерът притежава необикновена сила и мощ, съчетани с голяма ловкост и мълниеносна реакция, затова той е великолепно куче за лов на едър дивеч (глигани и др.). Поради своята бдителност, безстрашие и сила, внушаващи респект, е чудесен домашен бодигард. Не е злонравен, поддава се на обучение, много привързан и предан. Неслучайно англичаните го наричат „белият кавалер " поради готовността му да защити по всяко време господаря си.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Aug 29, 2008 3:43 pm

alex_sultanov wrote:Ми бултериерът явно е рядко тъпа и злобна твар (подобно на някои хора). Нормален хищник ще се откаже още на първата игла - ако изобщо тръгне да напада свинчака - а тва ...нещо е натискало и хапало и въргаляло до последно.
Интересно ми е с какво е толкова явно, особено за профан с предразсъдъци като теб?!?! :evil:
Т.е. Ян много добре - кратко и ясно - ти го е обяснил! :roll:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Aug 29, 2008 3:50 pm

Добре бе, хора, трябва ли да болдна с огромни букви, че това най-вероятно са клечки за зъби или нещо подобно? Едно бодливо свинче просто няма толкова бодли. Също така не са с тази окраска.
В смисъл, Алекс, вадиш си явните заключения, от нещо, дето не е явно, че е истина. А коментарът "подобно на някои хора" беше напълно излишен, показва само високо ниво на мизантропия освен бултериеромразството.
Last edited by Morwen on Fri Aug 29, 2008 3:58 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Fri Aug 29, 2008 3:58 pm

BaYa wrote:
alex_sultanov wrote:Ми бултериерът явно е рядко тъпа и злобна твар (подобно на някои хора). Нормален хищник ще се откаже още на първата игла - ако изобщо тръгне да напада свинчака - а тва ...нещо е натискало и хапало и въргаляло до последно.
Интересно ми е с какво е толкова явно, особено за профан с предразсъдъци като теб?!?! :evil:
Т.е. Ян много добре - кратко и ясно - ти го е обяснил! :roll:
Доста е явно на снимката, госпожице. Че бултериерът на нея е такъв.

Много рядко се срещат злонравни животни, да. Така че отговорността е на хората, които ги брийдват и възпитават против природата им. В идеалния случай изключително болезнените бодли от снимката би трябвало да са в краката, а защо не и мутрата на собственика на кучето, но такъв е животът.

Още веднъж, нямам нищо против бултериерите. Освен че допускат болни същества да ги превърнат в машини за убийство. Но дори в този аспект те са по-скоро жертви.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Aug 29, 2008 4:03 pm

Алекс, нарочно ли ми пропусна поста?
Освен това
Ми бултериерът явно е рядко тъпа и злобна твар (подобно на някои хора).
Още веднъж, нямам нищо против бултериерите.
не се връзва много.
Интересно ми е как брийдваш (има няколко български думи за това, но нейсе, трябва да сме куул) нещо против природата му.

Да, има хора, които развъждат бултериери за бой. Е, и? Всякви хора има, това не ги прави представителна извадка. Нито тях, нито кучетата им. Най- милото и незлобливо куче, което съм виждала беше добреман, а повечето ротвайлери, които съм срещала се държат като плюшени котки, въпреки зловещата слава и на двете породи.
Last edited by Morwen on Fri Aug 29, 2008 4:05 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Aug 29, 2008 4:05 pm

Морви, зарежи, няма смисъл. Тази част от темата отива на боклука след малко.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Aug 29, 2008 4:07 pm

Страхотно изкривен мироглед, г-хе Султанов! И шайхиризми до немай къде!! :twisted: Бултериерите допускат какво?!?!? :shock: А ти говориш ли си със зеленчука преди да го сготвиш? :twisted:
А снимката е очеизваден монтаж!!! Та ако от нея си вадиш извод за характера на порорда кучета - си още по-зле отколкото мязаш, господине!! :lol:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Aug 29, 2008 4:25 pm

Държите се като идиоти в момента. 358 серия на "Айде да направим пак от мухата слон" :?
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests