Upcoming Movies, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 11:26 am

Е то всички гневни тинейджъри изглеждат тъпи през сегашната ти призма. Пък и в предната част бе бегло показана (чист инфодъмп) тийн агресията му. Ако сега я развият (което би трябвало да се случи) и е скучно и банално направена, тогава разбирам анакин 2.0-та. Ама, докато не го видя, не мога да се съглася с теб.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Tue Dec 12, 2017 11:33 am

Ще видим, но реално не ми дреме, аз отивам да зобам ефекти и пуцаница, другото не ме еня, оня денка хванах последния половин час на роуг единичката и се разцепих. Нито един от героите не ме вълнува, нито вселената, просто обичам космически джангър и поне на ниво трейлър последнио жедай показва да е доста повече роуг уана/star trek beyond, а не епизод 7: омг, ебаси колко смешен и евтин изглежда тоя филм, въпреки 200-те милки наляти в него.

добре че пишем у темата :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 11:49 am

Космически джангър е началото на Епизод 3. Роугеца и Стар Трек Бийонда са стъпки назад в сравнение с него. :mrgreen:

п.п. епа, ти писа в темата, че нищеш 30-50 годишни батенца, Спейси такъв. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Tue Dec 12, 2017 11:53 am

нещем народ на тая възраст, взимащ стар варс насериозно.

инак говорех за филми отнапоследък, еписот 3 е отпреди пеетнаасе години.

Що пишем още тука, у форома има къде 3 активни теми, нема да пропуснем ново излияние случайно

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by Litz » Wed Jan 17, 2018 1:35 pm

Баси Том Харди колко добре изглежда като Еди Брок. Възможно най-правилният избор за Венъм откъм външен вид и актьорска игра. Щото при Рейми имахме Брок/Венъм, който беше по-дребен от мравка.

А пък Круела филмът ще се развива в 70рски Лондон, което ме кара да настръхвам от това колко яки fashion моменти може да има в тоя филм. Само ме притеснява дали Стоун може да говори с въпросния акцент

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6462
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by tigermaster » Thu Jan 25, 2018 1:41 am

Новият "Пасифик Рим" изглежда като ъпгрейднат деветдесетарски епизод на "Пауър Рейнджърс"...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by Roland » Thu Jan 25, 2018 3:20 am

Мен ми вони на Трансформъри...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Thu Jan 25, 2018 1:10 pm

^^^
:thumbsup:
Доста от кадрите от трейлърите наистина изглеждат като извадени от Трансформърс. Даже някои са идентични.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Thu Jan 25, 2018 1:45 pm

А бе вия кьоравили сте, тотален пауър рейнджърс е, човек мое приказва квото си ще за шибаниите на Бей, там поне чувството за мащаб го има. У пасифика 2 (защо по дяволите съществуваш) са ебаси грозотиите в некъв измислен като размери град, сякаш са сред картонени кутийки. Да не говорим, че дизайнът на роботите тук е елементарен, за разлика от тия в трансформърс, където е гнусна каша от механични глупости, дето се въртят на всички страни и ти в навряно в лицето точно колко се въртят във всеки кадър, където присъстват.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Thu Jan 25, 2018 2:30 pm

А ти четеш ли какво пише: говоря за идентични кадри с Трансформърс, не за еднаква визия.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Thu Jan 25, 2018 2:33 pm

Това важи само след снимков матриял и сравнение, и да кажа честно, последно гледах трансформърко нещо преди десетилетие, ама баш да са идентични не ми се струва. Плюс че новият Рим изглежда безобразно евтино, тъй че дай някъв скрийншот, дето ти напомня за трансфи, щото трейлърът си мяза точно на пауър рейнджърски сериал с малко повечко парици.


пп. Въобще не изключвам все пак да са крали от Трансформърс, след като шибаните Авенджъри го направиха, а този филм тука поне няма претенциите на оная абоминация

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Thu Jan 25, 2018 2:59 pm

Всички "батални" сцени в града (от extended трейлъра) със сигурност съм ги гледал в Трансформерс 2 и 3, аутоБОТ такъв. :ninja:
Впрочем, последният Повър Рейнджърс изглежда доста по-як от Пасифик Рим 2-ката, не ще и аз не виждам сходност с повър франчайза, особено като са се сбрали сите в един шот и камерата ги селектва и други шитни.
Все тая, в повъра поне емо чиляците бяха поносими, за разлика от всичкото персонаж в тоя трейлър.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Thu Jan 25, 2018 3:19 pm

Ей у другата тема викаш да не обръщат думите с хастара навънка а тука глей ква си цвичка. Става дума за телевизионния повер, не за новата помия, дето не я знам и не ме еня за нея. И си гледал същото (като съдиш по един трейлър) на некой му шошоните, да не говорим, че у фтория трансформърс беха у пустиня уа, и имаше само песък. Единственото градско клатене е в началото на филма (защо имам толкова спомени от тоя филм не знам, ама те - имам ги). А третият, не се излагай, там целият централен екшън се върти около 1 сграда и 1 улица (и мост), тук е цел квартал, щото не могат да боравят с мащаб и изглежда зле, точно като поверите от едно време. Не бъди такъв фейл.

пп. трудно е да повярвам за какво се дърляме в момента :heart:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Thu Jan 25, 2018 3:47 pm

трубадур wrote:
Thu Jan 25, 2018 3:19 pm
Ей у другата тема викаш да не обръщат думите с хастара навънка а тука глей ква си цвичка.
:lol: :rofl:

Ще ти го раздробя на попара: градските батални сцени от Пасифик Рим 2 мязат на сцени от Трансформърс 2 и 3. Не съм казал, че сетинга от Трансформърс е същия. Точно пък двойката си спомням, че имаше една свръх дълга битка в градска среда и по неква магистрала, защото беше крайно негледаема, заради целия манджок, който представляваше.

Споменавам екстендет трейлъра (гледал съм и другите), защото там сцените са ми най идентични: тази с доджването на мисълите, около на оня тиквата в забавен каданс, я има в Трансформърс; лизгането по земята и къцането с меча също я имаше в някоя от частите; братчеда дет прати другия братчед в сградата.

Като лейм взаимоотношения между шоферите чиляци на роботете, тоя Пасифик Рим мяза на телевизионните Повъри; като визия си е чист Трансформърс.

Те, дерзай :mrgreen: - https://www.youtube.com/watch?v=am1i2vOQiP4.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Thu Jan 25, 2018 3:55 pm

Да, това е началната екшън сцена у втория трансф. и е през нощта :mrgreen:

Инак кат визия, мое да е трансформърс, ама като усет за мащаб т.е. пълното игнориране на това и зле скалъпени роботи връз пластмасов град си е повър, откъдето по ми клони на повър ренджър шитня, с няколко задигнати трансформърски елемента, а не обратното.

А брачеди у сградите си е некво задълже в епохалните филми с пустиняци, млатещи се насред градо, та всичко мое се проследи обратно то третата матрица... или повер рейнджър сериала от началните години на битиви.

I can't even иначе с последните ни включвания :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests