Upcoming Movies, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Thu Feb 22, 2018 12:11 pm

Мен тва ми е, че излизат по едно и също време, маса народ е играл няколко комиксови келеша, ма все е имало някакво разстояние във времето. Да не говорим, че бролин беше и джона хекс или еба ли го онова с белега връз джуката, където му партнираше и меган фокс. Беше и у втория син сити. Ибаааа толкоз комикс шебеци за иначе сериозен актьор.

пп. Танос има шансът да е по-безличен и от волдеморт на ниво реклама :mrgreen: , само дето не е ралф файнс, който да прави все пак интересни неща от калпавия си първоизточник. Но след като говорим за филм, в който имаме 20+ персонажа в една сцена, както с гордост се представят едва ли ще имат време за баш злодея си, за който говорят от 10 години. Фенсървисът ще боли в тоя филм. И няма да има и един чифт момичешки гащички под поличка :neutral:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Thu Feb 22, 2018 2:38 pm

трубадур wrote:
Thu Feb 22, 2018 12:11 pm
пп. Танос има шансът да е по-безличен и от волдеморт на ниво реклама :mrgreen:
:rofl:

Никога нямаше да се сетя за Джона Хекс и втория Син Сити. :lol: То се оказва, че Бролин имал повече комиксови роли, отколкото Рейнолдс. И, то потенциално, само една от тях може и да става (Кейбъл, тва). :dunno:

Иначе за Инфинити Уор-а, Вижън, Доктор Стрейндж, Локи и Танос на едно място му звучи като колосален фейл, а и не е като от трейлъра да изглежда, че ще бъде нещо по-различно.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Thu Feb 22, 2018 2:43 pm

Бтв от парентс гайда в айемдибиту на тоя филм:

в спойлерите

Megatron kills Cyclops and then engages in a brutal fight to the death with Rick Hunter. this scene is very hard to watch. :ninja:

странното е, че филмът излиза след месец-два негде (или се тая кога), а още няма времетраене. Представи си да е 90 минути, те тогава ще ида с кеф да го гледам :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Tue Mar 27, 2018 8:48 am

Доста радващ плакат:

Image

Асоциациите с The Spy Who Shagged Me са явни, обаче трейлърът е на светлинни години от втората част на Остин Пауърс, пък била тя и доста посредствена и най-слабата в поредицата. Но плакатът радва мноу. :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Fri Apr 13, 2018 5:20 pm

Заради Шаямалан любовта ми, ще се прекърша и ще счупя :hihi: нумерологичната обсесия.
Мега якия минималистичен плакат :mrgreen: :

Image
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Fri Apr 13, 2018 5:34 pm

стига бе, сплит беше ебаси тъпнята :neutral:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by penzata » Fri Apr 13, 2018 5:58 pm

:unsure:

:devil:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Wed Jun 27, 2018 1:12 am

Трейлърът на новио хищник ама никви надежди не вдъхва, много мачо тъф гайс енд шит, до един преиграни по прекомерно малоумен начин и без грам очарованието на първата партида, водена от арни. Плисва няква кръв, де, даже има декапитейшън та ще е минимум пеге тринайсе :mrgreen: но от останалото лъха на евтинджос и тъпотия, много повече ридик/пришълци срещу хищници левъл, отколкото дори втория с дани глоувър, еле па да сравняваме с оригиналния филм или римейка от преди няколко години с Лорънс Фишбърн.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by alshu » Fri Jul 06, 2018 3:25 pm

Legendary явно окрилени от успехите на Pacific Rim поредицата сега ще правят игрален Gundam (в кооперация със Sunrise естествено) - https://io9.gizmodo.com/legendary-is-ma ... 1827373774

Действието ще се развива в Universal Century вселената.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by Dr. Horrible » Tue Jul 17, 2018 8:36 am

Нашето Елио решило да играе Муад'Диб в бъдещата екранизация на "Дюн" на Дени Вилньов, макар още да не е финално решението.
https://variety.com/2018/film/news/timo ... 202824369/

:cry: Защо го бутат навсякъде това неприятно момче? Или Вилньов е решил, че ще направи усилия да избегне разочароващия бокс-офис резултат на последния си филм и е сметнал, че Елио ще привлече повече публика от Райън Гослинг? Не разбирам...

Но ако това наистина се окаже вярно, големият ми ентусиазъм за този проект ще спадне значително, освен ако не намерят феноменален каст за лейди Джесика и Чани...
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by Roland » Tue Jul 17, 2018 9:20 am

Факт, трябваше Скарлет да вземат за Лито...

Бележка под линия: не знам какво точно ти е направил, но Тимъти е перфектен за ролята.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by трубадур » Tue Jul 17, 2018 11:21 am

Трябваше пак да викнат Kyle MacLachlan

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by tigermaster » Tue Jul 17, 2018 12:13 pm

На мен Маклоклън ми беше върло противен като Муад`Диб, бтв.

Както и да е, Шаламе е добър актьор, и визуално май пасва, ама по някаква причина не мога да си го представя в тая роля. Мяза ми на хипстър, дето в свободното си време свири на укулеле.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by alshu » Tue Jul 17, 2018 12:49 pm

Here Are the DC Heroes Joining Harley Quinn in the Birds of Prey Movie - https://io9.gizmodo.com/report-here-are ... 1827636043
According to The Wrap, Cassandra Cain (who held the Batgirl moniker for a while in the comics), Black Canary, Huntress and Renee Montoya (otherwise known as the Question) are the DC characters who’ll be joining Harley in the film. We previously learned this follow-up to Robbie’s time as Harley in Suicide Squad would be written by Christina Hodson and directed by Cathy Yan.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Upcoming Movies, Part III

Post by Dr. Horrible » Tue Jul 17, 2018 5:57 pm

tigermaster wrote:
Tue Jul 17, 2018 12:13 pm
Както и да е, Шаламе е добър актьор, и визуално май пасва, ама по някаква причина не мога да си го представя в тая роля. Мяза ми на хипстър, дето в свободното си време свири на укулеле.
Аз лично изпитвам известни резерви към актьорските му заложби, но трябва да призная, че в Lady Bird се справи изключително добре. Ама там играеше дразнещо леке, самовлюбено и обсебено от собствените си потребности....
Та, ще видим. Винаги съм си представял, че Пол трябва да има поне малко харизма и царственост, а в Елио изобщо не откривам нищо такова. И колкото повече се опитвам да си го представя, толкова по-неприятно ми става.

@alshu, след като ме зарадваха с новината за Блек Уидоу филма, Боговете на бъдещите филми са доста жестоки към мен и ми нанасят шамар след шамар. Онзи ден излязоха три снимки от предстоящия мини-сериал Клетниците на BBC - ще го пише сценаристът, който преди две години направи кухата и елементарна екранизация на "Война и мир". На снимките се вижда Лили Колинс, бъдещата Фантин, облечена в нещо, което мога да определя само като евтин fan made cosplay на Ан Хатауей. И с Жавер също е направена огромна грешка... Вчера пък прочетох за Елио Муад'Диб. А сега ми казваш, че Birds of Prey, една от най-любимите ми поредици, ще е просто Хари Куин спин-офф? Тежко... Защо не направиха просто Gotham City Sirens, да си сложат Харли, Айви и Селина?? Ако ще правят Birds of Prey и искат Харли да е вътре, защо не я сложат за злодей на филма? Birds of Prey филм би могъл да се реализира с чаровен и пакостлив злодей, пък това би дало на Харли възможността да има толкова екранно време, колкото всички други, взети заедно, и да пак да открадне филма. Много ми се искаше да видя Барбара, Хелена и Дайна заедно на екран... А сега чета слухове, че Харли Куин направо щяла да е Oracle, което е вече гавра!
Все още има надежда - все пак Марго Роби действително е много чаровна в ролята, пък може да кастнат за Блек Кенъри и Хънтрес готини актриси, да им напишат свеж сценарий и да се получат нещата... Дано поне стане хубав филм, дори да не е точно филмът, който бих искал.
But goddamn,
you got me in love again

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests