Споделете

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue May 26, 2009 7:34 pm

Таман си вървя, а едно врабче прехвръкна и взе, че ме осра, та се ядосах. Ама си викам, то добре, че кравите не летят :(
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed May 27, 2009 3:35 pm

Миналата седмица непосредствено преди мен на урок по пеене при даскала ми беше ЛиЛана. Подраних с 10-ина минути и успях да я послушам. Беше тъжно.

ЛиЛана, за незапознатите, е едно муци, дето някога водеше предаване по ММ, а сега е една от младите СУПЕРЗВИЗДИ на българския музикален небосклон и наскоро записа песен със СНУП ДОГГ и БИГ ША (...Мишо Шамара е тоя вторият...). Беше, тъжно.

Песента й беше някаква нейна си, денс парче тип Кайли, ама малко по-бързичко, и при все това не успя да докара половината тонове

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 27, 2009 4:36 pm

Ами не се учудвам изобщо. Повечето са така за жалост. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu May 28, 2009 7:58 pm

Да му се не знае... Нормален човек би си помислил, че акустичното соло на "Black Masquerade" на Rainbow ще да е поне малко по-трудно за свирене от припева на "The Man in the Silver Mountain", ама не е. Не знам защо, може и в мен нещо да е проблемът, обаче солото го научих доста бързо, а припевът ми опъва нервите вече четири часа. Това просто не е нормално, макар че съм доста некадърен китарист. :oops:
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sat May 30, 2009 9:03 am

Опитвам се да разбера на кой идиот за първи път му е хрумнала гениалната идея да "отпуска" повече почивни дни, като впоследствие те се отнемат по насилствен начин и се "отработват"...СЪБОТА! :dash:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat May 30, 2009 9:18 am

га не работи 6 дни началото на май ни рива, сига ривеш :)

взимай си отпуска за тези дни ако не те кефят толкова ;)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 30, 2009 9:21 am

Мдаа е ше се ходи да отбия номера до офиса са и аз :( то пътя ми е повече като време :roll:
:ninja:

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sat May 30, 2009 9:51 am

thunder wrote:га не работи 6 дни началото на май ни рива, сига ривеш :)
Откровено казано, не ми дремеше много-много тогава.... :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sat May 30, 2009 11:06 am

Това не знам за тук ли е или за музикалната тема - ако прецените, преместете го - ама имам смесени впечатления ем за гърците, ем за ДиСи!

НЕВЕРОЯТЕН КОНЦЕРТ, ОТВРАТИТЕЛНИ ГОВЕДА ЗА ПУБЛИКА!!!!! Добре, че имаше маса българи със и без знамена, та да им покажем как се прави!За организацията нямам думи - не е честно просто в България да ни тормозят на всеки концерт с проверки и охрани, а тук само да ти видят и скъсат билета и си вътре - никакво опипване, проверка на чанти и тем-подобни глупости.Аз не снимах, щото бях в еуфория, ама фотото си ми беше в джоба, което го правеше бая изпъкнал, ама те даже не погледнаха Rolling Eyes А тия гърци просто не знам за какво бяха там. Тия по трибуните седяха кат на театър, нито пяха, нито викаха - нищо! Повечето просто си зяпаха или снимаха. Аз бях на края на реда и тия не спряха да ходят нагоре-надолу, на разходка все едно бяха, баси Mad А долу видях некъв ад, а и тези от нас, останали на тревата, потвърдиха после - пияни, потни, мръсни, миришещи, играещи пого...абе всичко друго, ама не и кефещи се на ДиСИ!А те толкова го заслужаваха - ВЕЛИКО НЕЩО, ВЕДНЪЖ В ЖИВОТА!Просто няма такива титани - началното клипче с рок енд рол влака, самия влак на сцената, после спускането на огромната камбана за Хелс Белс, големите генератори святкащи ток на Тъндърстрък, огромната мацка Роузи (баси циците) и накрая стрелящия топ на биса при Уи салют Ю!!!!!Нема такова шоу, честно! И всичко това полято с много наелектризиращ рок и сола на Ангъс Янг - този е нечовек ви казвам. Първо прави стриптиз на Дъ Джак чак до боксерките с надпис АЦ/ДЦ отзад, а после изкара около 30 мин соло тичайки напред-назад между 2 сцени и се виждаха само пръстите му как неземно барабаняха по китарата ТАКОВА НЕЩО ЕДВА ЛИ ПАК ЩЕ СЕ ВИДИ НЯКОГА!!!!
Image

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat May 30, 2009 4:52 pm

Чакайте да ви кажа за Жоржа Занда. Начи, глейте ся:

"Тя е Isis на съвременния роман, добрата богиня с многобройните си цици, все готови да съживяват жеднеющето человечество с изобилното си и богато мляко"

За Жорж Санд иде реч де.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sun May 31, 2009 11:51 am

Съседите са надули някаква чалга в момента...а аз се опитвам да пиша за преходността в човешките взаимоотношения!!! :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Sun May 31, 2009 12:14 pm

Тематично.... няма ли как да ги "помолиш" да понамалят музиката... дори удряне с чук по стената например....

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun May 31, 2009 12:55 pm

Vivian wrote:Съседите са надули някаква чалга в момента...а аз се опитвам да пиша за преходността в човешките взаимоотношения!!! :neutral:
Мисля че чалгата прекрасно ги илюстрира. Взимаш 7-800 вата колони и пръстена на нибелунгите - схващат намека.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun May 31, 2009 1:06 pm

Мдам, може и от тех да се е чувало до тука към 2-3 през ноща. :spank:
:ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun May 31, 2009 1:27 pm

Vivian wrote:Съседите са надули някаква чалга в момента...а аз се опитвам да пиша за преходността в човешките взаимоотношения!!! :neutral:
Хммм... МРАЗЯ ЧАЛГА!!! Този пост е някакси доста близък до това, което ми се случи снощи, затова и го цитирах.
МРАЗЯ ЧАЛГА!!! Значи, в Айтос, дето е към чалгата приблизително това, което е Вакен към метъла, не я намразих толкова, колкото когато се върнах в София. Защо ли? Защото съседите ми явно са идиоти, затова. Просто думи нямам. Може ли ЦЯЛА НОЩ да от апартамента ти да дъни най-долнопробно-кръчмарската "музика", която може да съществува, и то толкова силно, че целият блок да се тресе? Изобщо не съм спал. Пробвах да свиря, ама не мога сам да се чуя, да чета, обаче цялата гадост ме разсейва. Даже си запуших ушите, ама как да спя, когато леглото ми се клати като при земетресение? Ужас, казвам ви. По едно време други съседи се разтропаха и вдигнаха скандал, та олигофрените понамалиха малко вредния шум... За петнайсетина минути. После пак чака-рака. Ще убия някого, ако се случи още веднъж нещо такова. Да му се не знае. Вечерно време избягвам да свиря, за да не преча на съседите, въпреки че свиря на класическа китара и не вдигам много шум, не пускам силна музика, не повишавам глас... Писна ми. Просто ми писна.
Last edited by tigermaster on Sun May 31, 2009 1:38 pm, edited 1 time in total.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests