Gothic

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
lordsandro
Merchant
Posts: 85
Joined: Thu Jan 12, 2006 2:27 pm
Location: Чертозите на Валхала

Post by lordsandro » Fri Sep 19, 2008 7:47 pm

Много хубав двустранен диалог. Хайде и аз да си почеща малко езика.

Първо прав си, че историята е изсмукана от пръстите. Но при условие, че играта беше зверски ръшната и големината и детайлността на света съм готов да простя това, но не и намалената роля на Зардас. Пича има всичко на всичко пет реда реплики и говори с някакви странни заобиколки. Пък и само един от трите финала си струва да се види (неутралния). Тоя финал е единствения от трите който е в стила на главния пич. (който между другото е загубил част от кулнеса си, но все още все същото саркастично копеле)

Второ вярно че някои мисии се повтарят, но никой не ти е опрял пистолет в главата да ги изпълниш всичките. Ако ти писне от някоя, телепорт някъде другаде, та дори само за да смениш пейзажа . :D
(Или да убиеш някой от Черните тролове)

Вярно е че най хубавите оръжия са тия, които сам си изковаваш.
Аз на края на играта играех с два от ония ore swords с черепите на дръжките. Единствените по яки оръжия са един ятаган, който иска да имаш катана за да го изковеш (Катаните пък са бах ти редките оръжия) и демонският меч (да съществува, но не се взима от определено място, а е напълно рандом). Намерих го като призовах един демон (за да избия един замък с орки), след което говорих с него и му казах че повече не ми трябва. Гадинката се гътна а в инвентара и беше и мече.

А и освен паладинския шлем и шапката с форма на вълча глава има и една корона. (върви заедно с main quest-а)
Anger! Rage!! Wrath!!! Berserk!!!!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Sep 07, 2010 5:07 pm

На всички които са почнали някъкъв Готик и в момента изкрейзват от кофти управление и чудене , прегледайте този сайт:
http://www.worldofgothic.com/
Last edited by RRSunknown on Tue Sep 07, 2010 10:20 pm, edited 1 time in total.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Sep 07, 2010 9:42 pm

Mersi, shte hvurlq edin pogled dovechera.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests