DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Mar 18, 2012 1:02 pm

Mindcrime wrote:Кой с какво ще почва?

Аз много се колебая между барба и уизърда :dunno:.
Вич доктор. 8-)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 18, 2012 1:14 pm

Още откак обявиха Монк не виждам какво има за чудене с кой клас да се почне. :roll:

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sun Mar 18, 2012 2:52 pm

Аз умишлено отбягвах бетата досега, защото не исках да си развалям усещането игрейки я на архаичния ми лаптоп. Другата седмица обаче, пристига новия и за лаунча ще съм up to date. Та по тази причина не съм пробвал нито един от персонажите и не знам как ще ми "влязат". Сега пък, когато вече имаме официална дата, предпочитам да изтрая два месеца и да и се насладя на завършеният продукт. Май повече клоня към уизърда - от геймплейни клипчета гледах, че има един готин скил дето прави един балон в който се забавя времето, което ми се видя много яко.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Mar 18, 2012 4:41 pm

Mindcrime wrote:Аз умишлено отбягвах бетата досега, защото не исках да си развалям усещането игрейки я на архаичния ми лаптоп. Другата седмица обаче, пристига новия и за лаунча ще съм up to date. Та по тази причина не съм пробвал нито един от персонажите и не знам как ще ми "влязат". Сега пък, когато вече имаме официална дата, предпочитам да изтрая два месеца и да и се насладя на завършеният продукт. Май повече клоня към уизърда - от геймплейни клипчета гледах, че има един готин скил дето прави един балон в който се забавя времето, което ми се видя много яко.
И аз така. Имах възможност да съм част от бетата, но просто не исках да играя половинчато Диабло 3. Баси, чакал съм 10 години, ще изчакам още няколко месеца. Но гледах клипчета за класовете и вич доктора ми се вижда, като мой стил герой. Надявам се няма да има силно изразени фарм герой, както Sorcа беше в Диабло 2. Щото пак ще ни се налага да играем точно тоя имбав фарм герой...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 18, 2012 4:43 pm

Какво половинчато - то бетата няма никаква връзка с Диабло 3 реалната игра. Все едно да ти пуснат половин Акт на Диабло 2 на нормал и ограничен на 15 левъл и да си мислиш че това е играта :lol:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Mar 18, 2012 4:51 pm

RRSunknown wrote:Какво половинчато - то бетата няма никаква връзка с Диабло 3 реалната игра. Все едно да ти пуснат половин Акт на Диабло 2 на нормал и ограничен на 15 левъл и да си мислиш че това е играта :lol:
Бетата е work in progress. Бидейки точно това за мен е една абоминация, която не бих понесъл. Има хора не им дреме и си играят половината акт с кеф, и си смилат различните промени всяка седмица, аз не мога.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 18, 2012 5:28 pm

Аз Диабло 3 ще го скипна - имам същите проблеми като със Старкрафт 2 - спайкове на всеки десетина секунди и звука ми пращи и прекъсва - без значение от настройките графката и звука.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Mar 18, 2012 6:22 pm

RRSunknown wrote:Аз Диабло 3 ще го скипна - имам същите проблеми като със Старкрафт 2 - спайкове на всеки десетина секунди и звука ми пращи и прекъсва - без значение от настройките графката и звука.
Well that's unfortunate... :neutral:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 18, 2012 7:57 pm

Писах от Близард за тия проблеми още преди два пача от как се появиха в Старкрафт 2 (затова и спрях да играя още от миналата година) - отсвириха ме тотално като ми казаха да съм си купел Alienware специално направен за Старкрафт 2. Те, Близард не били отговорни за самоделно асемблирани системи с неясен произход.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Mar 18, 2012 8:06 pm

RRSunknown wrote:Писах от Близард за тия проблеми още преди два пача от как се появиха в Старкрафт 2 (затова и спрях да играя още от миналата година) - отсвириха ме тотално като ми казаха да съм си купел Alienware специално направен за Старкрафт 2. Те, Близард не били отговорни за самоделно асемблирани системи с неясен произход.
The fuck. Може ли да ми го препратиш този имейл както и систем спековете ти. Бих искал да го пусна на rockpapershotgun само да видя какво биха написали по него. Особено частта с alienware.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 18, 2012 8:13 pm

Това беше миналата година и отдавна не го пазя.
Но това не учудва - по подобен начин ми реагираха и педерасите от Валве когато ми откраднаха Стийм акаунта.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Mar 18, 2012 8:28 pm

RRSunknown wrote:Това беше миналата година и отдавна не го пазя.
Но това не учудва - по подобен начин ми реагираха и педерасите от Валве когато ми откраднаха Стийм акаунта.
Това за Valve е странно. Аз съм възстановявал откраднат акаунт на приятел. Просто пратихме CD key от игра и го оправиха веднага.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 18, 2012 8:32 pm

Аз ако си помня ключовете ако мислиш че ги пазя някъде като си ги отчета ......

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Mar 18, 2012 8:37 pm

RRSunknown wrote:Аз ако си помня ключовете ако мислиш че ги пазя някъде като си ги отчета ......
Е ние от кутийка на игра бяхме пратили. :lol:

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Mar 19, 2012 4:44 pm

Хмм, аз обмислям да си взема нова машина, специално и единствено заради диаблото. Знае ли се какви хардуерни комбинации трябва да избегна, за да не си купя браузър за 1500 лева?

Мисълта ми е, чуват ли се от бетата неща от сорта - имам ати видео и мишка логитек и на третия акт, не ми работи зеленя цвят?
Look at the darkness...
...around me.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests