Weeds/Трева

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Sun Jun 22, 2008 1:42 pm

Roland wrote: Бтв, Ади, от вас зависи да предотвратите едно грозно дело. Не, че няма да си го купя трети сезон, като излезе, но ако не е УЖАСНО скоро въпросното излизане, не мога да гарантирам безопасността на компа си от пиратски софтуер...
Ще проверя какво става в понеделник. Ники, ако четеш тва, имаш ли идея как са правата за следващите сезони?

А иначе си прав, Симо. Знаеш кво ми е отношението към сериалите, но на този и аз се кефя максимално. А песничката къртиииии! :)
VMITW!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 22, 2008 2:21 pm

Е ако те кефи, просто ТРЯБВА да гледаш Skins
Spoiler: show
. Не е същото, всъщност е доста различно, но все пак има сходства и мен ме кефи безкрайно много.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Sun Jun 22, 2008 3:10 pm

Трева е мноооого як, шсе сетиш :))) Първите два сезона ги лапнах като стой та гледах по-миналото лято. Мери Луиз Паркър е просто разкошна, чичото им е гений, малкото лапе също владее. Иначе трети сезон по някаква причина не можа да ме грабне и го зарязах, може би ще пробвам скоро пак, сигурно нещо не съм бил на кеф тогава.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 22, 2008 3:11 pm

Следващият, който изцепи "ш'се сетиш", прочее, ще получи доста дълга лекция на тема "абсолютно задължителните аниме-сериали, които никой от вас, разбирачи, не е гледал" :evil:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Sun Jun 22, 2008 4:33 pm

Roland wrote:Следващият, който изцепи "ш'се сетиш", прочее, ще получи доста дълга лекция на тема "абсолютно задължителните аниме-сериали, които никой от вас, разбирачи, не е гледал" :evil:
Т'ва би било абсурдно:) Най-малкото защото няма кой да определи кои са задължителните сериали:) Та аз в такива класации съм виждал творби от сорта на One Piece, което ако е задължително - сещаш се:)
Успокойте страстите, юнаци:)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Jun 22, 2008 4:35 pm

Може да си сигурен, че страстите точно между Рандъм и Роланд нямат нужда от успокояване - онова горното на Роланд, при все злото смайли, е бъзик ;)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 22, 2008 4:37 pm

Почти...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Jun 22, 2008 4:42 pm

Roland has a temper! (not a joke, btw...)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 22, 2008 4:47 pm

Roland wrote:Следващият, който изцепи "ш'се сетиш", прочее, ще получи доста дълга лекция на тема "абсолютно задължителните аниме-сериали, които никой от вас, разбирачи, не е гледал" :evil:
Може ли ШУМНО да започна да се въргалям на пода на стаята си, смеейки се :lol:

Старите анимета, бате, NEVER underestimate them!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 22, 2008 4:49 pm

Силно и стилно е сам да си слагаш капаците на очите, да :) Бтв, ще трия, писна ми.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 22, 2008 4:53 pm

Еми сега - едно си е наистина готин и стойностен сериал като Трева, който може да се гледа от всеки (да не кажа от всички - малки и големи, дори на майка бих го пуснал), съвсем друго са си рисувани япончета, за които човек трябва да си е малко по-особен и различен, за да седне да се занимава с тях.

А и сериалът върви от 3 години, нормално е маса народ да ти кажа "шса сетиш", кратък е и много хора са го гледали и оценили.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 22, 2008 4:55 pm

Колкото до това откога вървял сериалът, има десетки сериали, дето си заслужават и не сме ги гледали. Повечето на по повече от три години. А Трева ВС Аниме е спорът, в който няма да се въвлека. Без друго трябва нещо да знаеш за "рисуваните япончета", за да го водим. И пак повтарям - офтопик. Дразнещ. Мен.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 22, 2008 4:58 pm

Знам, че са рисувани, че съм тествал да гледам общо 6-7 сериала (и то по повече от 5 епизода всеки) и знам, че винаги съм си намирал нещо по-добро за правене.

п.с. Аз съм изгледал малко над 25 пълни сериала, така че избягвай множественото число плс :wink: Повечето от които се водят the cream of the crop.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Jun 22, 2008 5:06 pm

Някой пълнометражен трябва да гледаш ти ;) Гоустовете?

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 22, 2008 5:09 pm

Първия съм гледал, наистина е зверски як, както и Мононоке и Spirited Away (второто ми хареса доста повече заради гадините, бяха убийствени).

Но нека СПРЕМ.

Аз поне спирам, дискусията е излишна, сериалът е хубав и е добре темата да не се окепази съвсем.

п.с. пуснете си със Симеон Californication някой път, аз благодарение на Тишщо го открих, наред с Уийдс е една от най-свежите комедии без записан смях, които съм гледал в последно време.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests