Games Screenshots

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 09, 2008 10:50 pm

Малко офф-топик. Защо тук да слагаме спойлер тагове, а на темата за животните не? Все пак нали това е идеята - да се вижда?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Jun 09, 2008 11:11 pm

Защото ако аз имам бавен нет и искам да видя само новите шотове ще ми е доста досадно да изчакам да се заредят и всички стари + твоя, който беше бая едър :)
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jun 09, 2008 11:13 pm

Ми разтеглят и подкача темата насам натам докато зарежда пък и с голяма резолюция е грозотия. То и в животните не си е работа директно ако питате мене.
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon Jun 09, 2008 11:26 pm

Ами да си кажа и аз - тия картинки са доста по-големи и се отварят доста бавно, а и последната разтегляше екрана, дори и на моя широкоекранен монитор. И наистина става едно "искам да видя само последната - отварям - чакам около половин минута да се зареди всичко - успявам да скролна и да видя", което някак разваля кефа от темата.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 16, 2008 2:12 am

Хрониките на Gears продължават- намерих начин да си пусна и bloom (да не се бърка с blur :) ), ето резултата:

братовчеда Брумак отдалеч:
Spoiler: show
Image
започваме да обменяме лафчета:
Spoiler: show
Image
радвам се на графиката докато бият Дом:
Spoiler: show
Image
и като се обърнах...близки срещи от третия вид:
Spoiler: show
Image
всичко съм го сложил в спойлери за да не затормозява някой който има бавна връзка.

Мисля че тези шотове отразяват напълно реалната графика която успях да докарам.(за разлика от онзи фалшив шот с колата) Специално при този имаше сечене но беше в границите на поносимото а на по малки места нямаше проблеми.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Mon Jun 16, 2008 10:35 am

Pugsley wrote:
Spoiler: show
Image

Бронята заедно с пушката се правят от БГ1 през БГ2 та чак до екпанжъна като се събират разни неща и после се ходи при един гном психар, който ти ги сглабя. Бтв това е печения бихолдър, който за пръв път открих на това преиграване (5то мисля) и се оказва, че е некъв омега пич. Нема такива разговори просто. Предния път го срещнах в подводния град след Asylym и преди Ъндърдарк и пазеше некво съндъче. И в момента в който му викам - Дай ивъл фиинд, тоя само убидено възкликва "Oh, so a if chest is guarded by a beholder, there's just GOT to be something in it. This my friend is discrimination." И после имам как да го убедиш да ти остави съндъка и да ти изръси няколко лафа, подобни на тоя от скрийншота.

Пъгсли, ти долна твар такава! Как можа да сложиш неща от Балдурса, сега ми се играе та две не виждам (да не говорим, че тая броня не съм я сглабял - дай рецептата)! А ремонт ме чака....

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 16, 2008 3:38 pm

RRSunknown wrote:Хрониките на Gears продължават- намерих начин да си пусна и bloom (да не се бърка с blur :) ), ето резултата:

братовчеда Брумак отдалеч:
Spoiler: show
Image
започваме да обменяме лафчета:
Spoiler: show
Image
радвам се на графиката докато бият Дом:
Spoiler: show
Image
и като се обърнах...близки срещи от третия вид:
Spoiler: show
Image
всичко съм го сложил в спойлери за да не затормозява някой който има бавна връзка.

Мисля че тези шотове отразяват напълно реалната графика която успях да докарам.(за разлика от онзи фалшив шот с колата) Специално при този имаше сечене но беше в границите на поносимото а на по малки места нямаше проблеми.
Всичкото това го няма във версията за бокса:(.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests