До администраторите. Лично

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

До администраторите. Лично

Post by Regsa » Fri May 14, 2004 11:04 pm

Да се прочете и унищожи!
Много ми е кофти за тоя въпрос, ама от както се регистрирах не спира да ме мъчи. Когато си попълвах данните си написах username-ма с главни букви и като си написах първия пост се почувствах ужасно. Така да ви загрозя красивия и подреден форум. Трябваха ми пет дни, за да се примиря с факта че не мога да се оправя сама. ( преди да сте почнали да ми се карате пробвах в Profile, но там името си стоеше с едни големи, грозни, черни букви и само то не мърдаше). Така че помоооощ! Искам да направя проклетите букви ужасно мънички, че да не приличам на гадна, вечно натрапваща се грандоманка.
P.S. Осъзнавам, че въпроса ми е ненормално глупав, но ми се налага да пледирам за невменяемост. Аз съм само един обикновен археолог и от компютри разбирам толкова, колкото и от квантова механика.
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Sat May 15, 2004 9:11 am

Ще се обиждаме на имена, а? Не е честно така. На мен си ми харесва, въпреки всички кучешки асоциации, които предизвиква. :oops: :oops: :oops:
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 15, 2004 10:06 am

Не му обръщай внимание. Така добре ли е?

Дризт, мойто момченце, имаш още точно един път и го заявявам не в ЛС, а тук - във форума. Още само един път и вече наистина ще има последствия. НЕ СИ на всяка манджа мерудия и НЯМА да бъдеш. Когато видиш топик или пост, обърнат конкретно към някого, особено пък нещо в тоя стил, това значи да НЕ СЕ бъркаш. И НАЙ-ВЕЧЕ да не си позволяваш такива коментари, щото освен всичко друго, НЕ СИ и еталон за гениален ник, че да правиш такива забележки на чуждите. Нещо неясно? И, ако обичаш, не ми отговаряй. Ако имаш нещо за казване - на ЛС. Аман бе, няма само с тебе да се разправяме тука трима админи!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Sat May 15, 2004 10:43 am

:D Roland, ти си истинско съкровище! Благодаря за разбирането.
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 15, 2004 11:52 am

Нп :)
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests