Alice Cooper, SLAYER, IN FLAMES на "Kaliakra Rock Fest

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Mar 21, 2008 4:20 pm

Мисля, че обръщението "Труб" след обръщението "Пъгс" беше един от моментите, в които почти силно преосмислих смисъла да поствам на този форум. :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 21, 2008 4:33 pm

Пъгс свучи супер, а Труб също си е обикновено съкращение - не е дерогативното Труби, нали, Муад? :)

Освен тва той ме нарече хуморист и разбирач, а Роумър ме натири към гуугъла. И всичко тва щото В Пламъци е баси световноизвестната група (слушал им бех навремето една песен и бива, дано и другите са мелодични).
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Fri Mar 21, 2008 4:43 pm

Мани го дебелия.
Ти кажи на кои концерти ще си, те сбия у погото. :mrgreen:
На меноварци викаш, че ще си там, нали так? Барем се изпопрекинеме като бели хора.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 21, 2008 5:12 pm

Е и на трите, дал бог. Ма не виждам как ше те позная, освен ако и ти немаш некви отличителни черти. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Fri Mar 21, 2008 5:17 pm

E и аз тебе, но ще ми остане едничката надежда, че сме се сгазили по някое време у кьополото.
Аз иначе съм лесен за намиране. Освен дългата коса, няма нищо друго по миня, дето да показва, че съм митъляга (тениски, гривни, татуси, кожени дрехи или подобните просотии).

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 21, 2008 5:24 pm

И аз така, ма мойта е бая дълга и черна. Помисли си за погото, обаче, шото в момента съм 115 кила злобно тегло звер, а колко ше съм лятото - не знам!! :twisted:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Mar 21, 2008 5:38 pm

Направете си едно пого определено, барем решите два проблема на форума наведнъж :lol:

Аз ви давам щедро едно идея - и двамат се обръсвате нула номер - ще ви е 100 пъти по-лесно да се намерите в тълпата. :wink:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Fri Mar 21, 2008 5:41 pm

Нащо ще е културно миленце. Няма да се изтрепеме чак толкова. Един вид, хуманно. Но ако те вземат, нема да ти простим. :twisted:
115, ама какви кила? Да не е шкембе у колену? :P

Половината говеда ще са нула номер, ако става на въпроска.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 21, 2008 5:48 pm

Как кви, злобно тегло, написах си. :arrow: ВАЛЯК.

Що просто не разменим тел-и на лс кат наближи - и така. :idea:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Fri Mar 21, 2008 5:53 pm

Бе но и някои тюлени са си бахти туфляците, ама си и валяци, та знае ли се. А и аз не знам какво се каниме още да ходиме някъде, като е едва март месец, ама айде.
Има време до тогава. Се разбереме, ако не сме се изпокарали. Че и без тва омазахме бая здраво убавата тема.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Mar 21, 2008 6:15 pm

shayhiri wrote: А Ин Флеймз кво свирят? Готик? Само не казвай дуум, дет или блек. :roll:
Един колега днес каза, че свирели мелодичен блек... Ама вокалът им ме дразни генерално и ще ги пропусна със сигурност.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Mar 22, 2008 8:06 am

Ох мамааааааааааааа.
Ще пропусна втория ден, ама първи и трети... ТАМ СМЕЕЕЕЕЕЕ!!! :metal:

In Flames са (или по-скоро бяха) Гьотеборгски death. Разкошна група.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Sun Mar 23, 2008 3:11 pm

ъм, in flames свирят emo death-rock от поне 5-6 години насам. :)

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Sun Mar 23, 2008 3:52 pm

Scourge wrote:ъм, in flames свирят emo death-rock от поне 5-6 години насам. :)
Image
Верваш ли си?
Или само се майтапиш?

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Sun Mar 23, 2008 4:26 pm

първият беше мелодичен блек.
следващите са гьотеборгски дет.
последните 2-3 са си емо-детрок, особено по припевите.

кво не се разбра от това? :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests