Apocalyptica в Каварна на 31 май!!(потвърдено)

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Tue Mar 11, 2008 9:42 pm

shayhiri wrote:Не е шега изобще. Кой отвори Хетфийлда да използват симфоничен оркестър в концерти и записи, м? :roll:
Майкъл Камен (Лека му пръст)...

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Tue Mar 11, 2008 9:43 pm

По последни сведения консерта на 20080531 ще ми е любим откъм цена на билета...

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Sun Jun 01, 2008 2:41 pm

Беше супеееер!!! :metal: :metal: :yay: :metal:
Искам пааак :cry:
Айде ако някой тук също е ходил и има снимки/клипчета да дава връзки ако качва някъде :)
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Jun 01, 2008 2:49 pm

Мен ме задържаха бизнес хави. :roll: Иначе отивах. Тва да видиш - броени пъти годишно ми се случва - и баш сега. :evil:

Поне пусни подробен разказ, плс, сигурен съм, че и на други ще им е интересно. Пък като дойдат пак Апокалиптика (по-добре в София и СЪС билет), няма да ги пропусна.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Sun Jun 01, 2008 6:36 pm

Ще. Само че утре, след изпита :?
Аз нямам нищо против да са без билет, честно казано, колкото и да е сложно ходенето до Каварна :roll: . А и те не са такава група, дето претупва работата, щото ще вземе по-малко пари( а при всички случаи общината на Каварна не им е платила колкото щяха да получат от билети). И не съм сигурна, че ще издържа да съм пред сцената и да е в зала, че и въздух да не мога да си поема, освен всичко друго :P.
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Mon Jun 02, 2008 8:16 am

познайте кой го домързя? и гу е яд...

User avatar
Seagrave
Farmer
Posts: 56
Joined: Fri Jan 21, 2005 3:39 pm

Post by Seagrave » Wed Jul 02, 2008 10:08 am

Ето за който не е ходил :wink:
http://nejnovodoraslo.multiply.com/video

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests