some wow&gw

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Feb 19, 2008 3:26 pm

Дам... веднъж един паладин така ме издебна в гръб, докато пердашех някакво недоразумение на WoW-природата. Ама не прецени добре. Толкова се беше нахъсил, че дори, след като отнесе зеленото гюле и припна по моравата, се върна да ме гони. После трябваше да си изравя носа от земята, където го бяха заровили другите двама играчи, дето го посрещнаха :lol:

Иначе факт - може да бъде ужасно спичащо да те ръгне в бъбреците разбойниче и да висиш безпомощен, докато подкосиш краката.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 3:29 pm

И само факта че в Гилда не може да срещнеш някой враг и да му спечеш куестването / да го издебнеш в гръб/ да заформиш лек (40 човеков) бой във някоя карта изхвърля играта от класацията ми!
Време беше някой да ви го каже в прав текст.

Целият спор приключва с простичкия факт, който неведнъж съм изтъквал - ГИЛД УОРС НЕ Е ММО. Сигурен съм, че играта е прекрасна, но просто е ММО някой друг път.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Feb 19, 2008 3:31 pm

ланис, не съм казал че в УоУ няма ПвП, просто това ниво, на което го има в GW му викаме low level PvP :)

и който смята, че high level pvp има нещо общо с броя хора във всеки отбор е в дълбоко заблуждение.

едит: Никола, пак се заяждаш :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Feb 19, 2008 3:34 pm

Лок. А темата отива в боклука.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests